• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
no bola som na svk aj v pl, a teraz uz spat v praci, :frowning2: hned by som sa vratila naspat keby bola moznost dobrej prace a aj ubytovania :frowning2:
11. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, majus :o)
tak sucitim, ja som sa tiez uz nevedela dockat, kedy mi skonci sluzba - blba noc, stale niekto chodil - rano ma bolela hlava ako kona a chcelo sa mi grckat :slight_smile:
a kde sa ta ovu zdrzala? :confused:
11. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ja vam vobec nezavidim, ze pracujete v zahranici, ja som bola len v cr a mala som dost :unamused:
11. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale co potom s tym letiskom? ci ty robi niekde na letisku ci co nechnapem :confused:
11. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga pravdu nemas co zavidiet, :unamused: nieje na tom nic extra ze sedime v zahranici, mozno aj dobre zarobime ale domov je stale domov, :unamused:
aspon hovorim za seba,
chce sa ti grckat??? a ako ktory dnik cyklu si?? :wink: mozno nova tehulka :slight_smile:
11. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja robim na letisku, a v tomto obdobi to je nahrosie, :frowning2: privela stresov :rolling_eyes:
11. dec 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga my u uz budeme na dlhsie :sweat_smile: kedze mame uver na 25r :grinning: no ale keby sme chceli tak sa mozme vratit ale zatial nechceme nam je tu dobre :grinning: tak aspon vidiet ze kolko ludi tolko chuti :wink:
11. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, nemam tusienie kde sa ta moja ovu zdrzala, zas chlasta v bare :confounded: jak sa mi dostane pod ruku to ju zbombardujem mm rybickami a bude sediet v kute celu noc :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale u mna bol problem aj ten, ze som tam bola sama-vy predsa aspon mate polovicky :slight_smile:
majus, som 2dpo - pocit na grckanie bol sposobeny tou hlavou - aj ked som teda po kuskoch jedla rohlik a som si pomyslela, ze ako tehula som :slight_smile:
11. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak jej treba :grinning:
11. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga nikdy nevies :wink: bolo by to super :wink: tak drzkam moc moc palceky :grinning:
11. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no tak jej treba, ale tu zmyju jedovatu treba chytit v spravny cas, :angry: ale mne tento mesiac neujde :grinning:
dzou a ako to vypada s tebou, ovulka uz bola??? :confused:
11. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem asi nie nechapem mojmu grafu :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
11. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, dakujem, ale nezacinaj s tym radsej - uvidim na vianoce :wink: ... a kym neuvidim, neuverim :slight_smile:
majuska, dufam, ze istite :wink:
11. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, no zaujimavy grafik a asi zistis az neskor, kedy bola ovu ...chora si nebola?
11. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ale ten pokles co bolo vcera tak to nam v noci vypadol kotol a tak namiesto nastavenych 18C bolo len 15 a v celom dome kosa jak v rusku takze mozno mala byt vyssia ale to uz nezistim :unamused:
11. dec 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no riadne teplotky, ale ja sa tiez v mojom nevyznam, ja mam zas naopak prinizke teploty, nikdy mi tak pekne nevyskoci ako tebe, iba sedi dole a dole :angry:
luga, drzkam palceky a neistime to :unamused: nejako sa mi tento mesiac nechce vsetko istit,
dzou tie kriziky v tvojom grafe to je sexik ako to tam davas, sorky ale ja som troska magor :grinning:
11. dec 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sexik :sweat_smile: ... no a teda neviem ci zistim tu ovulku ked chcem prestat merat .... ale uz zase zacinam rozmyslat ze budem aj dalej merat ja viem som hroznaaaaaaaaa :sweat_smile:
11. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to urcite nezistis, ked nebudes merat :wink: ... a mozno to je aj jedno, ze :slight_smile:
majuska, netreba silit, jasne :slight_smile:
11. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to luga, minuly mesiac sme sa snazili a nic, tak uz to necham tak, ak ma nieco byt to bude ak nie to sa zacne riesit po novom roku :sunglasses:
11. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked chces, aby sa ti zobrazoval sexik v tabulke, tak si musis dat home page setings a tam v privacy zaskrtnut "publish intercourse data" a samozrejme si kexik aj zaznacovat na ff
11. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj sorry maji ja som si nevsimla ze si sa pytala ako si tam zaznacujem sexik :sweat_smile: nejak som to prehliadla :grinning: no a uz luga ti odpovedala :wink:
11. dec 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... dakujeeeeem :grinning:
11. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeee kveti to je krasneeeeeeeeeee :dizzy_face: a dakujemeeeeeeee a ako si to spravila?
11. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dzou, prepac, ze som ta predbehla s odpovedou ... do vsetkeho sa staram :sweat_smile:
11. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som nasla ako si to spravila idem poslat aj ja mojim julovkam :wink:
11. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to super....kamoska mi to poslala na facebook.... :wink: ,tak som hned opakovala a rozposlala vsetkym ktorych mam rada :wink:
11. dec 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, kvetka, dakujem :grinning: hlavne nech sa tie deti plodia ako smeti :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak diki baby za pomoc ale aj tak som z toho debil :grinning: a to patentovany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si to budem znacit v mojom grafe v pisanke :grinning:
11. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok