• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

9. decembra 2016 
autor
kati najlepšie to zistíš v sprche, keď si čupneš... to je nízko...
22. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ja si len neviem poradiť s týmto... štve ma to. Lekár sa ma opýtal, či to chcem odrezať s posmechom a ani sa na to nekukol... V googli nič také neni, lebo neviem ako to mám hladať... Vyrážka to nie je, nemení to tvar ani to nebolí, ani odškrabnuť to nejde...
22. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no tak fajn... Konečne som našla niečo možné, aj keď sú to len moje dohady... Može to byť vraj neškodná bradavica, ale býva predzvesťou rakoviny krčka... Takže ja fakt musím zmeniť lekára... :angry:
22. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
coze??? ja som si zatial nemerala ten krcok, a v podstate neviem ani ako...ale asi to vyskusam :wink: neskodna bradavica...no pekne, ninka zmen lekara, to co je za pakino??? :angry:
22. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
som na nervy...
22. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka a kedy ti naposledy robil vystrenie krcku maternice? stery a pod.?
22. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina klud.... teraz si po ovulke..nesmies sa rozculovat a trapit nad tym.... zachovaj klud a pokoj, nech sa tam vajko uhniezduje, ked ma:slight_smile:...ved ste vystihli pravu chvilku..tak teraz sa nad tym netrap..aby ti to neuskodilo
22. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Cytologiu som mala asi pol roka dozadu. už to sa mi nezdalo, lebo po porode som mala výsledok 1-, teraz 2... Nemalo sa mi to čím zmeniť, veď len pôrodom alebo nádorom sa to mení, nie?? Toto už tak nenechám, práve som sa vytočila...
22. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a lekar ti co vravel, ze je to v poriadku, alebo nie...
22. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ani si nedal tú námahu to nahmatať... a cytologia sa rieši až od 3...
22. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka, myslim, ze bradavice sa zvyknu robit na krcku... ale neviem, nestretla som sa s tym... ale urcite by si mala zmenit lekara, uz davnejsie som ti to spominala :wink:
A cytologia sa moze zhorsit aj nejakym zapalom v posve, nemusi ist o HPV ani o rakovinu ani nic podobne. Ja som mala vzdy 1, teraz po dvoch rokoch som mala 2. Vraj to moze byt sposobene aj tym, ze som mala pred tym mykozu. Pre istotu mi povedala, ze za pol roka mi urobi kontrolnu cytologiu. To bude zaciatkom februara.
Ale 2 nie je zla. Az 3 sa musi skumat co sa deje.
22. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka nad tou zmenou lekara by som popremyslala aj ja...ale to sama musis vediet ako k tebe tento lekar pristupuje..
22. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka a nie si tupa, ja kym som nezacala, tiez som nevedela aky ma krcok tvar :slight_smile: skus tak ako nina pisala, si v sprche cupnut a chod co najhlbsie najlepsie prostrednikom do vnutra a smatraj :grinning: ak nie si v obdobi ovulacie, tak by si ho mala dociahnut bez problemov. Mal by to byt taky kopcek... velkost zalezi od toho v akej faze cyklu si. No a v strede kopceku by si mala nahmatat jamku, co je vlastne dierka, ktora sa v case ovulacie otvori.
Dufam, ze som to nenapisala ako debil :wink:
22. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky.Tak a teraz som jasný príklad,že u mňa sa na teplotu nemožem spoliehať,aspoň čo sa týka OVU.Včera potvrdené od lekára,že vajko už prasknuté.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
22. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blac diky to si vysvetlila polopaticky aj mne....vyskusam...ale ked mam dlhsie nechty asi to nechytim co?? :grinning: :sweat_smile:
22. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj simib
a vedel ti lekar povedat, kedy asi prasklo??? lebo ak si si nemerala dlhsie, tak teplota mohla len jednorazovo klesnut... tazko popisovat graf, ak nie je cely...
22. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka black....velmi dobre si to vysvetlila...
22. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puska neviem ako dlhe nechty mas, ale ja mam tiez dlhsie a nejako velmi mi to nevadi. Len bud opatrna a snaz sa ho nahmatat brusko a nie nechtom. Chytat ho nemusis :grinning: len si ho ako keby ohmataj z kazdej strany aby si vedela aky je dlhy a pod. :slight_smile: je to zaujimave, pretoze aj jeho dlzka/vyska sa v priebehu cyklu meni. Po ovulke ho mam nizko (t.j. blizko ku vchodu posvy) a dlhy a pocas ovulky je kratky a vysoko, ze je ho tazke nahmatat.
22. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemate za co baby :slight_smile:
22. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik blac tak to oskusam a pred mrchou by mal byt tiez nizko??
22. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Black ja som mala už v utorok večer strašné krče.A lekár povedal že buď v pondelok alebo utorok ale vzhladom na moje krče skor utorok.
22. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simib tak potom je naozaj zvlastne, kedze ovulka bola v utorok ze na druhy den teplota nesla hore, ale dolu :frowning2: hmmm... nevravela si, ze beries duphaston? Nemohol to sposobit on??
22. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina nestaš...aj ja som si to nahmatala m bola som u gyn. a ten nevravel nič že by tam našiel...aj mikroskopom pozeral a asi by niečo povedal, nie? zobral mi aj cytologiu a vysledok by mal byť budúci zýždeň, ale normálne som sa naplašila.. :frowning2:
22. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Black.Duphaston som si dala dnes ráno 1 tabletku.
22. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simib, tak potom naozaj netusim... :unamused:
je to zvlastne... ked sa ta teplota takto tvari... a ja som si myslela, ze jej verit mozem :confounded:
22. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak nevadí.Tento mesiac sme aj tak moc nesexovali.Žiadne naše maratóny.Vobec sme nemali čas,ani chuť.Tak nabudúce. :slight_smile:
22. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
simib zato mne si dala nádej... :wink: lebo pred ovulkou z grafu sme snažilkovali 5 dní po sebe...
22. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: ninka sikovni
22. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Ninka tak držím palčeky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina drzim palceky, tentoraz to vyjde, uvidis :grinning:
inak dobre ranko baby :grinning:
22. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok