• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
A som tu!!! Volam sa Matias Rastislav Michal a narodil som sa 8.8.2017 o 2:43 s mierami 58cm a 3900g. Porod bol rychly...o 12:10 sme prisli do nemocnice...hore sme sli po schodoch na 2.poschodie, otvorena na 4 cm. Chcela som epidural...avsak po antibiotikach, klystire, sprche a presune na porodnu salu som bola otvorena na 9 cm. Takze epiduralku sme nestihli a hned sme isli rodit...samotny porod trval cca 20 minut...mam jeden pokracujuci steh...takze uplne bez nastrihu to nebolo,ale nie je to az take zle...troska som sa vytrapila s tlacenim...ale zvladli sme nasho valibuka!!!
8. aug o 03:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
8. aug o 03:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@oknosmas gratulujem:heart_eyes:,malickemu zelam nech je zdravy a stastny, a ty sa cim skor zotav. A uzivaj si kazducku chvilku,velmi rychlo to leti....
9. aug o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
raz som si tu v tejto skupine prosila "bábiku" a podarilo sa...bohužiaľ v 9tt MA :frowning2: tak si prosím ešte raz a tentokrát by som rada aj úspešne donosiť zdravučké bábo, prosíííííííííííím :pray:
a túto prosbu vyjadrujem za všetky dlho- aj krátkodobé snažilky, prosíme si príchod bociana :pray::pray::pray:
9. aug o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@oknosmas este raz blahozelam ku krasnemu zdravemu syncekovi :slight_smile: no tak natrapila si sa teda aj pri rodeni trosku :wink: ale tak stalo to za to. Mas ozaj krasneho valibuka :slight_smile: A bol to ozaj rychly porod, este k tomu na prvorodicku super!
10. aug o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oknosmas , super porod a babatinko s maminkou krasni :-*
tesim s vami :slight_smile:
12. aug o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oknosmas gratulujem !!!krasne babo a statocna mamina:grinning:
13. aug o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj ja si prosím krásne, zdravé bábätko. O jedno som už prišla v roku 2015 v 6tt a od vtedy sa nedarí. Tak veľmi prosííím !!!:pray:
15. aug o 09:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kv3tka ahoj, chcem sa spýtať, či si navštívila liecitelku z Detvy.
6. sep o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za posledne 2 mesiace dalsie 2 klientky, ktore mi oznamili, ze su tehotne po osetreni u mna na ambulancii. Predtym opakovane pokusy o umele oplodnenie neuspesne.
Staci precistit organizmus a tehotenstvo pride skor ako nove topanky :slight_smile:
16. sep o 13:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok