• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ja strelec...preco?
30. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez strelec
30. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji povedz pls. ze teraz je nas cas, ze strelci sa teraz idu mnozit :grinning:
30. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mony .... super :grinning: ... majuska a ty to hned a zaraz potvrd :grinning:
30. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super aspon nemusim vela pisat
citajte pozorne ok :grinning:
strelci, chulostivy su hlavne na pluca, vari preto ich pritahuje panenska priroda, kde mozu dychat cisty vzduch z plnych pluc a bez obav. stazuju sa na ochorenie plucnych htorov, ale nepytajte sa ma co to je :grinning: ,sami su dost lahkovazni a preto je starostlivost o nich zavisla od blizkych osob. pri spotrovani neraz utrpia aj urazy, zlomeniny a vylebniny, ale vzdy sa z toho dostanu. ak nahodou bol JUPITER v case ich zrodenia vo svetle nepriazniveho ziarenia, su nachylni k ocnym choroba,. mozu im predist po dokladnej konzultacii s ocnym lekarom a dobrym optikom. slabym miestom su nohy a bedra, stromom je dub, ktory posobi proti unave a omladzujuco. liecivou bylinkou je salvia, ktora vplyva na zvysenie energie a regeneruje cisti pecen :grinning:
no baby teraz mi povedzte ci to je pravda :sunglasses: alebo su to bludy???? :sweat_smile:
30. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nepotvrdzojem, preboha ako mam vediet ci je plodny mesiac :grinning: ale hovorim ze tento mesiac bude viac tehuliek, caro vianoc ich prinesie :wink: tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face:
30. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze daj aby mali strelci plodny mesiac, mm je strelec, :grinning: baby to bude vas mesiac :wink: :grinning:
30. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam zatial pluca ok a nemyslim, ze som lahkovazna :wink: ... panensku prirodu milujem ... pri sporte utrpi uraz kdekto, mne sa to nepodarilo, ani ked som aktivne sportovala ...a oci mi zatial sluzia ... na nohach sa mi momentalne nieco neidentifikovatelne urobilo a kolena ma zvyknu boliet :slight_smile:
a dub mi ma byt akoze naco? :grinning:
30. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tvoj mesiac, majuska, tym padom - manzel zabezpeci :slight_smile: ... no a zase tu mame exluzivnu a super motivaciu :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem na co ti ma byt dub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozno to je skratka pre mm :grinning: ale ze by zaberal na unavu, ??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sa tak motivujem, ze mam 2 den mrchu a uz by som skocila na mm :grinning:
30. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, odteraz mu uz inak nepoviem-len ty moj dubik :grinning:
30. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moze byt aj dubacik :wink: :grinning: mojim stromom je cierna rybezla :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak dufam, ze ti to este nejake dva tyzdne vydrzi :wink: :grinning:
30. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak urazy to je moje :grinning: , mam skor priedusky nachylne ako pluca
nestara sa o mna nikto iba ja sama :slight_smile: a myslim si ze poriadne :slight_smile: ozaj si davam pozor na seba
Na nohach ma krcove zily :unamused: to by mohlo sediet
Salvia mi nechuti ani nevonia, milujem levandulu
Dub nemam :confused: ale mozno zasadim aby som pri nom mladla :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dubacik-to uz by bol hribik skor :slight_smile: ...
a ty si ake znamenie?
30. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze mi to vydrzi, lebo na dovolenke sme si moc neuzili, lebo vzdy ked sme mali chut, to boli vsetci doma, a nepovieme ze ideme len na 10min do izby :grinning: tak sme sa krotili a robili nocne napady :grinning:
30. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak tento mesiac je nasa poistka, to bola prorocka myslienka :grinning: :grinning: :grinning: same hviezdy su nam naklonene
30. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, a ty kedy slavis tie narodky ?
30. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz zase, mony? kazdy mesiac nam je nieco naklonene :grinning:
30. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, idem hodit par zemiakov do hrnca, lebo pride mm a nebud mat co jest ....
30. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... sa tu vykecavam ... :grinning:
ja som vaha :grinning: baby ja to citim nase hviezdy su naklonene, proroctvo bolo vyrieknute :grinning:
a mony to aby si ten dub uz nasadila :grinning:
no ja by som tiez mala ist nieco navarit :wink: mm je troska chorucky :unamused: tak sa musim o neho starat, chudatko moje, to je moje dieta :grinning:
30. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mam narodky , baby este horoskopy nam tu chybali :grinning: ja ked som mala svoju bujaru pubertu tak som si kupovala taky casak Astro , mozno to este vychadza .......
30. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked sme pri tom sadeni: nebudete mi verit ale ja som dnes sadila zeleny salat, moj MM to priniesol ze na jar budeme mat cerstvy salatik, tak uvidim...............podla mna to na buduci tyzden zmrzne a bude po salatiku
ale dub by mohol prezit :wink:
30. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a zivy plot by sa neratal namiesto dubu, lebo okrem salatu sme cez vikend sadili aj ten :slight_smile:
30. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze ak ste uz zasadili nejaky strom to tvoj mm urobi tento mesiac syna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sa varia, este na ne nezabudnut a bude to ok :slight_smile:
maji, a coze ma tvoj mm-babatko?
mony, horoskopom sa neda verit, aj ked obcas nahodou predpovedaju pravdu :slight_smile: ... a salatik nech dobre vyrastie a aj ten dub :wink:
30. nov 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z coho mate zivy plot?
30. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok