• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
autor
ja nehovorim teme na koníkovi... ale téme tehotenstvo... mamatest robí duchov, každý test ich robí. bohužial. :frowning2: a tak ma napadlo,že vlastne už nemám v tejto téme čo robiť, baby ja sa s vami lúčim, moc vám držím palce nech sa vám zadarí čím skôr a ste šťastné... :wink: pa pa
27. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina nechapem preco akoze teraz odchadzas?
27. nov 2009 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina....a kam ty od nas ides?????? ma nestvi!!!
27. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ..zakladatelka temy a opusta nas .....to som naozaj smutnaaaa :frowning2:
27. nov 2009 o 12:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: ninka, preco?
27. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate chybu :slight_smile: ja by som teraz verila aj ocikanym novinam keby mi ukazali 2 ciarky :grinning: . Som 17 DPO a furt nic ani ani mrcha ani ciarky :angry:
27. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... tehulky by mali pribudat, nie ubudat ... :cry:
27. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2009 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestvite sa kocky , musime drzat spolu !
27. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak ako pises...kto bude teraz posielat nase objednavky hore ak nie ozajstna tehulka :sweat_smile:

tak si asi budeme musiet vystacit same.....ale ja odtial NEODIDEM aj ked budem tehulka, pretoze verim ze ak tam hore vybavia moju objednavku tak budem motivovat dalsie babulky k tomu aby pevne verili, ze som toho dokazom ze :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 12:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhm, ved prave, je to o tej motivacii ...
27. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja odtialto neodidem...a som prekvapena z Ninky.....ani nevies Ninka, ako nas motivujes!!!
27. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, aj tebe vsetulinko dobre ... :wink:
27. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ale som smutna ...
27. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: tak nejake novinky :wink:
27. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ja som myslela,že vás provokujem...
Viete vy máte problém či bola ovu-nebola, čakáte, príde mrcha-sklamanie a ja tu vypisujem akú mám depku ako priberám a podobne, veď vás to musí sem tam aj tak pichnúť,nie? Že by ste dali hocičo za bábo a ja depkujem... (lebo zas nemáte tehu hormóny ktoré vám tlačia na mozog a totálne vám z nich hrabe...)
27. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ale ved to je normalne, za chvilu tu o tom budeme pisat vsetky :wink:
27. nov 2009 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ty sa pochval ... ja mrchujem :frowning2:
27. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka..presne - presne v kazdej teme vznikne nejake nedorozumenie a nepochopenie ved toto forum je presne o tom, ze sa vymienaju nazory niektory...tak ako testy su aj ovulky niekto ju ma na 14-16 den niekto na 34 de ( ja :grinning: ) podla mna tak isto funguju aj testy
evit ..kludne ti mohol ukazat test na 8 DPO a v skutocnosti si mohla byt 10DPO nikto presne nevie v ktory den skutocne otehotnie ....ale to podla mna niesu dovody na odchod s temy :sweat_smile:
mali by sme drzat pokope a doplnat sa ..a jedna druhu podporovat a ta ktorej vyjdu na testiku krasne II by mala ten virusik posielat dalej ..tak by to spravne malo fungovat ..a nie odchadzat ...
ninka chapem ta , ze chces byt v teme kde su uz skutocne tehulky.,....a menit si nazory ako zvraciate a tak dalej...ale ani my niesme na zahhodenie a tiez budeme coskoro tehulky....
takze je poochopitelne ze si uz v inej teme ale nechceme aby si od nas odisla...ty si zakladatelka tejto temy tak nas tahaj dalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....
ja som tak isto v inych temach, ale aj ked budem tehula tak sa vzdy budem vraciat kde su fajn baby aby som ich podporila a nakazila TTTTTTTT
ninka takze sa k nam vrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. nov 2009 o 12:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu ved prave, ovulka mohla byt aj inokedy, ale podla grafu to bolo 8DPO tak preto som to tak aj napisala
27. nov 2009 o 12:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, mam na vas prosbu, mate niektora skusenosti s pripravkom FEMIGARD? Dakujem :slight_smile:
27. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, pekne si to napisala :slight_smile:
ahoj luga, no nechcem sa tesit predcasne ale mrcha uz meska mala byt 24,25,26 a stale nic, od 24mam stale pocit ze ju dostanem a nic, zajtra rano ak nepride do budem testovat :dizzy_face: baby drzkajte mi malceky, cicky ma bolia menej nez normalne pred kramami, vyhodila som sa na tvari ako pred kramami, ale mrcha nikde :sweat_smile: ziadne tehulkovske priznaky, vobec :unamused:
juj, tak to budem na teba mysliet :wink:
27. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem si ja s drobcom pospat
27. nov 2009 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujem, ani som si neuvedomila ze mi meska, na svk som nemala ani cas, stale sme niekde chodili :dizzy_face: nemala som ani cas na to mysliet ci dojde alebo nie a teraz sme prisli do pl, tak uz sa zamyslam :confused:
tak uvidim zajtra rano, dufam ze nedojde, lebo moze meskat aj preto ze smena prostredia
27. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majus...ešte dovolenkujete???budem moc držať palčeky zajtra... :grinning:
27. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj balambi, no este dovolenkujeme do nedele, v nedelu rano letime spat :frowning2: tak sa mi nechce :angry:
27. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dost "testovaciek" nas tu caka v tieto najblizsie dni, tak snad aj veeeela dobrych sprav :slight_smile:
27. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majussskaaa ahoooj, taaaaakto drzim palceky. Akcia kefa nesmie byt !
27. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok