• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
majka, neboj, to rýchlo utečie a potom máš 3 dni volnaaaaa jupiiiiiiiii :grinning:
14. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, hráte na facebooku farmville?
14. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sa dockat nemozem, :wink: pojdem na nakupy, dokupit darceky :wink:
14. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, to uz vydrzis v pohodicke posledny den :wink: ...balambi, tak si aj pri porode mozno pospis a ani nebudes vediet ako a dietatko uz bude hotove :grinning:
14. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi no to by bola riadna haluz keby si prespala svoj porod, ale to je asi nemozne, pri takych bolestiach??? :sweat_smile:
14. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ako dlho ste sa snazili o babatko??
14. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, ja nehram

majuska, tak Ta mozem ukludnit, ze ja este nemam ani jeden darcek tento rok, takze tiez mam co dohanat :sweat_smile:
14. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, od januara 2009 :confounded:
14. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz mam pre mm, ale nemam pre znamych :unamused: a problem je ze neviem ani co im kupit :sweat_smile:
14. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to asi skoro rok?? tak to je normalne potom :wink:
14. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, takmer rok
14. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi :grinning: a ja si vravim, ze cele tehotenstvo prespim, pretoze uz o deviatej som unavena a spim :grinning: ale teda na teba sa nechytam, to ja cez den neviem zaspat :slight_smile:
willi vravi sa, ze ked je tehulka unavena, ze si ma lahnut ale to sa povie, ked si v praci, co?? by si si lahla na stol :grinning: a vsetci by cumeli, ze co robis :grinning:
mno, ale ked mi daju epidurál, tak je tu reálna šanca :grinning: :grinning: myslíte, že mám upozorniť Dr.? :grinning: :grinning:

ja len, že sa mi tam narodilo zelené teliatko od mimozemskej kravičky, sa tu na tom rehním... :grinning: :grinning: :grinning:
vy pisete ako splasene, ja nestiham :grinning:
a balambi ja hram :wink:
black, to mas pravdu, a keby na stol to by bolo relativne v pohode, ale ja 80% svojho pracovneho casu travim za volantom :grinning:
14. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi fakt??? mimozemske teliatko??? to ja este nemam, kravicku mam :grinning:
willi, ale veď Ty máš najkrajší darčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: balambi, tak gratulujem k prirastku :grinning: :grinning: :grinning:
no tak to si davaj velky pozor, aby si na krizovatke pri cakani na zelenu nezaspala :grinning:
14. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi - naozaj :sweat_smile: , dakujem, ze si mi to pripomenula :grinning: , no ale chcem este pozriet aj nejake drobnosti k tomu velkemu zazraku :dizzy_face:
14. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze drobnosti k velkemu zazraku :grinning: to su naozaj vsetko len drobnosti, popri tomto darceku :slight_smile:
14. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, no budem musiet davat pozor, nie je to vzdy lahke :grinning:
willi, ty mas najkrajsi vianocny darcek, po takom tuzim aj ja :wink:
mno, ďakujem willi :grinning:

black, musíš si adoptovať býka a potom bude teliatko :grinning:

a možno mi tehotenstvo pridá energiu a teraz si to nadspávam :grinning: :grinning: :grinning: mala by som to už vyskúšať :grinning:
joooj, verte mi, ze keby som mala tu moc, tak tieto Vianoce by som najradsej obdarovala aj Vas takym malym drobcekom :dizzy_face:
14. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem willi, akurat to nieje v nasej moci, mozme sa snazit ako chceme :stuck_out_tongue_closed_eyes: proste to je na tom hore :confused:
14. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, tak už len takú klasiku :grinning: ponožky, tielka, slipy a pyžamo :grinning:
14. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo knihu o bábatku :grinning:
14. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po takom majuska tuzime vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

balambi toho mam asi den alebo dva :slight_smile: tak sa tesim na prirastok :grinning: ... aspon nejaky :wink:

willi, keby sa to tak dalo, hned by som sa nechala obdarovat :slight_smile: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, letim ja do prece, lebo musim ist este do officu, vybavit nejake papierovacky, tak zatial pappapa ozvem sa zajtra alebo ak stihnem este dnes vecer, :grinning:
14. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok