• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
tak som sa vratila z obeda.. predsalen som isla do tej jedalne :wink: luga, nestihla by som tvoju zemlovku :grinning:

balambi, hej, robim v BA

majuska, ja som tuuuuuu :slight_smile:
15. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blacky, uz som myslela ze ma tu nechate samu rozpravat sa sama zo sebou
15. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa rozpravaj aj sama a my ti zase po case odpovieme :grinning: :wink:
15. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi, no to sa radsej idem pustit do upratovanie, lebo chcem urobit poriadok v skrini a povyhadzovat veci co nenosim, :grinning:
15. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a za ten tvoj krcok...
ak ho mas aj tvrdsi - taky tuhy a zatvoreny, tak uz ovulka urcite prebehla. Mne to tak vyslo, ze rano som ho mala este makky, vysoko a otvoreny a vecer som ho mala uz zatvoreny, tvrdsi a nizsie polozeny.
Ono sa to fakt meni v priebehu dna. Je dobre si to vzdy sledovat v tom plodnom obdobi aj viac krat za den.
15. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej, tak to pridi aj ku mne... :grinning: mne sa to tam kopi, ked mam vsetko oprate a ozehlene, tak sa mi to do skrine nezmesti, ale stare veci mi je luto vyhodit, aj ked ich nenosim, ved sa este mozu na doma zist... ja mam strasnu dilemu vzdy s vecami... :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blaky teraz som pozerala mam ho tak na pol prsta, cize je nizucko, je tvrdy ale neviem rozonat to kedy je otvoreny a kedy zatvoreny??? :unamused:
15. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby bol otvoreny, tak by si to citila a muel by byt makky, taky skoro az rozteceny... takze urcite ho mas zatvoreny :wink:
Ked je otvreny, tak tam v strede citis taku dierocku... buduci cyklus si to skusaj a zistis, neboj :slight_smile:
15. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ty si super...ze rozteceny :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no on je fakt pocas ovu taky uplne strasne makky, ze ho mas aj problem rozoznat :grinning:
15. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co ja pocitujem dakedy....ale je to take trapne :sweat_smile: dakedy ked sa s mm snazilkujeme a ide do mna zo zadu tak mam take bolesti v podbrusku jako keby ja neviem co to moze byt...prosto ma to boli jako hovado.... :confused: :angry:
15. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som vzala sprchu a baby, mam hlien, neviem co to je, je to ako rybycky, take biele??? :confused:
15. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, to mavam aj ja, ale nie zozadu, ale ked tak ako keby z boku... tak ma picha, ako vajecnik a neviem preco, ale boli ma to tak cely zivot (no teda, cely zivot nie, ale cely moj sexualny zivot :wink:)
a ked som to hovorila gynde, tak sa tvarila, ako keby som jej nic nehovorila... a neviem ci je to normalne, alebo nie... :unamused:
15. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska ja mam to iste, z toho si nic nerob, :wink: ale iba dakedy neviem cim to bude :angry:
15. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze asi je to normalne ked to tu mame vsetky tri :confounded:
a ja som myslela, ze som divna... kvoli tomu, nemozeme moc experimentovat, lebo nie kazda poloha mi je prijemna :frowning2:
15. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt baby...no to som rada...uz som sa zlakla ze ci nemam niejaku cystu alebo co a on mi nato naraza :grinning: a ona reaguje :fearful: :sweat_smile:
15. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem, black, co to je za hlien, co som pisala troska vyssie?? hmmm???
15. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, s tymi vecami mam aj ja dylemu, ale nemem ich uz kde klast ak kupujem nove tak take co uz su fakt zodrete, to asi dam do kufra a vezmu sa na svk alebo pl, vsak tam sa pri dome urcite vynosia :grinning:
15. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem aky je ten hlien.... ale taky ako popisujes ja mavam ked sa mi kremovy meni na tahavy... tak je tahavy, ale taky zakaleny... a potom sa uz vycisti a je len tahavy. Po ovulke mavam vacsinou uz len kremovy. Ale niektore baby popisuju aj po ovulke taky tahavy... tak neviem.
15. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, ja si myslim, ze to boli ked sa narazi do vajecnikov, alebo ked tebe zozadu, tak mozno do maternice a moze to tak asi zaboliet... :unamused:
15. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam taky kremovy, ono to vypada ako by si mm rybycky dala do teplej vody, cize to bude ten creamy vsak :sweat_smile:
15. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude ten creamy majuska :slight_smile:
15. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som napr. minuly cyklus mala asi 5. DPO strasne vela toho kremoveho hlienu, dokonca viac ako pred ovulkou.
15. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...zaujimave....uz som z toho mala haluz ci to nie je nieco horsie...aj som sa chcela opytat doky ale ona mi stale chekne poriadne vajecniky s ultz. a pak mam pocit ze je vsetko okay...tak mi je to trapne,a pak som na seba nastvaana :angry:
15. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky blacky, uz som si to naznacila ze je creamy, ale stale mi to ovulku neukazalo, a myslim ze tento mesiac mi to ani neukaze :grinning: naco som tolko chlastala :angry:
no ved som bola vsoku, lebo vcera uplne nic a dnes creamy??? moje telo sa somnou hra :angry:
15. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska ja mam tiez take bolesti, teraz neviem ci to nieje hned po mrche?? :unamused: alebo pocas ovulky?? niektore z toho, :sweat_smile:
15. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ja to tiez tak mavam asi pocas ovu alebo tak dajako...jedna babena mi povedala ze po ovu je krcok tvrdy a zatvoreny a nizko polozeny nizko, a ked sa snazilkuje z boku alebo zo zadu tak to moze pak boliet lebo naraza na ten krcok...tak asi to je pravda... :astonished: :grinning:
15. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, nieco na tom bude pravdy :wink: lebo dakedy mame polohu zo zadu a neboli a dake zas ano???
15. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne aj my....asi sa ked to tak zaboli tak sme sa trafili rovno ked je po ovu :unamused: :wink:
15. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi mas pravdu :angry: nemam tusenie, ale viem ze to nieje nic hrozne, bolo by keby nas to bolelo nonstop, ale to je iba v niektore dni, mm by to vedel presnejsie ale myslim ze hned po mrche a potom nejako okolo ovulky :sweat_smile:
15. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok