• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
balambi hej? som si nejako nevsimla
29. nov 2009 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz vidim 21.11. tak by sme mali aj spolu testovat :grinning:
29. nov 2009 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nie, ale ako som teraz mrkla na Tvoj graf tak ma to napadlo...a dúfam, že na konci nájdeme // :grinning:
29. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dufam, tak si drzme palce nech mame super Mikuláša :slight_smile:
29. nov 2009 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: presne :grinning: aj ked podľa ovu testu som mala ovulku skôr 22, ale nevadí... :grinning:
29. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi jeden den hore dole
29. nov 2009 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2b05ee
dobre ranko, ja dnes takto, len som si merala teplotu o 2 hod skor, brusko uz boli, aj nervicky uz su...
dnes som si robila rano testik, oci som si isla vyocit,,,,a nic. ms ma prist zajtra, pozajtra.
30. nov 2009 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f potvrdzujem aj mamatest robi duchov :cry: ....som smutna ale ide sa dalej :confounded: snad bude Novy rok 2010 krajsi :wink:
30. nov 2009 o 07:07  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2009 o 07:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babenky..... moj jednotvarny graf http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 :slight_smile:
Kati, ty kam sa splhas? :slight_smile:
krasne grafiky mate kazda......
titu a ty si kedy test robila? ak mas ducha, nemozes byt tehu? vsak mrcha ti este neprisla, ci? :slight_smile:
30. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi..ja som ho robila vcera rano a mam ducha a dnes som ho zopakovala a je tam len I tak neviem n, pockam este par dni , som 2 den po duphiku a zvikne prist tak do 3 dni mrcha tak uvidime , teplotka sla hore takze nic nieje stratene
ale tvoj grafik sa mi az prilis paci ...len tak dalej :wink: :wink:
30. nov 2009 o 08:00  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adi...tak ja stupam stupam, len ma mrzi ta vyznacena ovulka, lebo pred tym mi ju vyznacovalo 24teho a teraz 26teho (a to sme sa uz vobec nesnazili :frowning2: .. )... takze ja tento mesiac uz ani nic svetoborne necakam.... ja uz naozja neviem kedy je ta ovulka..ja to mam take nejake rozhadzane, jeden den ma boli brucho ...iny den mam hlien a uplne iny mam tu spravnu teplotu a uz absolutne iny den mi ju ff vyznaci ....ale co uz... aspon nebudem nic cakat tento mesiac... :unamused:
30. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...viem, o com hovoris.....ja som na tom tak isto, vsetko v iny den a mm doma este v uplne iny den :grinning:
30. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, takže titu neblbni, ja som mala 11 dpo negatívnu krv,spomínaš? Tak čo čakáš od testu?! Klídek... :wink: A baby, moj lekár mi povedal,že som isto nemala ovulku 14 dc, podla velkosti babatka vraj bola najskorej 18 dc a ja že veď si meriam teplotu a on že: Beriete to moc vedecky, ženské telo je ale nevyspytatelné... Takže baby kašlite na tú teplotu a užívajte si sexík každé 3-4 dni a isto sa trafíte... :wink:
30. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ahojky.....jasne, ved ziadna metoda nie je 100%-na
30. nov 2009 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
tak som tu aj ja po vikende
moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
trochu sa zmenil........neviem ci mi viete poradit, teplotu som si merala o 3 v noci pretoze som sa zobudila na to ze mi treba ist strasne na zachod, tak som rychlo odmerala a mala som 36,7, potom som znova zaspala a o 5:55 som si zase merala teplotu tak ako vzdy a mala som 36,3 :frowning2: ale kedze som niekde citala za ak sa v noci ide na zachod tak to moze skreslit...teraz neviem ktoru mam pocitat, do grafu som dala samozrejme tu lepsiu :slight_smile:
jaj a potom so este spala do siedmej a pred vstanim som si zase odmerala a mala som zase 36,7
tak neviem co vy na to?
30. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj ludinka... A nie je to jedno akú si mala teplotu? Veď je dávno po ovu a mrchu tiež dnes asi nedostaneš,či?? :confused:
30. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
no nina ak by platila ta mensia teplota tak mrchu urcite dostanem, aj sa tak citim ale kedze ty tvrdis ze tehotenske priznaky su ako mrcha tak by ma ta teplota celkom zaujimala
no a mrchu by som mala dostat dnes, kedze uz 5 mesiacov mam 26 dnovy cyklus
30. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninus..ako sa mas? vies chcela by som vediet, ci sa tie hormony velmi zblaznia :grinning: ....
30. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja mam ducha, zas si to nahovaram, prisla som domov z prace, a kukla som este raz na ten testik, a tiez je tam duch, len asi ten testovacii, po zaschunuti :sunglasses:
30. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ VRABCEK...MAS DUCHA? :grinning:
30. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ludi, myslím že odpovedi sa nedočkáš, musíš len čakať... :wink:
Ahoj Kati, no včera ma riadne kopla elektrika, muž odmontoval vypínač a ja som na to zabudla a strčila prsty priamo do prúdu... Poplakala som si,či som neublížila bábu, potom som sa ukludnila,že aj tak to už plačom nezmením a už som v pohode... Za každú blbosť revem,toto mojmu mužovi najviac vadí,lebo ja inak neplačem vôbec... :grinning: Zajtra sa ideme pozrieť na srdiečko,tak sa nevieme dočkať... :slight_smile: NO a dnes mám deň v pohode ako tak vidím... som kludná a hladná,žiadna depka... :wink:
30. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ninka... ja som obzvlast citliva osobka, tak som zvedava ake to bude ked zostanem konecne tehu.... vychadzami to len tak ze teraz sa vela naplacem a potom zrejme preplacem cele dni :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Alebo naopak KATI... Možno ťa to plakanie práveže prejde... :grinning:
30. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach nina mas pravdu, musim len cakat, len som chcela vediet ci niektora neviete co je pravdy na tej skreslenej teplote
30. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale podla toho čo píšeš neverím že 36,3 bola správna... :wink: To by sa ti nezvýšila o hodinu, tak sa drž... :wink:
30. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dik nina :wink:
drzte vsety palce
30. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ninka..to by bolo super :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...mne neovplyvnuje teplotu vstavanie v noci na vecko...uz som to parkrat kontrolovala.....isla som o 3 na vecko, 36,8 .......o 6 som mala 36,8.....dalsiu noc som na vecko nesla a o 6 rano zase 36,8 :slight_smile:
30. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok