• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
vrabcek drzim palce, ja idem zajtra
16. dec 2009 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
dnes vas sem pridem pozriet len obcas, mam toho dnes vela... a som posledny den tento tyzden v praci... v piatok mam skusku, tak mam aj zajtra volno.
Prave som sa dozvedela, ze toho mam este viac ako som si myslela :frowning2: ach jaj, preco je vzdy pred vianocami takyto strasny zhon!!! :angry:
16. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Titu to je taky krasny grafik, ja neviem ci mi oznaci ovu tento mesiac, ale hlavne je ze bola :grinning:

Teda lekar mi povedal, ze doslo k rupture dominantneho folikulu.... ale ze nie v zdy je v nom aj vajko ........ja som si len pomyslela : jezisi co uz co je zase :confounded: clovek sa tesi z ovulky a nakoniec tam ani vajko nemusi byt ??
No ale verim ze to nebol tento pripad, aj tak mi nic ineho neostava :wink:
16. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black... tak ten zhon je preto aby si si potom cez Vianoce vychutnala viac tu pohodu.... a ako? este mrchujes?
16. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony ja nechapem!!!! to vazne??? A ze ked je tam folikul, ze je jasne, ze je tam aj vajko.... :confounded: tak to potom nemame nic iste??!! :angry:
katka ahoj :slight_smile: no uz len spinim viac-menej... mm sa uz nevie dockat, kedy domrchujem :wink: :grinning:
16. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu krasny grafik :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony booooooze nedavaj tu dalsie diagnozy :grinning: :grinning: :grinning: ..my mame foliky a aj vajka :grinning: :grinning: a vsetky :wink:

black no zacinam naozaj pekne tak pekne ukazkovo len ci to pojde aj takto dalej :sweat_smile:
16. dec 2009 o 09:03  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, ja verim, ze s peknym grafikom, krasnou ovulkou to vsetko dopadne uzasne az priam nad ocakavania.... chlapcek ako hora to bude :grinning:
16. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black vies neviem preco ale tentokrat mam ten pocit ze to vyjde ...doteraz som ho nemala .... :wink: ..vies snad je to mozno len tym ze ovulka prisla uplne necakane ..cakala som ju az 3.1.2010 proste nas prekvapila a mam to potvrdene aj usg takze je tam naozaj velka sanca ..no uvidime na stedry den testujem :grinning: :grinning: rano ked este budu vsetci spat :grinning: :grinning: a mm by dostal ten najkrajsi darcek ...juuuuuuj to by bolo super
16. dec 2009 o 09:07  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru Blacky, uz tu nikto nic negarantuje :slight_smile: ale nebudeme si este aj nad tymto lamat hlavu predsa
16. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu vajku - minule som ho videla na uzv. vo folikule bola do siva sfarbena časť :slight_smile:
16. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely fiha tak ja som si toto nevsimala :slight_smile: ...ja som sa skor tesila ovulke na 13DC :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 09:12  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktor mi ho ukázal, sama by som na to neprišla :grinning:
16. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, to by bolo krasne :slight_smile: velmi vam drzim palce a darcek by to bol aj pre teba :wink: pre vas vsetkych :grinning:
16. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile: .... nech uz su tie Vianoce ... to bude testov :slight_smile:
16. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, luga hlavne aby boli vsetky pozitivne :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj teplomer asi nepozna innu teplotku ?????????? stojim v mieste ?? :angry:
o co ide?? http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
16. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ved prave o to ide a na vianoce musia byt pozitivne, inak sa ani neda :wink:
majus, zacala si hadicovanie :wink: ... skus zmerat aj teraz, ci nemas pokazeny teplomer
16. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz ma to stve, vies, ziadna vyssia teplotka, uvidime zachvilku ci je pokazeny :angry:
16. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nemusi ta to stvat - minuly mesiac si tiez mala skor tych 36,6 v lut. faze, tak to je u teba asi normalne... a je mozne, ze si toho 14-teho prip. aj 15-teho mohla mat 36,4, keby merias v spravnom case a nepijes a potom by to sedelo .... uz si z toho nic nerob, ovulu ste isto stihli a treba cakat vysledok
16. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, teraz 36.9??takze teplomer funguje a to som ho tam drzkala len 3 min, aby som videla, zvycajne maram 5min
16. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nejako si vo ff mozes zaznacit ovu aj sama, tak to pripadne sprav - ale neporadim, ako sa to da .... potom ti to vyznaci modrou ciarou
16. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga necham to v ff tak ako to je, ja viem ze ovulka bola som si ista :wink:
16. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ved jasne ... ja len ze aby to aj ostatni videli :grinning:
16. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno si to ta ff rozmysli a sama ju tam hodi :wink:
16. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno ... len zatial to vyzera tak, ze na ovu ff este len caka :slight_smile:
16. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jej treba naznacit ze sa nedocka :grinning: mozno keby som dala hlien prec???? :sunglasses:
16. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolo vcera v praci?? hmmm/?? a tvoje teplotky luga??
16. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nedavaj prec ... skor skus este zaznacit stav krcku na 14 DC
a ako som hore pisala 14-teho , tak to som myslela 14 DC - cize vlastne 12-teho ... pre opravu, nech ta nepopletiem
16. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som teplotky titu, ona tiez hadickuje, baby to je dobry znak ci zly???
16. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok