• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
veru, tie mali strašne veľa energie...nepostáli ani na chvíľku...
14. dec 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su zlate, ale stacili by aj "mono" :slight_smile:
14. dec 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ak tu este niekto je :slight_smile:
rano som to tu otvorila a vecer zatvaram :unamused: a este stale v praci :unamused:
Ale o chvilocku sa balim a ficime domkov snazilkovat kedze dnes ovulujem v priamom prenose aj na folikulometrii :slight_smile:
Ja mam take paradne ovu bolesti ze to sa ozaj neda premeskat, neviem preco som sa stresovala min. tyzden.
:confused: :confused:
Takze drzte palceky nech to klapne, ked uz mame tie magicke noci po Lucii :grinning:
14. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, drzim paste ... teeeeda, tak dlho v praci :confused: ... sup-sup domkov :wink:
14. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lugy
14. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau-cau :slight_smile:
14. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem idem, boze ale tak ma vsetko boli. Neviem ako zvladnem preladit na tutu-mutu.
Ale musim sa snazit MM je chory, tak ho treba motivovat aby sme to ozaj neprepasli.
14. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty tahas nocnu ? ci len tak bludis po nete ? pozerala som ze bola diskusia o menach pre babatka
14. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa ti ani nedivim ... tolko prace mas? ... tak riadne stazene podmienky - ale snad sa podari namiesat :wink:
14. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, dnes som prisla po tridsathodinovke, tak uz oddychujem, ideme si akurat nieco mrknut a potom buuu
14. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to brutalne, koniec roka sa blizi, tak sa to bude len zhorsovat :angry: :angry: :angry:
ale potom sa to snad vsetko utrasie a bude klud.
14. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ta prava hovori, 30 hodinovka - ja by som sa cela triasla ako osika po takej sichte
14. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..mam este vela otazok, ktore budem na vas postupne asi chrlit.. :slight_smile: po miesani na babatko aj uplatnujete postupy ako dvihnut nohy hore a lezat tak..alebo je to len scena z filmov? moja sestra ma zasobuje overenymi receptami, ale to beriem akosi s rezervou..im sa podarilo dieta na prvykrat..teda..miesili len 2x do mesiaca a maly bol na svete.. :( mne sa to akosi nedari, ale dufam, ze jezisko bude stedry.. :slight_smile: len neviem celkom vyhodnocovat grafy merani, kedze si meriam teplotu prvy mesiac..budem rada, ked mi potom dakedy s tym pomozete :slight_smile:
14. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja po 15 hodinach ani neviem cia som, oci cervene ako zajo angorak. :grinning:
14. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robis nejake papiere? no, ved ale ja si mozem v noci pospat, ked nikto nechodi, tak aspon trochu oddychu, hoci vzdy som unavena ...
14. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky oknosmas , vitaj u nas ,
ja sa asi kazdu minutky vyparim ...........tak ked tak odpovede dostanes az rano ( od skusenejsich kociek ako som ja ) meriam tiez len 2. mesiac -takze ziadna maturita u mna este :grinning:
14. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial to vyzera takto..ale este neviem pouzivat tuto stranku..takze je to len ciste o teplotach...nic ine tam nie je zaznacene..ked budem z toho mudrejsia, tak tam doplnim aj ostatne veci...da sa z toho uz urcit, ci a kedy je ovulacia? http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php
14. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, pokojne sa pytaj, ked budeme vediet, odpovieme :wink: s tymi nohami, som citala, ze to je len "fama", ale poznam pripady, ked to pomohlo ...tak neviem
14. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jop papriere :confounded: velmi kreativne
14. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, zla adresa - nedala si svoj grafik
14. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas moj graf ?
14. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist, mm mi tu pili usi, ze nevidi :unamused: ... dobru noc, mony, drzkam palceky ...papa :slight_smile:
14. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: musis ist na SHARING - HOME PAGE SETUP - Your Charting Home Page Web Address
14. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM lugy, papa a dobruuuu
14. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na lavej strane MENU
14. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda...sorry...to je moja nevzdelanost... :( toto je uz asi moje :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
14. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jop uz je to lepsie, predtym mi to otvaralo vlastny graf :slight_smile:
Nooo aj ja som dnes 17. den. mam dnes ovulku ako remen. Ty vies ako si na tom?
14. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako dlho uz snazilkujete oknosmas ?
14. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ako na tom som, nevyznam sa v tom, meriam prvy mesiac. skusame od septembra..
14. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dietati vsak tuzim uz dlho, len sa mi nedarilo nahvorit mm. mam uz 29, tak to beriem ako najvyssi cas..milujem deti... :frowning2:
14. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok