• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
a na zac. cyklu si mala aku t?
30. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm vyplata , tak to tiez nie je zleee Maji, mna osobne by potesila keby chodila 2 krat mesacne aspon taka isla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luga povedz mi lebo som si teraz kupila tu alchemilku ako sa to pije??? :wink:
a inak baby kupila som tu knizku o bylinkach :wink:
no to neviem , zacala som merat par dni pred ovu, som merac zaciatocnik :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, majus, prelozme to, ja aj tak nie som hladna :grinning:
ja ani neviem, ako sa to ma spravne pit - ale priklanam sa k tomu, ze od zaciatku mrchy do ovulky, tehulky by to pit nemali-ale zase da sa to podla mna pit aj stale-dokym nezistis, ze si tehu
a co si sa v nej docitala?
30. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, mony, ale zaujima ma aj tak, aka bola vtedy t :slight_smile:
no luga, nemam tusenie aku som mala teplotu, lebo nemeriam, zacnem az po mrche :dizzy_face:
a mony, no tiez by ma potesila este jedna taka, stiahli si ze som bola den chora, takze to nieje nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nieje to az take zle, ale rozhodla som sa ze nejdem minat :grinning: ideme co najviac setrit na domcek :grinning: uz sa hrozne moc tesiiiimmm, kedy si v nom budeme moct byvat :dizzy_face: len to ze clovek nevie kedy :frowning2:
majus, to bola otazka pre mony :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa tento mesiac asi dam na Sarapis, ked som ho minule brala , mala som 30 dnovy cyklus co je vykon na mna . Ale aj alchemilka je super. len treba mat dobre rastlinky, nie v nalevovych vreckach. ( :angry: ja mam taku a cakam zazrak :confounded: )
30. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam par veci na bolestivu menstruaciu, obklady na brusko, caje, kupele??? je toho vela ale moc som este neprecitala
30. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, ja mam tiez v nalevovom vrecku.... sa mi nechcelo babrat s rastlinkami :slight_smile: - nemam vlastne ani sitko, ale chcem si kupit ....a inak tentokrat ma take krce netrapli, ale netvrdim, ze ma na tom zasluhu alchemilka ...
co je sarapis?
30. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji no daj nieco mudre z tej knihy, nech si to babske ucho zozenieme a pod stromcekom mame vsetky //
30. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je tu aj na neplodnost :sweat_smile:
30. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, rychlo to sem hod :slight_smile: ... a aj nieco pre chlapov :grinning:
30. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz si riadne prezeram tu knizku
tabletky pre zeny v prechode :grinning: kukni na nete, je to tiez z byliniek, materskej kasicky a soje - volnopredajne v lekarni
a impotencia je pre chlapov alebo neplodnost, lebo je tu aj jedno aj druhe??
30. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi oboje
30. nov 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok
tak neplodnost,
moze byt pricinou prechladnutie, chronicky zapal,pomale spermie,
oporuca sa pit ensenovy caj,nejest mak, orechy,horku ckoladu, ostre , kysle a stiplave jedla
treba konzumovat ryby, tvaroh, mliecne vyrobky, vajcia, hovadzie slepacie a zeleninove vyvary, kvasenu kapustu, zeleninu, hlavne cesnak
su tu hlavne kupele, potom nejaky tvarohovy obklad s cesnakom, zemiakovy obklad s olivovym olejom,
a hrozne vela cajikou
30. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, tak to nie je len o bylinkach :slight_smile: ... ako sa vola ta kniha?
30. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liecenie z vnutra
cajik
alchemilka zltozelena, natrznik husi, puskvorec obycajny, skorocel kopijovity, bylinky pomiesame v pomere 1:1 a urobime zmes
1polievkovu lyzicu smesi zalejeme 1litrom horucej vody, vyluhujeme 5 minut, cisto precedime a letne, pripadne odstate pijeme v trosch styroch davkach za den.; pokracueme 2 tyzdne, potom urobime 7dni prestavku a liecenie zopakujeme
30. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vola sa to bylinky a liecitelske rady od Julky
ale pockaj este kuknem co to je ta impotencia :wink:
30. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze sme sa o tom nebavili na jar-uz sme mohli mat nazbierane :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ale vsak stale mozes kupit susene z lekarne :wink: nic nieje stratene
a co pozeram na tu impotenciu, neuveris, ale sama som v soku, skoro v kazdom caji je petrzlenova vnat :grinning:
napriklad,
cajik, vnat zeleru vonaveho a petrzlenu zahradneho
1polievkovu lizicu vnate zalejeme 1 litrom horucej vody, vyluhujeme na 5 minut, cisto precedime a letne, pridadne pijeme v troch styroch davkach za den .opakujeme 1 tyzdne a to pomaha nielen na impotenciu ale aj ako afrodiziakum :grinning:
30. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...chcela som usetrit :wink:
dobre vediet :slight_smile: ... ale afrodiziakum uz radsej nie, jedno uz berieme :grinning:
30. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky na nete sa daju kupit sypane bylinky. Alebo v specialnych obchodoch a doma si namiesate co treba a kolko treba. Ja som si tak namiesala snad plnu igelitku :slight_smile: Budem to pit asi az do leta.
30. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, len nesmies bylinky drzat v igelitke, ale v papierovom sacku, nieco co dycha :wink: ok
30. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ake ste znamenie???
30. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony a to od nejkych babiek bylinkariek?
30. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ich v sklenenej nadobe a luftuju sa :wink:
30. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok