• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose , inak ja som si robila test 9-ty den po transfere a mala som slabu ciarku a to tam boli dve
23. máj 2016 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi tak to netusim aka to blastcysta :wink: ved jasne, ja to teoreticky vsetko ovladam :grinning:
@majuska7979 drzim palce, aby sa ti tie stavy zlepsili a hadam to aj pomoze k tehu :wink:
23. máj 2016 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga :slight_smile: dakujem, ved skusim este neskor
23. máj 2016 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackrose netreba testovat
..clovek je zbytocne vystraseny..ale to sa lahko hovori..vsak..drzim palce.
24. máj 2016 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi :grinning: si si sama aj odpovedala :wink: ja viem, ze mas pravdu, ale... :sweat_smile:
24. máj 2016 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ano je to tak ..clovek chce a tesi sa ... ono je to zbytocne hovorit , ze netesuj, ked kazda testuje ...ale po ivf je 5 den po ET naozaj skoro ... to mozno v prirodzenom cykle...skor by som ten 8 az 9 skusila... ktory den cyklu si ? juj nech ti to rychlo zbehne ... lebo tie dni po ET sa strasne vlecu ze ? :sunglasses: :grinning: :slight_smile: :wink:
24. máj 2016 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dnes som 8 den a negativny, ale este trosku optimizmu v sebe mam :wink: ja som uz na zaciatku vravela, ze by som teraz mala byt 2 tyzdne v umelom spanku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2016 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze zacala som krvacat :rolling_eyes:
25. máj 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj ja mam vyoperoanu štitku uť treti rok a som na tablekach po troch mesiacoch sa podarilo otehotniet.....povedala som to aj lekarke že by sme chceli babo a zmenila aj davkovanie liekov a tak každy mesiac som chodila na zenu liekov podla krvi takže si treba dať vyšetriť štitnu a povedať lekarke že chcete babo a snažiť sa.....držim pršteky
25. máj 2016 o 14:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. máj 2016 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2016 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucassia s
dakujem..ale u nas je problem inde ako v stitke...
na nu beriem euthyrox
25. máj 2016 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2016 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose och moja....do kelu ...je mi to luto :pensive:
ake vysetrenia ti robili v tom centre
boli ste na tej repro imno? lebo tak si budes minat emryjka...a problem vela zien je prave tam ...
prepac ja uz tak prakticky myslim, a dost vela bab stale na to upozornujem... nemyslim to v zlom ... len chcem pomoct :slight_smile:
28. máj 2016 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dakujem, ale ja viem, ze to nie je pravidlo, ale kedze mam dietatko, nemyslim si, ze by bol nejaky takyto problem. Aj dr. to tak zhodnotil. A zase mohlo to byt proste len embryjkom. Nikto nezaruci, ze ta blastocysta je v poriadku a bude sa vyvijat aj nadalej. :pensive:
30. máj 2016 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mate tu niekto približny termin ako ja jula?
30. máj 2016 o 11:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ano moze a nemusi to tak byt...
TNF vznika zo zapalu v tele... nelieceneho , latentneho a o tom nemusis ani nevediet a moze vzniknut aj po porode z hocicoho aj zo zuba, aj z prebiehajucej infekcie, prekonanej o ktorej si ani nevedela... cize je to take diskutabilne ... ved uvidis sama ,drz sa :wink:
30. máj 2016 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blackrose , kolko teda este mate embryi?
2. jún 2016 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga este 2, ale najskor pojdeme az v auguste na vklad, teraz nestihame kvoli hormonom a buduci mesiac ideme na dovolenku, tak to nechcem teraz silit.
2. jún 2016 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga lu, ty maš ešte nejake embryjka?
2. jún 2016 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , uz som ti pisala, ze nie :grinning: ....my sme nikdy nemali nic na mrazenie, aj teraz zostali len dve - nasi chalosi :slight_smile:
Ako sa mate, kami? Bambula je uz "lepsia"?
2. jún 2016 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ja som si to vobec nevšimla, že si mi písala. prepááááááááááááááč
tak som len dumala nad tým, že či si ešte pojdeš po nejake detičky :wink:
a mala je perfektna, milujem ju prosto, strašne vela sa usmieva, ja som teraz taka šťastna :grinning:
konečne mam pocit, že naša rodina je kompletna :wink:
len muž ma niekedy se*ie
2. jún 2016 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilkka , v poho :wink:
A teda tri deti mi naozaj stacia, je to viac ako som si predstavovala mat ( aj ked povodne som si vravela, ze kludne tri/ styri ) A som rada, ze nemusim riesit, co so zmrazenymi embryami :unamused:
Aj nasi chalosi su uz celkom dobri, uz sa tiez viac smeju ako revu a chlapi ( velki) to je kapitola sama o sebe, to je skoda komentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2016 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga raz som tu čítala príspevky od jednej baby, že ma ešte 8 embryjok, alebo tak nejak... no dosť to prežívala a trapila sa že čo s nimi... mala už tri deti, tak dalsich 8 asi nie....
dajak jej nik nevedel poradiť :frowning2:
bala sa ich darovať, bo furt existuje možnosť, že jej syn raz stretne svoju sestru niekde u cudzích rodičov a zalubia sa do seba....
3. jún 2016 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , je to tazke, veru ....clovek na to asi velmi nemysli, ked do toho ide
3. jún 2016 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga
@blackrose babule výsledky krvy štítka je V poriadku. .svse V normę. .hemoglobin ako pijem 2tyzdne cvikov dZUS super :relaxed:
3. jún 2016 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
3. jún 2016 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tfuj tfuj tfuj
4. jún 2016 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , drzim palec! Super, ze sa ti ten krv. obraz zlepsil :slight_smile:
7. jún 2016 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano je troska nad min normou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim tesim ako mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: troska haematokrit je nizky ale to je preto lebo krvacam silno podcas mrchy...ale to overime za pol roka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sa tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mrcha nebola az taka zla ...silna ale dala sa zvladnut :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. jún 2016 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok