• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
eela ahoj a vitam ta medzi nami :slight_smile: pekne si popisala pocity nas vsetky :slight_smile: a my tu proti tomu negativizmu naozaj aj bojujeme :slight_smile:

a aj ti v GYN FIV-e zistili v com je problem??
30. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..my ideme na kontrolu v januari po dobrati provironu a vitaminu E... tak aj ja dufam, ze to bude dobreee :wink:
willi... :grinning:

blackrose,dakujem......nebojaj vsetko sa vyriesi aj ja si to musim stale hovorit,lebo uz dost slz som popustala a to nema veru zmysel,tak som sa rozhola bojovat vsetkymi moznymi zbranami :wink:
...eela, dakujeme za pozitivny pristup a zelam, nech sa Ti to cim skor vydari :dizzy_face: ...tak ako aj nam ostatnym
a ako tvoj mm znasa ten proviron?? Ziadne vedlajsie ucinky v podobe napr. megasvalov??? :wink: :grinning:
30. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma sa smejeme ze bude ako swarzeneger :grinning: :grinning: :grinning: ...znasa ho dobre aspon myslim...ani nepribral a citi sa v pohode...
30. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy, ja sa drzim :slight_smile: som rada aspon v tom, ze viem v com je problem a ze nie sme vobec strateny pripad :slight_smile: vzdy si treba povedat, ze raz to pride a ono to ucite raz pride :slight_smile:
30. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tak to je svele :slight_smile:
30. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose to mas uplnu pravdu,tak vela stastia teda :wink:
30. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dufam, ze to do seba netrepe len tak a ze to naozaj nieco pomoze..predsa su to steroidy
30. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za privitanie. :slight_smile:
Kym som sa dopracovala na koniec, trochu mi to trvalo, neviem sa tu ešte zorientovať :slight_smile:
zatiaľ sa na nič zle neprišlo, manžel je OK, ja mam ale cystu na vyjecniku a ten vaječnik mi nepracuje, teda netrovia sa krpate folikuly :slight_smile: :slight_smile: A to si aj pravidelne meriam teplotu a nezistila som, ze mi jeden vajecnik, potvora nepracuje :slight_smile:
30. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vitaj eli... :wink:
No willi,tak to začneš zachvílku stresovať,čo?? :wink: No pomaly to ustupuje, býva mi zle,ale nevraciam,čo je pozitívne... :wink: Zajtra si ideme pozrieť :hearts: neskutočne sa teším aj bojím, tak nech už som tam... :wink:
30. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja vám hovorím,že teplota nie je vôbec taká jednoznačná.... :unamused:
30. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ninka...aj ja som z tej mojej teploty trochu na nervy.... vtedy ked ma pobolievalo brusko a mala som hlien a aj celkom nizku teplotku, tak sme sa snazili..ale ff mi ovulku nakreslil o zopar dni neskor... takze sme sa ani nestrafili :frowning2:
30. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati....to vobec nemusi byt na 100% pravda,ze se sa netrafili....FF je len program..... :grinning:
30. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vobec sa nedá povedať či ste sa trafili alebo nie... Fakt... :wink: Kati prečo nejdeš na folikulometriu či ako sa to volá? Veď už sa snažíte viac ako rok,tak prečo nejdeš?? a muž bol na spm??
30. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja len tajne dufam, ze sme sa strafili.... ale co uz...
ninka..manzel bol na spmg.... nebol dobry..ja som v poriadku, dokonca dr. videla aj vajicko ked som bola na vysetreni a vravela ze vsetko je OK...tak ja neviem....
30. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze vela z nas ma problem u mm :frowning2: je to fakt hrozne, tato dnesna doba :frowning2:
30. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...je to hrozne adi..a vraj predpovedaju ze bude stale viac a viec neplodnych muzov... az 70% populacie
30. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila.....my mame ist koncom januara na kontrolny :frowning2:
30. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte šťastie,že už sa dajú vytvoriť umelé spermie... Asi by sme časom vymreli... :confounded:
30. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keĎ bol môj mužo na spm, tak ho prekvapilo, koľko je tam ľudí, normalne bol z toho v šoku..že toľko mladých ľudí, žien, čo tam bolo. vtedy som si ale ja ešte nechcel pripustiť, že tam zapadnem, a ako rýchlo sa to stalo :slight_smile: :slight_smile:
aj my ideme v januari, ked mm doberie lieky..vychadza to tak v strede januara...
aj ja som videla na mojom mm ze mu je tam neprijemne v cakarni..ale co uz ..dobre ze tam siel..pretoze by sme nevedeli to co uz dnes vieme a liecime
30. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa najviac štvalo, napr aj na mojej lekárke, že mi stále hovorila, a na to treba čas a nestresovať sa, lebo čakala, či do roka sa niečo neudeje. Až po roku ma klasifikovala ako leičba neplodnosti. A ja si občas hovorím, že keby nebola čakala, tak už sme mohli dávno veci riešiť a vedeli by sme na čom sme a hlavne ušetrili by sme si ceeeeely rok čakania na zazrak. Viem, niekedy je to nutnosť čakať, ale niekedy.... No neviem, osobne u mňa to bol zbytočne stratený čas.
30. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka podla mna si mala na 100 % ovulku vtedy ako ti klesla 13 DC... FF ti ju nezobrazil, pretoze si nemala 6 nameranych teplot pred tym... podla mna ho to zmiatlo a este aj vodnaty hlien na 15 DC ho mohol zmiast.. nebol skor kremovy??
30. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tak vravia viaceri lekari, ze o neplodnosti sa zacina hovorit az po roku nepodareneho snazenia..ale co je tiez pravda..mali by urobit aspon tie najzakladnejsie vysetrenia...ale ja nie som lekar..tak to ja len tak som napisla svoj nazor
30. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..presne taky hlien aky som uviedla som mala a toho 25teho ma veelmi bolelo brusko..tak ako ma zvykne pri ovulke bolievat..tak ja neviem...ale keby to tak bolo ako hovoris a potapaci by sa tam nejako horko-tazko doplavili bola by som stastna a mm rovnako :slight_smile:
30. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, jeeej, ze na srdiecko, to bude super zazitok :dizzy_face: ...no a ja sa stresovat nechystam vobec, po mojej poslednej skusenosti :unamused:
30. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka drzim palceky aby sa to konecne podarilo :dizzy_face:
30. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok