• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
vdaka black..napodobne... keby aj ta ovulka bola toho 26teho tak dufam, ze to tam ti potapaci vydrzali z toho 25teho :grinning:
ja vam drzim palce zajtra... a kam to idete na to vysetrenie? do akeho mesta?
30. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na dnes babenky s vami lucim ..tak pa zajtra... black..este raz drzim palec :wink:
30. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka pekny dnik :slight_smile: a dakujem :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby vy ste uz vsetky odisli.......
ale nemam aj tak dobru spravu- dosla mrcha hnusoba jedna
nevadi posnazime sa znova :wink:
30. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kati....pekny zvysok dna...
ludinka....sakra....ale Vianoce to istia!!!
30. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, ale aspon vies, ze teplotka neklamala :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka :frowning2:

aaaach baby, prave som sa dozvedela, ze riaditelova dcera caka druhe babatko. Prve bude mat v decembri rok a v maji bude mat druhe.... ja to tym babam prajem, ale preco to niekomu ide tak lahko?? :cry:
30. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach black ja neviem
:cry:
30. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black.....viem, co citis.......ja mam v robote tehotnu kolegynu a uz 5 kolegovia cakaju....a skoro vsetci na prvy- druhy sup cakaju..... aj ja im to prajem, ale ten pocit je hrozny :confounded:
30. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu mas pravdu aspon viem ze vsetko funguje ako ma, aj ovulaciu mavam vtedy ako som si myslela-teda ked ma picha vajecnik tak hned potom ......
a viem ze LF je 13 dni
len nechapem preco ked sme sa presne trafili sa to nepodarilo!!!!!! :angry: :confounded: :cry:
to nech mi niekto vysvetli !
30. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja najblizsia kolegyna v robote je tehotna, prajem jej to velmi ale aj ja uz chceeeeem
30. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz chceeeeeeeeeeem :slight_smile:
no nic...musim vas pre dnes opustit :slight_smile: utekam domov...majte sa krasne :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz odchadzam pomaly domov z roboty a idem si navarit alchemilku :angry:
tak caute
30. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black takto skoro by som deti po sebe nikdy mať nechcela... Nemáš jej čo závidieť... :wink: A čo ty vieš, možno aj vám sa tak zadarí... :wink:
30. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Majte sa babule, letím po malú... Ludi no čo dodať? Zapi to.... :wink: Teraz tniem jak norton... :wink:
30. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem :slight_smile:
dnes ste toho popisali :slight_smile: ...ale citam, ze sa tu "veselo" mrchuje, tak ziadna radostna sprava, skoda :unamused:
vsetci sa chcu teda zucastnit vianocneho kola :slight_smile: ...
30. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, tak ako sa mame?? :wink:
ja ok, dnes prvy den z prace tak brutal unavena, kym znova nabehnem na ten system :rolling_eyes: :grinning:
30. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, dnes ste toho popisali, nestiham citat :wink:
Maji tak mrcha prisla :frowning2: je mi to luto verila som ze aspon ty to potiahnes.
Moja mrcha od soboty bud uz aj stihla skoncit alebo si dava niaku pauzu ......velmi velmi podozrive :angry:
Objednala som sa dnes na folikulometriu, aby sme nezmeskali vianocne kolo :slight_smile:
30. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lugy, Maji ste tu este ?
30. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ... no, majus, tak nech sa rychlo do toho dostanes a ta mrcha ma mrzi - fakt som verila, ze aspon jedna z vas otehu - no co uz, idem si dat zovriet vodu - na tu kefu, nech je maksia :grinning:
30. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, veru, mas to nejake zvlastne - nieco sa u teba asi deje ... kedy ides k dr.?
30. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 2 tyzdne idem na sono kuknut vajka :slight_smile: Ja som z toho mojho cyklu uplne mimo, neviem ci je to normalne alebo nenormalne po Duphastone. Myslela som ze bude super silna a prave naopak .......teplota sice trocha klesla, ale nic dramatickeho........no uvidim co sa bude diat.
30. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, no proste asi to tak malo byt, ale fakt tak dlho mi mrcha nikdy nemeskala :wink: mne to bolo tiez podozrive :confused: ale ide sa do dalsieho kola :dizzy_face: plna energie :dizzy_face:
inak luga ta kefa, no neviem, neviem ci nam ta tepla voda pomoze :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to teraz ako mam merat cyklus?????? :unamused: od mrchy asi vsak ???
30. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lugy a ty ako, co mas noveho ?
Maji vianocne kolo pritvrdime ! chcelo by to niaku poistku :confused:
.....Nam dnes priviezli nove svetla, tak sa vytesujem :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, to neviem ani ja, co je po duph. normalne ... a cyklus - ano-zacinat merat od zac. mrchy ...
majus, tu kefu budem varit aspon do rana :grinning:
30. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mony, zislo by sa poistku :confused: ale aku??? :wink:
to sa mate na co tesit, ja to sa mozem tesit z toho ze mi dnes dosla vyplata :dizzy_face:
30. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji ja meriam aj cez mrchu, som zvedava :rolling_eyes: mam rada tabulky a grafy :slight_smile:
Inak mna ozaj prekvapilo ze teplota neklesla prilis dole, stale sa drzi 36,8 a predtym bola 37
:pensive:
30. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam nove asi nic - dufam, ze dnes som uz skoncila s mrchou a idem nahanat ovulku ... akurat som zacala pit alchemilku od prveho dna mrsky - chcela som skusit, ci mi nepomoze s bolestami - lebo cim dalej tym viac mam krce pri mrche ....
aj ja chcem zariadovat :slight_smile:
a ako poistime? :slight_smile:
vies co luga, my ju podme radsej spalit :wink: alebo to prekladame o mesiac :wink: co ty na to, vsak sa nik nenahneva :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok