• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
Viete co? Kasleme na nejake pecenie a varenie na Vianoce, ale budeme len snazilkovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ja ta mozem posluchnut ja nemam ruru takze si mozem vies co
8. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ja vás tak obdivujem! Tolká trpezlivosť, klobúk dole, fakt... :wink: Sweet v tvojom prípade nie je nič viac namieste ako začať merať.
8. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

adi :frowning2: :angry:

ja takto..http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
8. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne tento mesiac vychadza ovulka na nedelu 13.,viem, ze povery su povery, ale od Lucie do Vianoc kazda noc ma svoju moc :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, takze sweetberry je jasná, že bude snažilkovať, Adu tiež, ja a Black zrejme tiež a Vy už ostatné povinne otehuľkujte teraz, my sa potom pridáme :slight_smile: ...
8. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka na to nie som povaha a nemam ani cas som rada ze stiham veci ako stiham no a ja nie som jediny zadrhel takze to by bolo na dlho nie som ako vy partneri co planuju babatko obaja rovnako a snazivo u nas je to nechane na osud odkedy sme spolu....
8. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nemáš čas? Veď to je otázka 30 sekúnd. Nejde o snaženie, ale o spoznanie samej seba... Tebe možno vobec nemešká každý mesiac, len máš posunutú ovuláciu a by si to krásne odhalila. Samozrejme že donútiť ťa nemožem-to sa nedá bohužial... :wink: Ale tak ako chceš...
8. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, testik kedy ? ....
8. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, my budeme na vianoce testovat :wink: :slight_smile:
8. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, ja som tiez flegmaticka... tiez som si minuly mesiac trochu-dost nahovarala... to asi vzdy po sklamani je clovek flegmaticky. Ja vazne verim v caro Vianooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
adi, istime to a willi bude s nami v tesnom zavese :wink: :grinning:

sweet no ved sa ani necudujem :frowning2: ked ti to takto blbne...
8. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewulka pekne si to napisala :slight_smile:
8. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ja mozem otehotniet aj s tymto cyklom divnym... problem je uplne inde..

na mojom cykle je ine len to ze mam vacsi odstup od cyklov inak mam menstruaciu normalnu nie je to ani tzv. nepravidelna menstruacia iba proste nemam cyklus na 30 den to je vsetko som 13 rokov po operacii je to uplne normalne a som rada ze vobec menstruaciu normalnu mam a pocas tohto mam dcerku a nemam problem s otehotnenim ci s ovulaciou hormonami ani nicim vsetko je v poriadku
8. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet tak potom nerozumiem... ked pises, ze ti meska... tak ti meska, alebo ju mas len dlhsiu...
ja som narazala na to, ze ju mas nepravidelnu, nie ze mas problem.
8. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok luga, takze namiesto darcekov budeme ukazovat pozitivny tehu testik :grinning:

...babule, zvladneme to :sunglasses:
8. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, neviem, sa mi to cel akosi nepozdáva... :confounded:
8. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja az po novom roku ked tak :wink: ja budem mat ovulku presne na vianoce, my budeme snazilkovat pod stromcekom miesto rozbalovania darcekov :wink: :grinning:
8. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco, balambi? ... willi, presne - ale radsej len fotky tych testov :wink:
8. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, Ty si tiez testovala este pred mrchou, ze? A mala si nejaku viditelnu ciarku?
8. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black nepisala som to na teba osobne len som ta s tym oboznamila :slight_smile: a skor to bola reakcia na ninu a jej odporucane meranie bazalky
8. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mam prave taku zvlastnu pichlavu bolest v podbrusku... :confused:
8. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, lebo sa mi teraz akosi posúvala ms, tak som ju čakala včera, najneskôr zajtra a ak nie, tak až potom testnem...ale tá teplotka ma zmiatla...
bola som u tej Dr. čo sme sa bavili, ale zatiaľ len pre papier o prihlásení :grinning: a mala úplne plnú čakáreň... :grinning: tak v januári sa k nej vterknem /a už sa ma nezbaví kým nebudem tehotná :grinning: /a dám Ti vedieť :grinning:

black, to je super... :grinning:
8. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet :wink:
8. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky a to pichanie (spravne) sa odkedy pocituje? Od zahniezdovania a potom stale alebo nejako tesne pred terminom mrchy?
8. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, to super patrilo na tú ovulku pod stromčekom :grinning:
8. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pytam sa na to preto, ze ja som mala po ovulke este asi tyzden take potahovanie na pravej strane, ale dnes uz len slabucko, takze tak :unamused:
8. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sweet ja som chcela len dobre,ale ty tu tajnostíš niečo, tak to nechám tak... :wink:
willi ja som testovala v deň očakávanej, kvoli teplote že bola nečakane vysoko...:slight_smile:
balambi hej, pochopila som :grinning: :grinning:

willi, dobra otazka... lebo taketo pichanie fakt nepoznam... nechcem si nic nahovarat, ale trvalo to asi minutku ale nebolo to ako pred mrchou... bolo to uplne ine... a skor v strede podbruska ako pri vajecniku.
no, balambi - ty mas rada tie kopce ...mas ju pekne skackavu, ozaj :unamused: .... som rozmyslala, ze by som tam sla uz aj ja, ze nebudem cakat do januara - vcera som sa bola odhlasit od svojej dr.(mam tu aj kartu uz) ... to treba aj papier o prihlaseni vyplnit ?
8. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, prosím Ťa, ty sa v tom vyznáš...ked vstanem z postele, pobehám trošku, wc a tak...mala by bať teplotka nižšia?
8. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok