• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

6. decembra 2016 
katka a to si nemozes ani dovolenku zobrat??? :confused: to je hrozne :frowning2:
9. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak som si to podobne predstavovala aj ja black..ale nic z toho :grinning: nevadi...dufam, ze aspon tie 4 dni prezijeme v pohode a ze Vianoce budu pre nas vsetky kraaasne
9. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam jej malo :grinning: ... lebo som si ju vytrieskala v auguste, ked sme boli na dovolenke :grinning: ...ale uvidim ..mozno este nieco vymyslim :wink:
9. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon dva dni obetuj :slight_smile: aspon si oddychnes :slight_smile:
a vianoce budu urcite krasne :slight_smile: aj ked budu mat len 4 dni :wink:
9. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Black mňa začalo bolieť v deň očakávanej, som to písala... SOm sa na to zobudila a bála som sa zmerať,že bude teplomer špinavý... :wink:
9. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, tak som si dnes nabila kolienka...http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
a nechápem, kam mi zmizla vyznačená ovulka... :frowning2: a tá viamočmá má prísť 22 a to je mm mimo sr :angry: :frowning2: :rolling_eyes: :cry:
9. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
balambi.... tak ty si lepsia ako ja :grinning: ja som si kolienka len tak tukla o zem :wink:
9. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked už, tak poriadne :grinning:
9. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: nevadi..ideme spolu do dalsieho kola a berieme aj black... ak sa uz nevytesuje z //
9. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: jasne.. :grinning: len teraz neviem, ako mám začať písať nový graf... :unamused:
9. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja :grinning: :grinning: :grinning: ..ale ja stale cakam kedy sa mi rozbehne mrcha mrchovita.... a ty? tebe uz dorazila?
9. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte nie, len podľa teplotky....podľa brucha sa to teraz určiť nedá, to bolí už dlhšie...tak musím čakať... :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete čo je s aduliak?
9. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ak vyznačíte do ff že krvácate, automaticky začne písať nový graf...
9. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaa..vdaka ninka a nevieš prečo mi zmizla ovulka?
9. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na tom podobne balambi...a ninka vdaka za radu :wink: ..lebo ani ja som nevedela ako pridat novy graf...
a neviem co je s adou.... halooo adi ak nas citas..ozvi sa :wink:
9. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Nuž balambi, ja osobne v tvojom grafe ovulku nevidím a mala si ju vyznačenú prerušovanými čiarami-to znamená neistá, tak asi ff rozhodol,že nebola, neviem,to si len myslím... Máš velice skákavý graf,bola si na folikulometrii?
9. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj babule boli ma hlava jako kona.... :frowning2:
9. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je ten tlak vonku katka aj ja sa citim zvlastne :slight_smile:
najlepsie je si dat tabletku skor ako ta hlava rozboli ako hova...o ale aj ja som taka, ze si nedam a poviem si ved to este vydrzim a vsak to prejde dam si kavu cajik a potom lutujem lebo mam migrenu ako hrom
9. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka, ešte som nebola...a myslíš, že by nebola a aj tak sam mala pozit ovu test, hlien, krčok...
9. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na 100% presne som taka ako ty... presne ... stale verim ze to prejde prejde..snazim sa pit..a uz ked je to neznesitelne beriem tabletku..ale potom to trva dlho kym ta bolest ustupi...
9. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsak to katka a to je neprijemny stav na zblaznenie
9. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja sa z // urcite nevytesujem :wink: mrcha sa tiez zatial nerozbehla... teraz som si trosku zabehala po schodoch... je mi priserne teplo, brusko pobolieva, tak uvidim kedy dorazi, ale asi az vecer.

balambi mas sice skakavy graf, ale teploty sa ti drzali hore, ja si myslim, ze si mala ovulku den po pozitivnom ovu teste :wink: len ff tam matie ta teplota zo 14 DC... co s nou bolo??? Bola inokedy merana??
9. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze sme uz 3 cakanky na mrchu/nemrchu :wink:
9. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
coby 4 :grinning:
9. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ty sweet? :grinning: tebe kedy ma dorazit?
9. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne uz mala ale to je ok
9. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nam isto dorazi dnes, sweet, mala by si sa teda pridat, aby si bola na isote (samozrejme ti skor prajem, aby uz nedorazila :wink: )
9. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem black :slight_smile: to by bol sok pre mna :slight_smile: lebo to necakam ale uz by nmohla prist lebo noesit hygienicke potreby kazdy mesiac neustale v taske ze keby pre istotu lebo neviem kedy ma prepadne mrska je take adrenalinove skoro
9. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black, ten 14 DC bola meraná síce po viac ako 5 hod. spánku, ale cez den, bola som po nočnej...
9. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok