• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

7. decembra 2016 
@zibi @majuska7979 to je najskorsi termin aky maju :-\ co uz... objednala som sa v Imunovital centre...
A medirex robi vysetrenie? Ked som tam asi minuly rok volala, tak mi povedali, ze oni len spracovavaju, ale z pacientmi nerobia, ze to musim ist cez niekoho.
A ze tych 100 Eur su vysetrenia, ktore nepreplaca poistovna... divne. Ze ostatne preplaca. Ale preco si este pytaju za konzultaciu, nechapem.
Tieto nepreplaca poistovna:
Intracelulárne cytokíny 60,-€
Vyšetrenie hormónov a protilátok proti štítnej žľaze 40,-€
13. okt o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 tak sup sup a snazit! :wink:
13. okt o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose tu stitnu zazu si nemusis dat..povedz ze ti to robila endokrinologicka..ked ti to nerobila, tak si to jednorazovo daj spravit a mas pokoj ....
daj si tie cytokiny tie sa platia vsade..zatial je tonadstandard a nepreplacaju to nikde
konzultacie to uz je bizniss vies ako v sukremnych centrach
13. okt o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 no dajako strasne vsetko pomaly ide :unamused: :confounded:
13. okt o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi
@blackrose baby včera som mala pocit že cítim ľavý vajecnik. ..no a dnes mi prišli papiere že ľavý vajecnik má 4,16cm with single follicle 2,6cm? Čo to znamená. ? Ako môže mať fóliu 2,6cm? Dnes mi vyšiel ovu test negatívny a včera pozitívny. ?
14. okt o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 2,6 cm je folikul, teda tesne pred prasknutím - ovulacia :wink:
14. okt o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zibi
@blackrose baby ja teraz ovulujem z ľavého a iba ľavý je prechodný. ..:hushed: ďalšia šanca bude až za 2mesiace :confused:
14. okt o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka jezinku včera bola ovulka včera bol pozitívny test A bolel má ľavý vaječník len som myslela že to je po tom prefuknuti. .a beriem ešte antibiotikovy krém na tam dole :angry::grimacing:
14. okt o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 ono je to tak, že ked maš jeden vajcovod nepriechodný, tak druhy vajcovod sa nakloní k ovulujucemu ovariu (vaječníku) takže možeš otehu aj tak..... naklaňa sa tak ako kvetinka za slnkom :slight_smile:
14. okt o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka dorky baby follicul ma 2,06..
14. okt o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka no tak to dúfam :hushed:moja koľko cm musí mať fólicul pri prasknuti. ?
14. okt o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose prečo je to vše také drahé ty kokos. Tu V UK som musela urobiť private. .Za všetky tieto scanypriechodnost atď. ..Už ma to vyšlo pekne Veľa. A čo ešte čaká uff...a to platím zdravotné a keďže mám jedno dieťa poisťovňa nič nehradi! !!!!vidím že na svk je to isté !
14. okt o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkka oj nebude to také ľahké lebo mm má zlý spermio:confused:
14. okt o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak ten druhý vaječník mám omnoho menší. .pravý má iba 3,02cm? Dosť rozdiel oproti lavemu. .Ten až 4,16
14. okt o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi nieco mi pred rokom robila endokrynologicka, ale neviem co vsetko. Brala mi krv, zakladne nejake vysledky a sono. Vsetko bolo ok. Tak neviem, ci tu robia to iste.
14. okt o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 mne tento mesiac vravel dr. ze 24 - 26 mm ma folikyl pred prasknutim. Ja som mala 22 a vravel mi, ze to je tak 2 dni pred prasknutim. Kedze mas pravy slabsi, co je normalne, aj ja mam jeden silnejsi, neviem uz ktory, tak ani nemusis ovulovat na striedacku. Ono ten zdravsie vie nahradit aj ten druhy, v pripade aj ked sa napr. jeden odstrani. Takze je sanca, ze aj dalsi mesiac z neho mozes ovulovat.
14. okt o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 tu sa aspon zakladne vysetrenia neplatia. To so si ty podstupila v UK, by som mala preplatene. Repro imuno je asi specialny pripad. Podla mna sa u nas stale neplodnost z pohladu zdrav poistovni podcenuje. Ako aj pri IVF ti preplatia 1100 eur, co je zakladny ukon a vsetko navyse si uz platis. Mna 1 IVF vyslo s 2 vkladmi 2500 eur + poistovna 1100!!! No kto na to ma?? Par ludi. Ostatnym zostava sa modlit! A to ani nemas istotu ze to vyjde a ze ta bude stat "tak malo"! Su aj horsie diagnozy ako nasa a vtedy to aj viac potom stoji. Aby napr vybrali geneticky zdrave embryjo a pod. :frowning2:
14. okt o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 nic skuse aj dnes nevadi ..nikdy nevies....nadej aspon stale budes mat
a skusajte aj ked nebude sanca nikdy neveis
bola jedna kocka co mala neprechodne a podarilo sa aj pri neprechodnych
najma ked ti prefukli tak by to mlao vyjst

aj ked 26 mm je uz dost velky...uz by si mohla mat puknuty
ake mas LH hormon?
robila si si ovu test a vcera pozitivny a dnes negativny?
nic skusajte stale ...stale je sanca a po prefukoch sa vela babam podarilo
je jedna bylinka, ze "vraj" pomaha aj ked su neprechodne vajcovody , ze pomaha ich odblokovat tie zrasty
neviem ako sa vola idem zistit a napisem
14. okt o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose asi ano .protilakty ked su raz negativne nemlai by sa menit
je to uz na tebe ci si das alebo nie
ale oni asi tri strany vysledkov celych robia ....
14. okt o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zibi także baby som aspoň rada že už viem O čo so mnou ide...od januára dúfam že začneme snažil kovať naplno. ..A dúfam že mm spermií sa nejako popravi do toho času. ...2,06cm mal folikul a to bolo V utorok dnes je už sobota ..pozitívny bol vo štvrtok. .včera už nie A uvidím ešte dneS lebo zvyknem mávat ovu 14,15dc..także dnes po overím. ..
15. okt o 05:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@blackrose no cena riadna za ivf až smutné ..
15. okt o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi
@blackrose baby także ovulácny test včera negatívny. .vypadá že ovuláciA 13,14dc....
16. okt o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majuska7979 :unamused: netreba to vzdavat, ked ste sa uz do toho vrhli....dufam, ze sa to da u vas vsetko aspon ako-tak do poriadku...aspon aby ste inf mohli absolvovat, ked uz prirodzene nie ....ale zase ani to nie je nemozne, ked sa manzel riadne dolieci a ty mas aspon jeden vajcovod priechodny
Veeeela sil zelam!
16. okt o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose , som rada, ze idete dalej :wink: Stale velmi drzim palec
A tie ceny su horor :unamused:
16. okt o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ked vas tu citam, tak si uvedomujem, ze my sme mali riadne stastie, ze sa nam chalosi "podarili" (aj GG) :pensive:
A smutno mi je, ze sa vy trapite (a veeeela inych parov) ....velmi vam prajem babatka
16. okt o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@luga diky moja bojujeme ďalej A len tak sa nevzdáme :wink:ako som povedal kedysi my sme nikdy od života nedostali nič zadarmo ..proste vždy drina a ťažká práca. .takže teraz S týmto tiež. .Ale vždy plníme svoje ciele ..takže dúfam že toto dá tiež splní
17. okt o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 nevadi...treba trpezlivost..dosi na prcinu, daco sa polieci a potom sa zadari...neboj bude dobre :slight_smile:
17. okt o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi no trpezlivosť by aj bola keby som bola mladšia. ..Ale vek už ide len A len ďalej ..
18. okt o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 viem, ale nic nespravis..nezmenis to, proste niektore veci sa musia prijat, ci sa nam to paci alebo nie..nic ine nam neostava .je to nespravidlive, ale zmierenie prinesie ten pokoj do srdca a vela ludom sa pootm zadarilo ... neboj bude dobre.
18. okt o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga no ideme dalej, ako sa to vezme, do IVF nejdem, nic nesilim, snazime sa tak ako vyjde... mm je kazdu chvilu prec, tak nie vzdy sa nam podari trafit do ovu tak aby som si predstavovala... chcem este pobehat pre istotu tie vysetrenia a potom uz nebudem nic riesit. Proste to necham tak.
Nebavi ma stale mysliet (napr. kvoli volnej izbe, obleceniu po Lucke, hrackach a pod.) ze co ak bude druhe dieta. Uz som aj mm povedala, ze nebudem tomu nic prisposobovat. Proste druhe nie je a bodka. Ak pride, vsetko sa da kupit, vyriesit, vybavit aj potom. Uz sa tomu 5 rokov prisposobujem a uz ma to fakt nebavi.

Ja si hovorim toto preste za Lu. Som velmi velmi vdacna, ze ju mam, len je mi luto, ze tak rychlo rastie. Ani sa nenazdam a bude skolacka a bude sa mi viac a viac vzdalovat. :pensive: Treba si vsetko velmi uzivat :slight_smile:
19. okt o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok