• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
strasne rychlo ta tvoja dovolenka presla, majuska ...
27. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mony ... tak ja uz musim ist do prace opat ... majte sa krasne a tesim na vsetky pozitivne spravy :slight_smile:
27. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa Lugy , prijemny dnik
27. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim, že sa Ti nechce... :confounded: na vianoce ste tam?
27. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, ešte 26 dní a sú tu vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mony, ani mi nehovor, tak som sa bojim tej akcii KEFA :grinning: ale mozno to vyslo v tu akcnu noc :grinning: :dizzy_face: bola by to riadna haluz, :grinning: :grinning:
no luga, preletelo ani neviem ako :frowning2: a horsie je ze musime ist do prace :frowning2: tak som si zvykla pospinkat do 12 obeda :grinning:
no balambi krati sa to vianoce tu coskoro :grinning:
27. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a u vas nejake novinky??? :confused: nejdem vas citat od vtedy co som tu nebola lebo je toho hrozne vela :confused:
27. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majuš veľmi ti držím palce... ak by si testla aj teraz a si tehu,už by ti ukázal test, nemusíš čakať na ráno... Nie že by som ťa navádzala... :grinning: :wink:
27. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska ja cakam neviem ci mrchu ci //, zatial nedorazila. Po Duphastone normalne pride do 3 az 5 dni. Dnes som 7 dni po douzivani a mrcha nikde. Test som robila dnes rano => iba / :frowning2: :frowning2: Jedine moj graf vyzera nadejne, pridam aby si nemusela hladat http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
No a cakam ako sa dari vesmirnemu dvojcatu :grinning:
27. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze testuuuuj Majus !!!
27. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus testuj :wink: :wink: :wink:
27. nov 2009 o 13:25  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....tolkoto nadejnych tehuliek sme tu uz davno nemali :grinning: maju testuj....nech nas mozes nakazit :slight_smile:
27. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majuš sa asi spláchla od radosti, keď videla // :grinning:
27. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ju kriesia :wink:
27. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo uz pije detske sampanske :grinning:
27. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja si myslim ze nasla // a teraz oslavuje s muzickom
27. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 13:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ta mala nadej co vo mne bola zhasla,prisla mrcha :frowning2: uz ma to prestava bavit,nechcem mysliet negativne,ale ani si velmi verit,je to dooost tazke,snazim sa nerozmyslat nad,ale to sa nedaaaaa,ked vsetky kamaratky naoklo su rad za radom tehulky a ja skoro po roku nic :frowning2:
27. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy.....ver mi, ze viem ako sa citis!!!! hlavu hore dievca......to prejde! ide cas zazrakov, musime tomu verit!!!!
27. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy vazne prisla .....hnusoba jedna :angry: :angry: ...neboj dockas sa ved ideme do vianocneho kola a to sa dvojnasobi :wink: :wink:
27. nov 2009 o 13:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak tak co ine mi zostava ako verit,nic ine si ani neprajem na vianoce ako takyto darcek,uz nic ine mi k stastiu nechyba.tak uvidime co nadelia vianoce
27. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy :frowning2: dnes sa ešte vyplač a vyzúr a zajtra sa ide ďalej...a raz aj ebe narasie veľké bruško, neboj... :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skipppy....tak sa mi to paci! zvladnes to.....budeme vsetky tehulky, neboj!!!
27. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi no tak co zostava ine ako sa snazilkovat a snazilkovat aaaa snazilkovat.len mna stve strasne jedna vec,ze ti co deti nechcu mat ich maju a ti co chcu ich mat nemozu.to nie je feeeeeer.no tak co zaciname odznova
27. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak to by bolo super,to by som bola trasne stastna,ja to vsetkym moc prajem,co tuzite po babätku :wink:
27. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem skippy, toto veľmi štve aj mna a aj na mňa to tak občas dolahne...snažíme sa vyše roka a nič... :confounded: ale povedala som si, že do konca roka to budem brať tak, že to ešte pre niečo nemalo byť / a zatiaľ mi to vychádza / a od nového roka sa na to ide "na tvrdo" :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SKippy ber to tak,že aspoň si na Vianočných trhoch dáš punč... veď to by nebolo ono... :wink: (samozrejme viem,že sa možeš vykašlať na punč,ale treba si nájsť niečo pozitívne, aspoň mne to pomáhalo...)
27. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skippy sucitim s tebou, ale Vianoce to istia, budete mat romanticke snazilkovanie a MM sa urcite potesi. Merias ti teplotku ?
27. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi tak to je velmi dobre zmyslanie,to aby som si dala potom novorocne predsavzatie :wink:
27. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ninka...treba si vybrať to pozitívne... :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok