• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
black a tebe uz prisla ta mrska teda? :confused:
10. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to je http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
...toto su take stresy zeny. :angry: Najskor sa nahaname za stielkou, hlineom a vajkom. Potom cihame na kazde pichnutie a potom pocitame hodiny meskajucej mrchy.
A nakoniec reveme ako hromadky nestastia ked zase pride.
Este ze vas tu mam zienky moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mony, je to pravda, treba sa trochu odosobnit - ja som uz pri poslednej mrche nerevala :grinning: :grinning: :grinning:
no, ale zato vcera som si porevala pri ovu, lebo nam to tiez nevyslo podla predstav :grinning:
10. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose, dakujem za privitanie :wink:
snazime sa od augusta...ale tak pozvolna ze som netestovala, nestresovala...teraz mi dr. nariadil merat BT ked som bola na prehliadke a pytala si vysetrenie a uvidime co dalej...

ty si ktory dc??
10. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi a ty zvyknes mat ake dlhe cykly? ...
10. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, tak v rozmedzi 32,33-35 :unamused:
10. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je este aj dost skoro testovat ... a inak pichanie nemusi vobec nic konkretne znamenat - alebo lepsie povedane moze byt aj pri ms aj pri tehu, tak tazko "rici" :slight_smile:
10. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: Lugy to je mi strasne luto, mna premrhana sanca stve este viac ako ked dojde mrcha.
Sucitim s tebou.
Bambi vitaj :slight_smile:
10. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, nemusi ti byt luto, nakoniec sme to nejako "spravili" :grinning: ... aj ked to asi efekt mat nebude, ale neva, uvidime,ved aj zazraky sa deju :wink: ... a tebe ked sa da sanca nepremrhat, tak hor sa na to :slight_smile:
10. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak uvidim, nic sa nedeje.... moj priznak ms byva bolest prs tyzden predtym, a zatial nic :unamused:
10. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga mrska praveze neprisla a teplota je relativne hore... a test negativny...
bambi som 28 DC, ale co je dolezitejsie, tak 15 DPO (po ovulacii)... mavam tak 13 dnovu FL :confounded:
10. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony pekne si to rozpisala, ale s tym rozdielom, ze mna sice mrcha stve, ale nastastie som kvoli nej nikdy neplakala... raz som plakala este pred nou kvoli mm :frowning2: sme sa trosku nezhodli "v sileni" otehnotnie :pensive:
10. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, black, to viem, ze ta tak hrozne natahuje .. len som myslela, ze uz ta medzicasom navstivila ... ale nadej je vzdy dokym sa nedostavi, vsak? :wink: ... a tie testy ma normalne zacinaju stvat :angry: - neda sa na ne spolahnut
10. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som plakala len raz, vtedy keď mi z nemocnice zavolali,že HCG je 0.... Irónia... :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blaky nadej zomiera posledna, nejdem nic hovorit, len ze velmo drzim palceky . Vid Ninka a jej 0 v krvnom teste.
10. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, ninka, to bola tiez riadna sila ... clovek musi byt tak dlho v neistote - otras ... a dobre su este tie pripady, ked mrchujes aj pocas gravidity :unamused:
10. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som strasne precitlivela, tak placem hocikedy - aj zo smutku, aj z radosti ...
10. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mrcha pocas gravidity je otras!!! :angry:
ale ninka mala 0 v krvy tusim 10 alebo 11 DPO, ja som uz 15 aj ked len jeden test som robila. Ale nechce sa mi nahanat sa s druhym. Az tolko si neverim :wink: radsej si este pockam, ci nahodou mrcha hnusna nedorazi!!! Ale mohla by sa zlaknut, lebo ked pride, tak jej vynadam :grinning:
10. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez precitlivela, ja sa rozplacem, ked vidim nejaku relaciu o tyrani psikov :frowning2: alebo pozeram nieco romanticke atak :sweat_smile: ale toto nechapem, toto ma este nerozplakala... a co sa tyka mna, tak ma rozplace len mm :frowning2: na stastie za 10 rokov sa mu to podarilo len asi 3x.
10. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my mame o tyzden v piatok 10. vyrocie :grinning: :grinning: :grinning: joj, ale to bezi... :dizzy_face:
10. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, waw, 10 rokov - gratulacia - to je uz pekna doba :slight_smile:
... ja neplacem pri kazdej mrche - stalo sa mi to asi dvakrat ... a myslim, ze uz sa mi to asi nestane, lebo fakt, odkedy viem, ze mame blby spg., tak to uz tak neberiem, lebo viem, ze to chce len zazrak a ten sa neda cakat - iba v neho dufat ... a vlastne kazde pocatie je zazrak a ked nefunguje vsetko ako ma, tak to je potom zazrak dvojnasobny - ten nie je na dennom poriadku :slight_smile: ... o to vacsie prekvapko a radost
a pri ovu som fakt plakal prvykrat-doteraz som ani nevedela, kedy ju mam - to mi bolo dobre :grinning:
10. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :slight_smile: to je naozaj v nasom pripade zazrak dvojnasobny :slight_smile: :dizzy_face:
preto sa mi chce tazko verit, ze mrcha meska a ze som tehotna :pensive: ale ta mrcha vazne este nedorazila! :zipper_mouth:

a dakujem za gratulaciu :wink:
10. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, black, keby vam to vyslo, ja by som fakt bola taka stastna, az by som zase plakala :slight_smile: ... vies, aku nadej by to dalo aj mne :slight_smile: ... uz teraz mi je do placu ... tfuj, tfuj... :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :slight_smile: nerooooooob, aj mne sa tlacia slzicky :wink:
mna by to tak potesilo, keb sme niektora z nas dlhych cakateliek boli tehulky a este my so zlym spg :slight_smile: presne ako pises, vzplanula by vo mne velka nadej :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dievčatá neplačte, lebo budem aj ja.... :cry: Všetky sa dočkáte, na to dám ruku do ohňa... :wink:
10. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka :slight_smile: ... aj ja verim - skor, ci neskor ...
10. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a najradsej co najskor :grinning:
10. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz ma zase boli brucho :frowning2: takze asi o chvilu dorazi, toto uz je intenzivnejsie... :confounded:
10. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ty nemozes plakat!! ty musis byt teraz vesela tehulka aby bolo aj babo vesela :slight_smile: tak uz sme prestali s placom, aby sme ta nerozplakali :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie, nepustaj ju, black, vyzen ju a zakaz jej vstup :slight_smile:
a uz sa len smiat budeme :wink:
10. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok