• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose smiem sa spýtať, čo ste riešili cez notara?
9. máj 2016 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka zmluvu, ze suhlasime s asistovanou reprodukciou a ze manzel uzna, ze je to jeho dieta :grinning:
9. máj 2016 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose drzim prsty...vyjde to uvidis...to len ja som taky psycho pripad, ze mne nic nevychadza..zo mna si neber priklad a ani na mna nepozeraj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2016 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose to by ma ani nenAPADLo, že aj take treba :grinning:
9. máj 2016 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , drzim palec na zajtra
10. máj 2016 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aj ja držím palčeky :wink:
10. máj 2016 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka @luga @zibi dakujem babule, myslite na mna :dizzy_face:

@kamilkka no vidis, ani mne to nenapadlo :sweat_smile:
@zibi prosim ta ty uz nepsychuj a tehulkuj! Teraz ste vlastne na tom ako?? Mm sa nejako lieci a ty tiez? Ci?
@luga ty si si pichala pregnyl sama a do brucha? A mala si aj antibiotika? Mne dali, vraj vecer pred odberom si mam dat a na druhy den po odbere, vraj pre istotu kvoli infekcii.
10. máj 2016 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mne vsetko pichal mm, pregnyl tusim do zadku...ale myslim, ze moze ist aj do brucha
Antibiotika som nikdy pri ivf nebrala
10. máj 2016 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej lieci..
11. máj 2016 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose to uz aj notar musi byt my sme nic nepotrebovali
11. máj 2016 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tie antibiotika su super vec...!!to reprogenezis sa mi paci cim dalej tym viac
11. máj 2016 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kirip ahoj no ako sa ti darí? My pomaly rastieme už máme takmer 3cm a 11 týždňov :slight_smile:
11. máj 2016 o 07:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@blackrose , ako?
11. máj 2016 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga az zajtra idem :wink: zatial som pichla vcera poslednu injekciu... dnes mam pocit, ako keby som mala ovulaciu, tak dufam, ze nie :fearful:
11. máj 2016 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj dievčence:slight_smile: neskôr, ale poslušne sa hlásim, že u nás je vš. ok:slight_smile: už máme za sebou 4,5 mesiaca bruško je už viditeľné a vyzerá že je všetko v poriadku:slight_smile: minulý týždeň som aj prvý krát cítila pohyby bábätka a bolo to niečo úžasné, už som si myslela, že tento pocit nezažijem...a predsa...dievčence, stojí to všetko za to! Za tú námahu, čakanie, snažilkovanie, všetko, buďte trpezlivé:slight_smile: Želám vám všetkým aby sa vám splnil váš sen..aby ste mali úžasné tehotenstvo a krásne dieťatko na konci:slight_smile: Myska hryzka , tebe ďakujem za podporu....dúfam že to obe dotiahneme do úspešného konca:slight_smile: Koncom mája idem k dr. a snáď aj bábo sa ukáže a budem vedieť aký kočiarik kúpiť:slight_smile::slight_smile:
11. máj 2016 o 13:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kirip Jeeeej úžasné strašne sa z vás teším, že sa vám tak pekne darí :slight_smile: tak len tak ďalej nech ste zdraví :slight_smile: v práci zvládas?
11. máj 2016 o 15:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak odber vajicok prebehol ok, mame 7 vajicok, dnes mi maju volat, kolko sa podarilo oplodnit, tak som zvedava :sweat_smile: a v utorok by mohol byt vklad :dizzy_face:
dakujem za srdiecko ;)
13. máj 2016 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blackrose , tesim :slight_smile: a verim, že je medzi nimi vase druhé dieťatko :wink:
13. máj 2016 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga takze mame 5 oplodnenych vajok :slight_smile: teraz uz len cakat a verit :slight_smile:
13. máj 2016 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luga @zibi Baby neviete mi poradit, ci je normalne, ze druhy den po odbere mam nafuknute brucho, boli ma ked mam plny mechur alebo ked som na wcku? Nie su to velmi silne bolesti. Odoznie to, alebo to moze byt OHSS? Alebo ste po odbere nemali ziadne problemy?
13. máj 2016 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vela vela pi cistu vodu , po OPU je to normalne ze mas bolesti , daj si ibalgin
13. máj 2016 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dakujem, snazim sa :wink:
14. máj 2016 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose drzim palce :slight_smile:
14. máj 2016 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi neviem co mam robit, bojim sa ze mam ohss :frowning2: cele brucho ma boli na dotyk - noe podbrusko, je trosku zvacsene, ale nie velmi, boli ma zaludok a toci sa mi hlava. Mm. ma nahana na pohotovost, snazim sa este pockat ci to neustupi, ale teda nemam ten pocit. :frowning2:
14. máj 2016 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a kolko si mala folikov ?
14. máj 2016 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose vacsinou byva vtedy ked je strasne vela folikulov..ked ti to neprejde tak radsej chod ..pripadne vola do brna..urcite ti dali cislo ze volat v pripade nutnosti ..co ca ako ....
14. máj 2016 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose rADšEJ tam zavolaj, ked nedvihnu, chod na pohotovosť - radšej skor a zbytočne ako neskoro... držte sa
14. máj 2016 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi mala som 7 vajicok, neviem kolko folikov, ale dr. povedal, ze to nie je na ohss, ale tak to asi nikdy nevies
Ja nie som v brne :wink: chodim do toho noveho car v BA repromedica.

@kamilkka cez vikend nemaju ordinacne hodiny. Ak sa to bude zhorsovat pojdem na pohotovost. Rozmyslam, ci aj zbytocne nestresujem, lebo bolesti to nie su velke. Mozno je to normalne, ale to mi nikto nepovie.
14. máj 2016 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jaj ..a nemozes tam zbehnut nrch ta pizru..pripadne volaj koordinatorku
14. máj 2016 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi bola som na pohotovosti. Mam ohss! Isla som domov pre veci a idem spat. :frowning2: Transfer sa tym padom odklada, bude KET. Mozno o 2-3 mesiace :'(
14. máj 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok