• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
katka krasne si to napisala :slight_smile: a ze moraky :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte že tak katka...Ty už budeš grckať /ale len trošičku :grinning: / a ja si nájdem //, dohodnuté?
11. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black to len tak na odlahcenie situejsn :grinning: :grinning: ..aby nas to co prezivame v srdiecku velmi netrapilo...
11. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja nemam ani 1/2 darceka...ja nemam kupene na vianoce absolutne nicovate nic.... a najhorsie na tom vsetkom je ze ani neviem co by som mala kupovat...
11. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, nič si z toho nerob...ani ja...teda mám jeden, ale to je taký zabudnutý z minulého roka :grinning:
a my to už roky robíme tak, že každý napíše list ježiškovi čo by chcel a potom sa aspoň ľahšie nakupuje :grinning:
11. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach kapusnica
ja si pametam ako som sa minuly rok rozpravala kolegom ze ma caka tento rok svadba a ze planujeme aj babo- to som si este myslela ze to pojde lachsie a ze uz budem tehotna o tomto case
namiesto toho je tehotna moja najblizsia kolegyna ktora to vobec neplanovala a stihla vsetko predo mnou aj svadbu aj otehotniet, v januari cakaju dceru. Ja jej to nezavidim teda trochu hej ale v dobrom.......
ale kde je ta spravodlivost...
a teraz na kapusnici si budem musiet vymyslat vyhovorky ze preco este nie som tehotna :confounded:
11. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poho ludinka....nic si z toho nerob...
11. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, presne... :grinning: tak im povedz, že ešte nie je ten správny čas :grinning:
11. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: gratulujem novej tehulke, a drzim palce tym, ktore to zachvilu cakaaaaaa
11. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vrabcek a ty sa ako citis? uz pocitujes nejake tehu priznaky? :wink:
11. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, nic si z toho nerob... my sme boli predvcerom kupovat darceky a kupili sme 2 knihy :frowning2: a to vobec netusim, kedy nakupim a hlavne co... :frowning2: vobec nestihame, nemame kedy... neviem co mam skor robit: ucit sa, piect, kupovat darceky, ist na oslavy... :rolling_eyes: alebo sa rozkrajat :grinning:
vrabcek, ahoj :slight_smile: ako sa ma nasa tehulka? :slight_smile:
11. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj je take tazke kupovat darceky pre niekoho kto vsetko ma...
11. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam aj ja taky problem :frowning2:
ja mam napr. v zozname pre seba tooooolko knih co by som chcela a za cely rok som sa k nim nedopracovala :slight_smile: sebe by som hned nakupila :grinning:
11. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja rada citam knihy ... povedz nejake tituly, ktore ta oslovili black...
11. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz som si napr. vsimla v knihkupectve novu trilogiu. Fantasy. Velmi pekne tie knihy vyzeraju. Mne sa napr. pacil velmi Harry Potter a toto mi pride take podobne. Taka lahka oddychovka, plna fantazie. Volaju sa: Atramentove srdce, Atramentova krv a Atramentova smrt.
A z ineho sudka: Tisíc žiarivých sĺnk, Indická princezná
Od slovenskej spisovatelky: Topánky z papiera, Dve čiarky nádeje (kniha na nasu temu, ale smutna)
nejaky novy spisovatel Carlos Ruiz Zafón: Anjelská hra, Tieň vetra

To je taky kratsi vyber :wink:
11. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ani ja nestiham, ale povedala som si , ziadne stresy, aj ja mam skusky, buduci rok bc. tehu priznaky:hrozne, ale hrozne ma bolia prsia, smadi ma, a pobolieva trosku brusko, ale to je ze vraj normalne, zle mi este tak riadne nebolo.
11. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... :wink:
black :frowning2: ...to je uz na porazenie....vazne

a blahozelam Willi....moc moc moc.... :dizzy_face:
a katka teplotka je krasne hore...pockaj dva dni a verim,ze // sa objavia....to by bol v tom cert zakopany,keby nie :grinning:
prave sa mi vari segedin...tak mam na vas trosku cas
:wink:
11. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako sa mate? dnes uz mam volno tak konecne mam na vas cas :wink:
takze willi je tehu :wink: gratulujem :wink:
11. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jojka...i ja mam dnes volno... :wink:
zhanali sme kapustu a rybu uz na sviatky,bo poliaci to zvyknu vsetko vykupit.... :angry: ....
a ty si jak natom?...hmmmm?...pozerala som grafik....a neak ti to velmi ovulkovsky skace!! :confused:
11. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme uz kapustu tiez kupili pre istotu :wink:
no ja som nemala volno ja piatky robim do 12:30 :grinning:
nooo grafik je cudny neviem co to ma byt ale rozhodla som sa dnes po dlhom premyslani ze konicm s meranim ani asi nedokoncim tento cyklus ...
11. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :wink: ... willi, tesim s tebou, jupiii :dizzy_face: a ostatne holky povzbudzujem k vacsiemu snazeniu, nech to tu "nevychladne" :grinning:
black :frowning2: nemam slov ... len vela sil do dalsieho kola :wink:
11. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga.... :slight_smile:
a jojka....co si sa tak rozhodla????
ja tento mesiac nemeriam...doma na dovolenke sa nedalo....a po dovolenke som merala,len ked som rano vstavala do prace...ale urcite v merani budem pokracovat...lekar bol spokojny,ked som mu doniesla moje grafy....a pre seba tiez budem merat dalej :wink:
11. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak prvy dovod je ze mm chce aby som prestala ze mu to pride take umele...
a druhy dovod ... noooo je v podstate taky isty :grinning: no teraz som zistila ze jedna bab je tejiuz v 10tt a trosku ma to zaskocilo a tak som sa mm stazovala ze preco nie aj ja a on na to ze sa na to moc sustredim a ze takto sa to nikdy nepodari...tak som sa rozhodla ze kaslem na to ze to necham na prirodu a mozno to pomoze :wink:
11. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem vam tu velmi zasahovat do dialogu :slight_smile: ... len taku poznamku: neverim tomu, ze sa na otehotnenie da prestat sustredit, ked uz je v tom clovek raz "namoceny" :unamused: .. ale, jasne, ked to zvladnes, tak si pomozes ... ja to neviem :slight_smile:
11. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja viem :wink: ja som myslela ze koncim s meranim nie s myslenim :grinning: to sa proste nedaaaaaaaaaa prestat na to mysliet ja osobne tomu neverim :sweat_smile:
11. dec 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak ale potom sa aj tak na to budes sustredit, nie? :slight_smile:
11. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale tak aspon mm bude mat pocit ze menej :grinning: je to len taky oblb...
11. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: pekne ... no, inak muzickovia si to tiez tak lahko predstavuju ... a ani to nejako extra neprezivaju - vsetko spravi priroda :grinning:
11. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestat mysliet sa urcite neda...aspon mne to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
a v tomto je moj mm asi divny,pretoze on sam chce aby som merala :wink: ...
11. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne on si mysli ze ja som jedina zenska na svete ktora taaaaaaaaaaaaaaak strasne chce dieta a ze mi z toho sibe a ze ostatne zeny su uuuuplne pohode
11. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok