• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
Vies ze ti v dobrom zavidim Evitka :grinning:
9. dec 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati tak dlho snazilkujete ?
9. dec 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony neboj, ved aj vy vsetky sa dockate
9. dec 2009 o 07:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mony
9. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuha Kati :unamused: ,
predpokladam ze uz ste presli obaja vsetkymi moznymi vysetreniami , ci ?
9. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...dobre ranko....
katka coze??? tak s tebou som to fakt neratala ze ti takto moze padnut teplotka... :angry: hm....sakra....no nic hadam sa vam podari pod vianocnou jedlou :grinning:
9. dec 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ...mm sa zatial lieci v januari ideme na kontrolu...
9. dec 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska to nevadi...ja to mavam tak kazdy mesiac... :wink:
9. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
9. dec 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka drzim velmi palceky aby to dobre dopadlo.
9. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka mony....
9. dec 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj ja ti drzim palceky mooooc, a hlavne silno verim na caro vianoc, hoci bez snehu ale verim ze aj tak to caro pride :wink:
9. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne vychadza ovulka 13. na Luciu, to je noc bosoriek :grinning: bude to strizdie vajko :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dievcata ...co ma prist pride a ked nema prist nepride.... je to vsetko v moci toho tam hore :wink: a zrejme vie preco sme sa este nedockali :wink: ...
9. dec 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony..tak to bude take carovne :grinning: to je dobre len sa snazte...drzim veeelmi paste :wink:
9. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano baby :slight_smile: tak ja som včera večer testovala znova ovu a nic :frowning2: takze uz prebehla minule a my sme nesnazilkovali :frowning2: budem musiet cakat na buduci cyklus.... :unamused:
9. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewka..nezufaj...pride dalsi mesiac dalsia moznost... :wink:
9. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
katka ja sa dnes k tebe urcite pridam :unamused: pojdeme spolu do dalsieho kola :wink:
9. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: jasne black.... ideme do toho :wink:
9. dec 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to tak citam tak vy sa tu vsetky snazite tak dlho a ja len 7mesiacov az mi to pride trapne :unamused: ale pride mi to uz dlho, no nic hlavu hore a optimisticky nabehnut do noveho cyklu :slight_smile: určite sa to podari :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewulka, mne tiez prisiel prvy polrok hrooozne dlhy a bol pre mna aj najviac stresujuci. Teraz som sa s tym uz asi trosku zmierila. Na zaciatku podla mna kazda z nas ocakava, ze sa to podari rychlo a preto sme z toho aj viac nestastne.
9. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna bol hned uz 2-3mesiac neskutocne dlho...ale naozaj stresovat som zacala asi od 4mesiaca, to som zacala uz aj BT merat :wink:
9. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si teraz treba v pohode uzit Vianoce, pocas sviatkov si oddychnut- neviem ako vy,ale ja mam dva tyzdne dovcu - a potom v novom roku sa zacat snazilkovat, predsa telo aj clovek bude oddychnuty :slight_smile:
idem pracovat babulky,neskor sa vam ozvem :slight_smile:
9. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru tych prvych par cyklov ked clovek zacne je poriadne na nervy.
Hovori zo mna osobna skusenost ........ po par dnoch od ovu nabehne taka paradna sugescia tehu priznakov ze ani Evitka s Ninkou by sa nemuseli hanbit za ne :grinning: :grinning: Psychika je mocny pan pri snazilkovani :angry:
9. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je normalne, ze ma presli niektore tehu priznaky, pichanie v podbrusku mam, prsia nenormalne bolia, ale pocit tazoby a na zvracanie uplne presiel, moze to byt duphastanom ?
9. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si stale neviem vysvetlit ako ma spolocne psychika s tym ze sa nepodari splodit babo...ako ja neviem, ale organy su jedna vec (ked su okay, tak su okay a psychika s tym nic nenarobi) a psychika je druha vec....ja si nemyslim ze som nato az tak upata...a vidis predsa nic....ja neviem....prosto nejde mi to vobec do hlavy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek pridaj sa aj k nam do temy augustove milaciky 2010 v spolocnom termine, tam sa tieto veci skor hodia
9. dec 2009 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puska ja som si myslela ze na to nie som extra upata, ale ako plynie cas vidim ze som, celkom dost :slight_smile: je to niako mimo mojho racionalneho ovladania.
9. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony :wink: :slight_smile: vitaj v klube...asi uz ani neviem svoju vlastnu psychiku ovladat :angry: :grinning:
9. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme dopadli :sweat_smile: :sweat_smile:
9. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok