• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ta knizka o babatku to je dobry napad :wink: hmmm???
14. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, si to presne vystihla, je to na tom hore :wink:

balambi, taka klasika tie darceky, ale vzdy sa zidu :grinning: ...a knihu mam jednu velmi peknu doma uz asi rok, vola sa "Zazrak menom dieta", tak mozem studovat :dizzy_face:
14. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ahooooj, pekny zvysok dna :wink:
14. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pappapa baby, a pekny dnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuuuuus...a nech Ti to rýchlo ubehne a moc Ťa neotravujú :grinning:

willi, ja to kupujem každý rok...raz som nekúpila a normálne boli sťažnosti :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved urcite, takych veci nikdy nie je dost :wink:
14. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pre dnesok sa s Vami lucim, idem trosku pobehat po meste a popozerat nejake tie darceky :grinning:

ahojteeee :slight_smile:
14. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulka naša a ekný večer ešte :wink:
14. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, tak bola som u lekára, našťastie plúca mám čisté, chceli mi dať antibiotiká, ale možem iba penicilín a na ten som alergická,takže som na sirupoch, držte nám palce nech to rýchlo prejde... :confounded:
14. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: ...
juliet ma veeeelmi potesila - velka nadej :slight_smile: ...aj s willi sa tesim - este raz :dizzy_face:
no a black, lucia je pekne meno (tusim aj mne tak hovoria :grinning: ) ... a mas kamosku lucku a ta sa ide vydat za tomasa :wink:
ninka, prajem rychle uzdravenie - sa to na teba nejako lepi :unamused:
14. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, super :slight_smile: drzim palce... ked sa vasi vratia domov, tak to hlavne vylez!!!
luga ahooj :slight_smile: jeeeeeeeej, aka nahoda s tou tvojou kamoskou a jej tomasom :slight_smile:
mne sa tomas velmi paci, poznam zopar tomasou a su hrozne zlati a pacia sa mi vsetky aliasy na toto meno (tomi, tomas, tom...) skarede sa mu neda ani povedat.
14. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ... mhm, to mas pravdu s tym tomasom - ziaden skaredy tvar ... a pekne slovenske mena - to by z teba mala radost starsia generacia, lebo ti stale teraz frflu, ze vsetci uz len zahranicne mena vymyslaju :slight_smile:
ja som zhodou okolnosti dnes v praci pozerala novy kalendar a len tak som mrkala chlapcenske mena, ktore by mi padlo do oci, lebo ani velmi nemam meno pre chlapca - dievcat by som mohla mat aj desat, ale chlapca ... :slight_smile:
14. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sme vyberali mená tak aby ich svokra nekomolila, takže Kubko a Tomáško :slight_smile:
14. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pekne, tini ... no veru, to este keby pocujes moju starku ako naschval zle vyslovuje niektore mena - aby odradila sestru :grinning:
14. dec 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Jakuba by som sa aj ja dala "nahovorit" - ale nesmeli by ho volat kubo :angry:
14. dec 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, presne.... mne sa tie zahranicne mena tiez velmi nepacia... este dievcenske... lea apod. by som zniesla, ale mm v ziadnom pripade :grinning: ten chce pekne slovenske.
Hlavne ked si to das do kopy s najakym echt slovenskym priezviskom tak to uzasne vyzera :grinning: :grinning:

my sme mali problem zase vybrat dievcenske meno... chlapcenskych mam viac... napr. michal je uplne klasicke pekne meno (teda podla mna) a jakub je tiez pekne :slight_smile:, adam, tomas, marek (toho uz v rodine mame)...
14. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez vacsina nepaci, ale ja som sa zamilovala do mena Eliška (Anežka) - lenze moj manzel je uuuuplne proti, lebo tiez, ze ani ziadne ceske :frowning2: ... chlapcenske by som chcela Martin, len ten je tiez v manzelovej rodine - ale vzdialenej, tak to by nebolo az take - a dnes som "narazila" na Šimona ... no ved uvidime - hlavne by som mala najskor otehotniet :grinning:
14. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Téma mená? Nuť u nás to bude divoké.. MM chce práve také zahraničné, ja nie, tak musíme nájsť stred... Ja chcem dcéru Nellu alebo Syna Adriana... MM Letícia-Goran,Ralf...
14. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzdy dobra tema :wink: - to sa pekne rozobera ... ninka, tak to budete mat asi tazke najst stred :slight_smile: - som zvedava, ako to dopadne :slight_smile:
14. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahoj luga dodatočne všetko naj k meninkám :grinning:

jeeej, mená...mm chcel stále alexandru, sašku, alex...ale poznám 3 a akosi ma to odrádza... :grinning: :grinning: a chlapec určite Matej :grinning: moc sa mi to páči...
14. dec 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, vdaka, meniny sa neoslavuju :slight_smile:
Matej peknucke ... moja sestricka nad nim rozmyslala - ale budu mat babu :slight_smile:
14. dec 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuha, nina, tak to mate tazke... :wink: no ta leticia a goran... hmmm :unamused:
ja si viem predstavit, ako sa tie "moderne zahranicne" mena budu zdat smiesne tak o 20 rokov, ked budu tie deti dospele :grinning:
14. dec 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a ty si naozaj lucia??? ja som myslela, ze sa inak volas :sweat_smile: som nepochopila, tak vsetko naj naj naj prajem, nech sa ti splnia tvoje tajne sny :wink: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ja mam skor obavu, aby sa o dvadsat rokov nezdali smiesne slovenske mena :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám krstna Matejka :wink: a je to riadny šibalko

Potom máme v rodine Adelku, Klaudiu, Davida a Emu a ešte Damiánu a Šimona
black, v poho, dakujem ... ale neblahozelajte, ja to neslavim, ani nic take :slight_smile:
14. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aLE TAK bLACK mňa sa budú v pôrodnici pýtať... :grinning:
14. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka , prst hore :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, vravíš šibalko? mno, asi prehodntím :grinning: :grinning: :grinning: a ema je tiež pekné...

ninka, dobre to máš vymyslené :grinning:
14. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram modre z neba - tak taketo "diablikovske" dvojicky by som nechcela :grinning:
14. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok