• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ja som take nezne stvorenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, ja uz ani neviem povedat ako tuzim po tom, mat pod srdieckom babatko :dizzy_face: :dizzy_face:
pre mna je to snad uz od 16. rokov taky jediny obrovsky ciel... mat deticky... mozno som trafena, ale vzdy som cakala len na spravnu chvilu a na to, kym bude chciet aj mm... keby bolo na mne, tak uz v 18-tke mam mimi :grinning:
ani som si nevedela predstavit, ze by som niekedy na neho musela takto dlho cakat :frowning2:
10. dec 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky volala som mu od rana ako besna, nebral telefon :unamused: pretoze mal niaky meeting ...........no uplne zakon schvalnosti.
10. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete aka je haluz, ze mm nevie ze varim bryndzove halusky,
vcera sa zomna smial ze urcite mi chybaju maminkine brynzosky :grinning:
a aby som mu urobila napriek to oni dnes budu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude riadne v soku :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony a to sa ti ani potom neozval??? :confused: to by som mu vytmavila!!!

majuska :grinning: hmm, aj ja by som si dala :wink: mnam mnam
10. dec 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja prave cakam v praci na mm :frowning2: kym pre mna pride a mozme ist domov... ma toho vela a prave mi volal, ze este taku pol hodku potrebuje.... aaaaaaaaach jaj, to sa dnes asi ani domov nedostanem.
10. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky uplne rozumiem s tym babatkom, ja mam 29 a tiez tuzim odjakziva, ale clovek to odkladal, lebo este toto este tamto a teraz :unamused: no uvidime kedy k nam bocianik prileti
10. dec 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze co najskor :dizzy_face:
10. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze prave je v telke o tej kocke co vyhodila svoje babo na intraku.
Baby ja som mala o tomto diplomovku, je to strasne ze sa v dnesnej dobe taketo veci stavaju.
10. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby aj ja by som chcela aby v mojom brusku bolo krasne babatko :wink: proste tuzime po nom, ale uz som si povedala ze ked na to pride cas to bude :unamused: proste viac by ma to psychicky ubijalo :confounded:
keby som vedela ze nam sa nebude darit to uz davno by sme skusali :confounded:
10. dec 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tento mesiac som sa rozhodla ze si idem uzivat, vsak sexik tiez nieje tak casto iba ked mame chut :dizzy_face:
zatial iba 2 razy :angry: :wink: proste tento mesiac to necham tak, ako bude tak bude :wink:
10. dec 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to keby vedel asi kazdy majuska, tak skusa skor... a vtedy by sa hned podarilo :wink:
ako kamoska, co dnes porodila ona chcela otehotniet az neskor.. ale povedali si, ved kazdemu to dlho trva, tak skusme. A na prvy sup bola v tom :slight_smile:

mony zase dalsia??? to len teraz sa stalo? nepocula som taku spravu... booooze, to je strasne :frowning2:
10. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie to este ta z spred par dni myslim.
10. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vazne na prvy sup sa im podarilo ?
10. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spred par dni??? tak ani o tom som nepocula... naposledy tak spred niekolkych mesiacov... alebo aj davnejsie...
ja to nechapem!!! to je naozaj vacsi strach z hanby alebo z rodicov ako strach z vycitiek a uvedomenia si, ze zabila vlastne dieta???
10. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt!!! a mojim dvom svagrinam tiez!!!
ja si pri nich vsetkych pripadam ako... no ani neviem co... nenormalna?!
10. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uvedomila - zrutila sa potom , je na psychiatrii. Toto je nas nestastny system, nemala sa kam obratit, nevedela si chudera pomoc a tak takto to dopadlo ked na nu prisiel afekt.
10. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to hrozne :frowning2: mozno niekto povie, ze si to nezasluzi, ale je chuda :frowning2:
ja vzdy hovorim, ze to je rodinou... ak ju rodina nevie podrzat a dat jej istotu, tak potom kto??!!
10. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez presvedcena ze zlyhala podpora. Cely system - od rodiny az po stat.
10. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska uz asi cedi halusticky ? :slight_smile:
10. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdeze taka rychla niesom mony :grinning:
este som len cesto urobila
10. dec 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuu, ja som tak hladna a ty tu vyvaras halusky :grinning: citim ich az sem :wink: uz si ich urcite hodila do hrnca :slight_smile:
10. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na halusky vzdy musim psychicky pripravit lebo neviem ako to skonci :slight_smile:
Niekedy su skvele a niekedy mi z nich nic neostale lebo sa niako rozpustia ci co :grinning:
Proste idem ocedit a tam mam za hrst halusticie :grinning: :grinning: sikulka som
10. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmiznu :grinning:

no ja ked som ich robila prvy raz, tak sa mi oddelili zemiaky do muky :grinning: ale chutovo to bolo dobre :wink: a od vtedy ich robim zo saciku :wink: :grinning:
10. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja padam :grinning: mm mi prave volal, ze ide pre mna :slight_smile: majte sa krasne, idem si kupit mamatest a ked do rana nedostanem mrchu a teplota bude hore, tak testujem, paaaaaa :slight_smile:
10. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ja mam halusky copperfieldky - proste ich niet a vecere tiez :slight_smile:
10. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Blaky a drzim paste
10. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurat som ich vybrala :wink:
10. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozyvas Maji ?
10. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mate chut dojdite, budu so slaninkou, plus cibulkovou vnatou a porom ako obloha :dizzy_face:
uz sa nemozem dockat :grinning:
10. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok