• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
luga velmi rada, ale on uz je v praci :cry:
12. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze uz moze mat pokoj na dusi, ved mato odisiel :wink:
aj on pracuje aj cez vikend? .... hruuuuza, moj je tiez v praci :frowning2:
12. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm pracuje od pondelku do soboty, kazdu nedelu ma volnu, a ja ?????? :cry: a myslim ze ovulka este len bude, lebo som zistovala krcok a je stale hrozne daleko ani nahmatat som ho nemohla :angry: akurat teraz ak mam mat popoludnovky :angry: :angry:
12. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze uz sa ukludni :wink:
12. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze nehovorim ze mi robi ziarlivostne sceny, to nie,
ale ma take blbe pytania, ako sa ma M???? a co ma nove M?? a preboha ako to mam ja vediet, a popri tom sa uzkrnuje, neviem ci si robi srandu alebo nie??? ale myslim ze pol na pol,
12. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic si z toho nerob - my tiez sme spolu dost malo ... vacsinou len vecer :unamused: ...
no, ale ked ho mas daleko (vysoko), tak to by si uz mala mat ovu - lebo do ovulky je skor blizko (nizko, cize lahko nahmatatelny) a taky tvrdy ... kedy sa ti "zdvihol" ?
12. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, tak to si ta len dobera :wink: ... asi vidi, ze ta to stve, tak preto to robi- aby si bola na strunke :slight_smile:
12. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam tusenie :confused: dnes som zistovala len tak zo srandy :grinning: kurnik potrebujem manzela, :grinning: skoda ze je v praci
cize ak potom padne nizsie to znamena ze uz je po ovulke/???/
12. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja mm fakt dobre poznam, viem ze si ma dobera, ale este viem ze je tam nieco inne,, vazne, proste on je ziarlivy :grinning: ale necham to tak :grinning: a najlepsie na tom je ze on ma priatelku, a sme sa s nou aj stretli :grinning:
12. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga aky hlien je pred ovulkou??? :confused:
12. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, po ovulacii by mal klesat a tvrdnut ... ziadna panika, majuska :slight_smile:
no pekne, ze priatelku :slight_smile: - tak mozes zacat robit ziarlivostne sceny :grinning: ...ale ked to so ziarlivostou neprehana, tak aspon vies, ze mu na tebe zalezi :wink:
12. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mal by byt egg hlien v plodnom obdobi - ale aj "vodovy" sa povazuje uz za plodny - ja mam len taky
cize hlien by mal ist sticky-creamy-watery-egg ... po ovulke by mal velmi rychlo vyschnut - cize by nemal byt uz ziadny (alebo takmer ziadny)
12. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a epozerala si tuto stranku ? http://www.merenibt.xf.cz/index2.html ...minule na nu davala link black
12. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ja panikujem, bola som na vecku a na toaletnom som si nasla, taky natahovaci hlien, priesvitny :confused:
povedz mi ze ovulka este nebola :unamused: ale stihneme ju dnes vecer :confused:
cize ak je stale hore snamena ze este neprebehla, ale bude dnes vecer??? :confused:
12. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak to vyzera, ze by teda mala byt dnes, cize vecer by si ju mala stihnut :wink:
12. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako vazne luga???? myslis to vazne o kurnik jak ju chytim do ju mm zbombarduje, bude vojna :grinning:
takze tento hlien sa vola egg white???aby som to naznacila dobre v grafe??
12. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty co dnes planujes robkat??? :confused:
nejaky shopping?? darceky uz mas???
12. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim to vazne - podla toho, co popisujes :wink: ... jo, jo, egg white - hustejsi dobre natahovaci :wink: - taky, aky nemam :grinning:
12. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vidis, vravela som si radsej nech nepijeme lebo bude ovulka coskoro, :confounded: ale dobre sa sedelo a pohariky sli za poharikmi, az tak ze mm hned zaspal a rano ho hlava bolela :unamused: a ja to som ok, nato ze som tolko vypila, necitim sa zle :unamused: ale spermijky mozu byt nekvalitnejsie, kur...nik to sa mohlo stat len mne, ale co uz vianoce vianocami, necham to tak asi to tak malo byt :unamused:
12. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ovulka bude dnes, ooo, dnes bude zomna tigrica :sweat_smile:
12. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som vybehnut von - snad aj na nakupy - chyba mi este darcek pre maminu, tak snad by som ho uz mohla dnes kupit, nech mam pokoj, no a mm mi kazal pozriet nejake akcie, ci nie su v meste, tak pozeram - aj ked neverim, ze pojdeme - jemu sa malokedy chce ... ale na prechadzku ho snad nalakam ... len nech uz pride - zachvilu bude aj tma
12. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, rybickam trva tak dva a pol mesiaca, kym sa vyvinu, takze vcerajsi alkohol ich neovlyvni - max. tak moze ovplyvnit tvojho muzicka :slight_smile: ... tak ty mas dobru vydrz :wink:
12. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm tiez miluje prechadzky, jak ideme na nakupy, to jednu cestu do obchodu co nam trva asi pol hodky, to ideme vzdy pesi :wink: a naspat busom :grinning:
ja to mam iba pre manzela, ale budeme musiet kupit tiez nieco pre jeho brata a ich deti, ale to necham na mm, on pojde v nedelu :grinning:
12. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ze 2 a pol mesiaca, ??? no mozno budu po vcerajsku troska naje...bkane s prepacenim, len aby dosli do ciela :sweat_smile:
12. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kupujeme len pre rodicov - so surodencami sme sa dohodli, ze si nebudeme kupovat vian. darceky - mozno im kupim len nejaku malilinkatu prkotinku, ked mi nieco cinkne do nosa :slight_smile: ... pre mm uz mam, len on pre mna asi nie :sweat_smile: - ale mne to vadit nebude, ved mi kupil na narodky :grinning:
12. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved rybicka je zlozitej stavby, tak kym sa z malej gulatuckej bunky spravi chostikata ovalna so vsetkou vybavou, tak to nejde len tak lahko :wink: .... so spevom a druznm objati urcite dojdu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak ani moj nema premna, vsak mi to vravel :grinning: ale mne to tiez nevadi, vianoce niesu o darcekoch, ale o tom ze sme vsetci rodinne pokope a citit to caro vianoc, taku teplu atmosferu :slight_smile:
pozerala som tvoje grafy luga, ja sa divim ze ti to neoznaci plnou ciarkou, vsak pekne vydno ako sa ti nahle teplotka zdvyhla???? to je ovulka jak fras, a men to stupa hrozne pomaly a ukazalo minuly mesiac plnu???? to je divne, vsak ako viem ak je ovulka musi sa teplotka zdvyhnut aspon o 2 a pol stuplna, nie??
12. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:- :grinning: :grinning: :grinning: no vies si to predstavit ako spievaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi mam este bujnu fantaziu od alkoholu :grinning:
troska ma stve, lebo som mala na mm chut, ale on uz spinkal tak som ho nechcela budit, :confounded: a asi to budem lutovat :unamused: u by rybicky pekne cestovali :unamused:
12. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne a za aspon par dni ma clovek volno - aj ked je pravda, ze uz si tak tri roky neviem vychutnat vianoce, lebo fakt, ked clovek nema dovolenku, tak sa nestihne ani uvolnit za tych par dni :unamused:
majuska, ja tiez neviem, co sa ff na mojom grafe nepaci, asi keby si tam neznacim ten hlien a krcok, tak by ho to nemiatlo, ale ja nemozem zato, ze nemam E hlien a krcok sa tiez zdvihne len par hodin pred ovu - a nebudem si ho ja desatkrat denne kontrolovat - to by mi muselo ozaj sibat :grinning:
no, tusim o 0,2 by sa mala zdvihnut ... ale ff rata nejaky priemer zo siestich teplot pred ovu a porovnava s troma t po ovu
12. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, nemusis lutovat, stihate s prehladom dnes vecer :wink:
12. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok