• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
tak skusim s tou tabletkou prestat aj ja, aj ked neviem, ci sa to podari ...
som myslela, ze v praci oslavujete narodky - takto to je ine :slight_smile:
3. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozeram na obsah co obsahuju vitaminy, centrum Q10, obsahuje to tiez kyselinu listovu, myslite ze to mozem vymenit, lebo beriem to pregnacare a ostala mi 1 tabletka, ci si mam kupit nove alebo uzivat ten Q10, lebo mne sa zda ze to obsahuje to iste???
3. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, nina, som si neuvedomila, ze si mala len sestnast .... som myslela, ze to nejako suviselo s vyzivou a tou preeklampsiou ...
blackrose ma na 3 ml 33 mil
majuska zalezi od mnozstva... ak je tam zhruba take iste mnozstvo, tak to mozes zamenit.
3. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tremonti no vidis :slight_smile: takze to naozaj nie je uplne zle :slight_smile: a ako dlho sa snazite??
3. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ja by som jedla len pregnacare
3. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, v praci ani nie, teraz sme mali ist na christmas party, 16.dec v hoteli, ale mame asi privela domov, lebo nevieme kde co mame, ked sme boli v pl chcela som balit saka a saty a prisla som na to ze vsetko ostalo na svk, tak som zrusila celu christmas party, tento mesiac som aj tak uz naratala 5oslav, takze 1 menej ma nezabije, akurat baby v praci su uz namna troska nastvate
3. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose nieco kolo 3 rokov,mala som nedobru gyndosku ale uz som ju zamenila a za pol roka mi novy prisiel na to ze mam PCO a nedobry horm.obraz a poslal mm na spg a uz aj zaciname coskoro s ivf.tak vam vsetkym kočky odkazujem ze ak sa snazite tak dlho a nic sa nedeje mente doktora ak vam nechce pomoct abo rovno do centra
3. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mas pravdu luga, pozeram na obsah a pregnacare obsahuje toho viac :dizzy_face:
3. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, tolko ja nenaoslavujem ani za dva roky :slight_smile: ...nuz, vsetkym nikdy nevyhovies
3. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac a lepsie "veci" :wink:
3. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tremoti, a co myslis ak sa budeme snazit pol roka tiez mame ist, ci este pockat?? :confused:
3. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuleeeeee..tak konečne som a trošku dospala :grinning:

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d

adul, ten Tvoj gryfík je úžasný, ako húsenička, tak dúfam, že sa z toho vykluje mimi :grinning:

luga, tá moja Dr.je v Ba, pošlem Ti IP :grinning:
3. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak baby tento mesiac bude velmi plodny :grinning: uvidite, :grinning: ja to citim, vianocna nadielka sa blizi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko balambi :grinning:
3. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ak povies dokimu ze sa snaziteeste len pol roka tak ti asi nebude chciet urobit vysetrenia,to zavisi od toho aky je.skus si merat BT a ak zistis ze nie je ovulka tak chod hned
PS:doki ale s ami nebyva a nevie ako dlho snazilkujete :sunglasses:
3. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska, že ránko :grinning:
3. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kludne mozem povedat ze sa snazime rok :dizzy_face: viem uz som to mala v plane :dizzy_face:
merala som bt tento mesiac A OVULKA BOLA SICE VELMI DIVNA, bola, graf ju ukazal ale teplotky sa dvihali velmi velmi pomaly :confused:
3. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, ako sa mame??? :grinning: aky si den cyklu??
3. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kočky,no ja mám takú skúsenost s dokynou,že mám nenormálne dlhé cykly nie a nie sa mi skončit a doktorka mi povedala,že ak s tým nemám ja problém,tak ona zdravotný nevidí...Ale napriek všetkému jej doverujem pretože pred tým čo som malaMudr. furt hovorila,že je všetko v poriadku a táto moja mi povedala,že mám zanedbaný zápal,a dala ma do poriadku,ale na poslednej prev. teraz v septembri mi povedala,že mám síce hormony ešte stále v norme,ale na spodnej hranici,a to si myslím,že je problém,teraz čakám na víkend mrchu a po nej pojdem za dokynou,nech so mnou niečo robí,hoci sa bojím jak čert kríža......Ale za chémiu nie som tak som si aspon kúpila sarapis na hormony,tak uvidím.... :slight_smile:
3. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj majuska, dobre, :grinning: ale večer zasa nočná :frowning2: a Ty ako?
som 25DC, tak čakám, čo sa stane - nestane, ale prsia ma ešte vôbec nebolia, len strašne svrbia a som akási precitlivelá..
3. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja saca popoludnovka :frowning2:
ja to som 5dc, zice mrcha uz je taka ze uz ani nieje, tak sa tesim na snazilkovanie, predstav si ze z toho lietania to sa mi cyklus predlzil na 34dni, som myslela ze uz som v tom ale test bol negativny a v lietadle dosla mrcha :angry:
balambi, drzkam ti palceky, moc moc, :wink:
3. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi merias??? ak ano hod tu grafikkkk :grinning:
3. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, čítala som...a bolo mi moc ľúto, že tá potvora Ťa našla :cry: ale vieš, čo povedal prorok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
grafík je o kusok vyššie :grinning: kuk hore
3. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, pekne si stupla, len nech to pekne tak ostane :dizzy_face:
no viem prorok asi privela rozprava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len aby mal pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...iba troooosicku viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani nevrav, my mu veríme :grinning: lebo ak nie, miesto kefy bude po zadku :grinning: prorok - neprorok, poriadok musí byť a klamať sa nemá :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, myslim ze tie vitaminy mi aspon na nieco pmohli :grinning: ked som prisla domkou na svk, to kazdy mi vravel ze lepsie vyzeram, ze niesom taka bleda, takze sa mi upravila hladina zeleza v krvi :grinning: cize stale som taka vychrtlina ako som bola ale ze uz mam farbu, takze aspon na nieco je to dobre ak to nezabralo na tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nemôžeš im spraviť taký šok, že prídeš úplne zmenená...teraz farba, na budúce bruško... :grinning:
3. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok