• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
adi dnes mi to preskocilo, ale aj tak bude smerodatne az to co povie dr, takze urcite to potom prestavim
8. dec 2009 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to krasne 6tt....... :grinning:
8. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink:
Kati nič okrem Rontgenu by ťa nemalo znepokojovať, takže nerozumiem tvojej radosti z negatívneho tesu... :frowning2:
8. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ninka.....a tebe skocil 10 tt..... ja sa z vas tak tesim :grinning:
8. dec 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéééj a ja 10 tt... :grinning: Uau... to letí... :grinning:
Ja si nebudem nič opravovať, lekár síce povedal,že v skutočnosti som 4 dni dozadu, ale to je uplne fuk, aj tak nikto nerodí na termín... No nie? :slight_smile:
8. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina presne tak, babenko sa vypyta kedy uzna za vhodne :slight_smile:
8. dec 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evi ty si presne cyklus za mnou... :wink: Aj mne sa začína tt v utorok... :wink:
8. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2009 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby...pomaly sa mi mrcha rozbieha....uplne presne podla teplotky :unamused: esteze som vcera netestovala :slight_smile:
8. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi skoda :cry:
8. dec 2009 o 09:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, adu to mi je luto :frowning2:

evitka a ninka to mate jedno ktory ste tt, hlavne ze ste tehu no nie? a nina ma pravdu ze aj tak babo pride vtedy ked sa bude jemu chciet :dizzy_face:
8. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka ahoj
8. dec 2009 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... , môzem sa pridať do vašej temy ? S manželíkom sa snazíme pol roka a zatial bezvysledku :frowning2:
8. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewulka jasne pridaj sa
8. dec 2009 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dakujem :slight_smile:
8. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wewulka..... :slight_smile: tak sa nam predstav trosku :slight_smile:
8. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
adi :frowning2: to je hrozne, ale to asi preto, ze si povedala, ze chces byt tehula so mnou a ja tiez nie som :frowning2: teda este to nemam na 100% ale zajtra mrcha isto dorazi, citim ju za dverami :unamused: Ale mame sancu na vianoceeeeeee :grinning: :dizzy_face:
8. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
8. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, sweet ahojte
8. dec 2009 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aduliak :slight_smile: , 2 roky som brala HAK, minuly rok v decembri som ju vysadila a od júna snazilkujeme. U doktora mam vsetky vysledky ok, mala som medzitym nejake problemy, ale musim si zaklopat, uz su prec a preto mi lekar povedal, ze ma ocakava s pozitivnym testom v january. Dufam, ze mu jeho predpoved vyjde :slight_smile: Ako kazda snazilka aj ja som velmi nedockava :slight_smile: Aby som tomu aj ja nejako dopomhla tak som sa dala na cvicenie a beriem vitaminky :slight_smile: a teda cakam...
8. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka no ja ani nekomentujem otazky tykajuce sa cyklu :grinning: :grinning: 5 dni mi meska uz som si zvykla
8. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet ahoj :slight_smile: si sa tu dlho u nas neukazala... a zase ti meska a test negat???
8. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... adu, :frowning2: ...uz len tie vianoce to istia ... dufam, ze bude tvoj mm doma
8. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink:

Adu :frowning2: , skoda

Black :angry: , Ty ani o mrche nerozmyslaj, lebo ja idem hned za Tebou a ja uz nechceeeeem :grinning:

Ninka, ze 10 tt, ved len nedavno si cakala mrchu :dizzy_face: , ale to leti

Pozdravujem aj ostatne babulky a vitam wewulku :slight_smile:
8. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black a co test ??? neblazni uz si ich nerobim proste mam tak dementny cyklus
8. dec 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ani ja uz nechceeeeeeeeeem :unamused: ale proste to tak citim :frowning2: skoda, no... ale ja sa stale spolieham na vianocnu ovulku :grinning: ak to vtedy nevyjde, tak uz neviem :fearful:

sweet ale co ak tentokrat meska, lebo si tehu? :wink:
8. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja zatial prichod necitim (dokonca ani nespinim ako som zvykla vzdy tri dni pred mrchou), ale ved este mam do stvrtku cas...tento mesiac som nejaka flegmaticka (co sa tyka cyklu) :grinning: ...po tom minulom mesiaci :unamused:
8. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie black to by som uz bola trapna si to mysliet uz stacilo :rolling_eyes:
8. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...Vianoce to istia...mm bude doma, tak ked sa nezadari, tak neviem :grinning: ale tesi ma, ze mavam ovulku, som v poriadku, o spermiach vieme, ze ich nemame ok...a v januari to zacneme riesit....mm pojde znova na spermiogram a uvidime....a Black....budeme tehulky spolu!!! :slight_smile:
8. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam zavidim baby iste veci :zipper_mouth: ale uz som pssst drzkam vam palcoky moc moc moc :slight_smile: nech aj k vam pride uzlicek
8. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok