• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
teraz pozeram jedno balenie ma 3 testy,a druhe ma 2 :grinning: tak som asi zabezpecena do leta :grinning:
7. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved my sme nevraveli, ze je to v konikovi, ale tu viac na to myslim, ze ci hej alebo nie, to je na 100% iste...

ahoj majuska :slight_smile: takze aspon na testy bolo nakupovanie dobre :wink:
7. dec 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blacky,
no aspon na testy :wink:
7. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem baby domov :frowning2: fakt sa dnes citim uuuuplne zle, dufam, ze to len z nadchy a rychlo to prejde :unamused:
7. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, dufam ze to su tehu priznaky :wink: preto sa citis tak zle :wink:
7. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...rychlo sa vyliec....
7. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi si tu?
7. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati...som...na chvilu :slight_smile:
ako sa mas?
7. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas IP
7. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty mas IP :slight_smile:
7. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...ste tu este niektora?? chcem sa len opytat...ako si meriam bt tak som si robila aj ovu testik a presne mi vysiel ze som mala ovu 9DP ale pri merani teplotky sa mi to akosi posunulo az na 13den, a pritom som si robila zase ovu testik robila 12DP a bola tam jasna / ciarka takze..ja uz tomu fakt nechapem, na ff mi vysiel 13den a na wunschi mi vysiel 9,10,11... rada by som hodila sem tie grafy ale akosi sa mi z ff to neda..ale z wunscha to mozem spravit :wink: moment...
7. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj puska :wink:
7. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska....ja si myslim,ze 10.alebo 11.den bola ovulka, skor 11. .....a tvoj pocit?
7. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska a co si myslis ty??? :confused:
7. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska ak mas pozivny ovutest ovu môže prísť do 36 hod. kedy si mala pozitívny? daj ho do wunschu
7. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska dufam ze ste snazilkovali :wink:
7. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neveim ako...baby dakujem moooc uz letim domov...ja si myslim ze mohla byt tak v piatok mala som desne pichanie v lavom vajecniku a aj v piatok vysli totalne silne dve ciarky na ovu teste... :unamused: takze netusim... papap dakujem
7. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj puska....
7. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj puska, podla mňa 13 dc... :wink:
7. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
´baby...ja utekam...majte sa krasne :slight_smile:
7. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby majuska,tak teraz som s toho na nervy :frowning2: ,včera že mrcha a dnes absolut nič,kolegynka hovorí,že ona ked otehotnela tiež mala 1 až dva dni akoby mrchu a bola tehu,no ja mám zas nervy či to nebude,že mrcha rapľuje,ale bodaj by to bolo tak ako hovorí kolegyňa,inak som v robote,ale "šuťomba"popíšem...A majuska tak s tými testmi si urobila dobre máš na čas postarané a nákupy ja som ešte absolut nič nekúpila,my sme totiž len nedávno mali svadbu tak ešte dokupujeme s mm nejaké nábytky do bytu,tak nejak tie darčeky necháme na poslednú chvíľu... :slight_smile:
7. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska, tak dufam ze to bude to tehotenstvo, ak mas moznost to urob testik a budes si ista :dizzy_face: by som ti hned jeden dala lebo mne su momentalne na nic :grinning:
7. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru majuska,ja zajtra zbehnem kúpiť test a potom dám vedieť,takto so mnou šachuje tá mrcha,potom dám vedieť ako to dopadlo,ale som nervozna... :grinning: okrem testov aj si pokúpila darčeky?
7. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze ziadne darceky :frowning2: asi zajtra, mam este volno to pojdem do Kingston, tam su lepsie obchody :grinning: i ked nechcem moc minat, lebo tak to vypada ze by som radsej kupila letenky na leto :dizzy_face: myslis ze by to bol pekny darcek ??? :confused: :confused:
7. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasnačka,že to bol pekný darček,myslím že testík budeš čoskoro potrebovať a zvyšné darčeky ešte je čas poriešiť to do vianoc,a kde v zahraničí si,letenky na leto to ako k rodičom?
7. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mimus, zajtra chcem vediet vyslodok :wink: budem ti drzkat palceky :dizzy_face: a nenechaj nas napinat pridlho ok :grinning:
7. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasnačka že zajtra napíšem ako som v teste "obstála",hned do obeda letím do mesta a kúpim,lebo zas budem mať poobednú :grinning:
7. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceme ist v lete na 1 mesiac domkou :wink: porobit par veci na domceku v polsku a potom troska si oddychnut na slovensku, tak uz sme pozerali letenky, ale on este musi pockat na vyplatu, :grinning: tak rozmyslam ze ci by som ich kupila a este nejaku drobnostku k tomu :dizzy_face:
sme v londyne, ..... a cim dlhsie sa caka tym su drahsie letenky, ale najprv musim vybavit svoju dovolenku :confused: takze budem aj tak musie pockat do utorka :angry:
7. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem na nete asi az vecer, zajtra mam troska planov, ale budem na teba mysliet :dizzy_face: a drzkat palceky :dizzy_face: a urcite so tu vsetko precitam :grinning:
7. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok