• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
luga na urologa :wink: pohoda ja som sa tiez pytala ked som potrebovala takuto infosku.. :grinning:
Hm...a veterinarka...celkom dobry job, hoci 30tky by som tahat nechcela :wink:
22. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :grinning: :grinning: :grinning: ....skoda,ze si par dni cyklu popredku.....inak by som ti pri ovubolestiach poslala mesage :grinning:
22. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga moj manzel bol vcera..a musite ist k urologovi
22. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja som bola minuly cyklus pozadu a teraz som popredu :grinning: ja mam ovela kratsie cykly ako ty, hmm skoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja si tiež objednávam bábätko z nebíčka. Snažíme sa od augusta takže není to až také tragické. Musím sa ale priznať že vždy ked prišla doba že mám dostať MS tak som proste neverila, že by som mohla byť tehotná. Tiež verím tomu, že psychika robí svoje a treba sa naladiť pozitívne. Treba Boha prosiť a aj mu veriť že nás vypočuje. Netreba byť zdeptaná. Táto téma sa mi veľmi páči. Je pozitívne naladená a veľa som sa nasmiala kým som všetko prečítala. :grinning:
22. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za info ... a da sa ist bez navstevy praktickeho lekara? :slight_smile:
22. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ste dopadli, katka ?
22. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vitaj rubinka... :grinning: Som rada,že si pochválila tému... :wink:
No ja neviem či niekedy dostanem mojho muža na vyšetrenie... On je hrozný v tomto... :frowning2:
22. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ja tiez neviem, i tam muzicka dostanem, ale ked chce babo, tak by mal ist, ved to je jedine vysetrenie, ktore musi chlap absolvovat, tak premoct by sa mohol....
22. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi su v tom strasniiiiiii :frowning2: ale myslim si skor, a pritom to vysetrenie ani neboli ale skor im dobre urobi.... :grinning: ale myslim si ze oni sa skor boja vysledkov .....
22. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moj muž je názoru, že jedno máme, nič sa nestane ak druhé nebude vôbec,ak bude bude šťastný tiež, takže jeho ťažko prehovorím... :frowning2:
baby som normálna, keď sa bojím či budem druhé lúbiť rovnako?? Láska k malej je tak silná, že mám vážne strach a hanbím sa za to... Možno to Boh vie a preto to tak naťahuje, aby bolo až tak vytúžené, že nebudem mať pochýb... Mamina hovorí, že je to normálne, že s malou som prešla ťažký boj o jej život a preto to puto, ale že keď budem držať toho drobca v náručí, že to bude rovnaké... som debil,že?
22. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj muž sa nebojí výsledkov, pre neho je to ponižujúce... :unamused:
22. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm reagoval tak presne ako vasi mm... avsak po vysetreni zmenil nazor a v januari vravel ze pojde sam..
luga..mas postu...najdes to celkom hore..klikni tam a precitaj si...
22. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka vobec nie si "debil" ked mas take pochybnosti ci budes mat druhe babatko stejne rada. ja som nad tym velakrat uz ako mala rozmyslala, ze ako to nasi vediat lubit ma so sestrou rovnako. Ale cim som starsia tym viac zistujem ako ma ludske srdiecko nevidane rozmery a kolko miesta v nom je. Len jedno ti v dobrom "zavidim"- si uz o nieco dalej ako my ked uz mas doma malu krasavicu.My sme este len cakatelky na prvy zazrak.
22. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka urcite budes to druhe lubit rovnako ako prve, to si mozes byt ista....a potom ked si zoberes ti mladsi su aj viac rozmaznajsi...tak sama uvidis, hlavne sa nepoddavaj takym myslienkam ci budes to druhe lubit viac ako preve, ver ze ked bude druhe nebudes si vediet predstavit viac zivot bez toho maleho drobca :grinning:
22. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to dúfam... Lebo väčšinou je ten problém opačný, ženy zabúdajú na prvorodené, má menej pozornosti atd, tak tohoto sa vobec nebojím... Laurinka je moj parťák... :wink: Držka moja zlatá, jaj baby strašne to letí, priam nenormálne... Teraz som cítila pohyby, fakt ako mesiac dozadu a ona bude mať už 5 rokov...
22. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka vzivam sa do toho pocitu ked uz budem mat babo v brusku a pak s nim budem chodit do skolky,do skoly....ach jaaaaaaaaaaaj to bude super :slight_smile:
22. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby vy ste zmyzli?? :fearful:
22. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezmizli.Kukam si albumy.A snazim sa porozumiet FF. Ja som taka neprakticka. BT si snacim na papier.
22. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat prisla z porady.....Ninka, nemusis sa bat, urcite budes mat aj druhe rovnako rada!!!
22. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu sme :grinning:
22. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....a zase ma musim rozlucit pre dnesok...utekm z roboty, vecer chcem ist na aerobic....a zajtra sa mi vrati mm!!! :grinning:
22. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina neboj, určite ho budeš milovať strašne moc....vôbec sa netráp...
ináč baby ja mám podobný problém, len sa občas trochu obávam, či to všetko zvládnem, či budem vedieť byť mamou..na jednej strane sa strašne teším ked si nájdem // :grinning: budem najšťastnejšia na svete, no občas ma to proste napadne...je to normálne? :rolling_eyes: :fearful:
22. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi nemam este ziadne babo, som na tom s tebou rovnako, ale myslim ze tie vsetky trapenia a pochybnosti padnu ako nahle si najdes // :grinning: predpokladam ze zeny to maju v krvy :sunglasses: :sunglasses:
22. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny je tu niekto? ... inac majus aj ja som tento cyklus po ovu mala sen ze som dostala mrchu :grinning:
vitam nove snazilky... ja som takaaaaaaaaa unavena zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
balambi je to normalne aj ja dakdey rozmyslam ze ci budem dobrou mamou a tak...ale urcite ako ise majka my to mame v krvi :wink:
22. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo ake sentimentálne - aj ja by som už jedno mimi brala, len rozmýšlam že či má zmysel robiť si test skor ako týžden mešká mrcha. všade som čítala že to je zbytočné... tak stale neviem..... kedy si ho budete robit Vy?
22. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konzultovala som s viacerymi lekarmi.test ma zmysel robit 21 DPO.
22. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zhruba týžden po vynechani... ok, dik za radu :slight_smile:
22. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zara no uz chcem vidiet baby na konikovi ktore by to vydrzali do 21dpo :grinning:
22. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pisem co odporuca lekar. Ja nepisem co robim ja. Ale kolegyni z prace ani v 6 t nevysiel pozitivny tehu test, len test z krvi!!!
22. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok