• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
a ty si dnes na tom ako puska?
11. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zase teplota klesla a dnes uz ma bolia aj krize takze viem ze sa to uz blizi..... :wink: ale nevadi, ako som uz spominala tento mesiac bych bola rada keby dosla mrcha... :slight_smile:
11. dec 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom rovnako..len naozaj nerozumiem tej teplote...aj mna uz boli brusko a vcera zacali krize, ale s tou teplotou som to nepochopila absolutne... no nic...zrejme este pojdem kupit jeden testik...a bola by som rada keby mali mammatest... vraj je ten dobry..aspon ninka ho odporucala...
11. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym zelam :wink:

...kocky, ja som asi strelena, ale dnes mam termin mrchy a urobila som si rano testik (a pritom som slubila ninke, ze az po vynechani)...a je tam aj druha ciarka :dizzy_face: , dokonca v skutocnosti viditelna, uplne ina ako minuly mesiac, ale este sa nejdem tesit, uvidime ako sa to vyvinie :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...idem dat foto do albumu :wink:
11. dec 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko damy :slight_smile:
Katka to je vyyyyborneeeee, len tak dalej :slight_smile: vianocna nadielka sa mozno uz zacala a tvoj darcek sa zavrtal pekne hlboko do perinky :wink:
Puska a klesla si uplne pod ciaru ?
Ja som dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
Vcera som sa obavala ze zmeskam ovulku, podla folikulometrie je ale folik stale tam, krasne rastie a vyzera to na vikend alebo pondelok zatial .
11. dec 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Willi !!!!! parada , som to hovorila vianocna nadielka sa zacala.

aj ked sa bojis tesit - JA UZ BLAHOZELAM :slight_smile:
11. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mony :slight_smile: ...dufam, ze to neuriekneme :zipper_mouth:
11. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

willi supeeeeeeeeeeer :dizzy_face:
11. dec 2009 o 08:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
willi ved to je supeeeer, gratulujem ti :grinning:
katka verim aj tebe, neboj sa test este nemusi nic ukazat, podla teploty to je velmi velmi nadejne
som zvedava aj na black ako je na tom ale uz sa nam tusim roztrhlo vrece :grinning:
11. dec 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka...snazili sme sa :grinning: :grinning: :grinning:
tak to je uplna parada willi... velm ti to prajem :wink: a drzim palcoky aj na nohach :grinning:
ludinka, dakujem :wink: ...a black musi ist so mnou do toho :grinning:
11. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kati dakujem...vsetkym Vam dakujem, ale este sa netesme, az ked to bude potvrdene od dr, ok? :dizzy_face:
11. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi a ký test si robila? lebo aj mam taku ciarku na mojom ako ty asi tiez je v skutocnosti viac viditelna aj vcera aj dnes
ahoj alienka :slight_smile: ...robila som mamatest :wink:
willi ja som robila rapid - a dnes som bola na krvi HCG tak uvidim ci sa mi to potvrdi
11. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka takze aj ty ?

:slight_smile: :slight_smile: super super super :slight_smile: :slight_smile:

strasne drzim palceky aby vsetky tie ciarky mohutneli :wink:
11. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ak Ti aj rapid ukazal krasnu dialnicku, tak nie je o com pochybovat :wink: ...velmi drzim palce, aby to bolo pozitivne :dizzy_face:
11. dec 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony dakujem uvidme ako este sa bojim tesit iste to bude az z krvi a vysledky budu az o druhej
11. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
baby myslite si ze ovulka uz u mna bola? vcera som robila ovulacny test ale bola na nom druha ciarka velmi slaba, tak teraz neviem ci uz ovulka bola alebo len bude
11. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ten graf nejde moment
11. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludinka neda sa kuknut tvoj grafik
11. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
will vdaka dufam ze sa nam to potvrdi obom
11. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka takze drzime ti vsetky palce a veriiiime :wink:
11. dec 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, ja som tiez tento cyklus prvy krat pouzila ovu testy...je to na nich pekne vyznacene v tabulke podla dlzky cyklu, kedy zacat testovat...ja som zacala uz 11 DC a az 16 a 17 DC som mala krasne silne obidve ciarky (pritom som si vzdy myslela podla bolesti, ze ovu mavam okolo 14 DC)...na ovu testy nedam asi dopustit :grinning: ...podla mna u Teba este ovu neprebehla, testuj az kym druha ciarka nebude silnejsia ako testovacia :wink:
11. dec 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka velmi pekne ti dakujem a som mrkla tvoj grafik a vyzera to tak ze mas ovulku
11. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludinka ak nemas vyslovene kratky cyklus tak ovu podla mna este nebola. Je to dost skoro.
11. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ja som testovala aj minuly mesiac a zacala som 10 dc prve dva dni som mala slabe ciarky potom treti uz silne a potom hned na druhy den zase slabe
no a teraz podla teploty som zmetena ze ci som to nezmeskala, takze si budem musiet urobit test aj dnes a uvidim
11. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no min mesiac som mala cyklus 26 dni
11. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok