• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
normalne nemozem napisat len pa a :slight_smile: - lebo mi to nechce poslat :unamused:
16. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.... :wink:
ako sa tu mavate?....ja celkom super....tesim sa na Vianoce a na kopec volna,co nas caka :grinning:
darceky pre blizkych poslane....a s mm sme sa rozhodli,ze si nekupime nic....aj tak mame vsetko....ved ja ani neviem,co by som chcela,ci potrebovala :rolling_eyes: :grinning:
16. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neaka nova tehulka???...alebo nadejna tehulka????kto da echo? :grinning:
som leniva Vas citat dozadu a poslednu dobu vas neak nestiham... :wink:
16. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ... tak volno ti len zaaaavidim :wink:
willi je tehu :wink:
16. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nadejne tehulky sme vsetky :wink: :grinning:
16. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga.....willi :confused: jeeee super :wink:
tak konecne sa to tu zacina rozbiehat...aj s nami,co sa snazime viac ako 2-3mesiace :grinning:

ja som prave v ocakavani mrchy....dnes alebo zajtra....tak uz nech je tu...bo minuly cyklus sme totalne odflakli... :zipper_mouth:
16. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ...len maaaalilinko dlhsie ako 2 mesiace, ozaj :grinning: .... ale ano, dodala nam trosku nadeje a sily :slight_smile:
aaaa, ved nemusela by prist .... :wink:
16. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga inu sancu nema ako prist....bez sexu pocas ovulky urcite neotehotniem :grinning: ...a ten tam nebol.... :pensive:
16. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ta "nazaskoci" :unamused:
16. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie ja s nou ratam a len by ma zbytocne "nasrala"...keby sa niekde zasekne :grinning:
ked pride ako ma....tak nase "plodne" dni budu prave cez sviatky,kedy mame kopec volna...tak budeme len oddychovat a keksikovat :wink:

a ty si jak na tom a black,co je s nou? :confused:
16. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz pre zmenu budem drzat palce, aby prisla ako sa patri ... a tvoje sviatky budu teda krasne :grinning: - a kolkoze mas volna?
black ma dnes veeeela prace, pisala a tiez bude mat nadherne vianoce :wink: :grinning:
ja budem na vianoce bud mrchovat, alebo sa tesit z paliciek
16. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce,nech su tie vianoce palickove :wink:

no este dnes robim...potom 2dni volna,2dni do prace a potom volno az do Silvestra....to robim i na Novy rok robim a opat volno :wink:
16. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ... uz by som bola rada, keby uz prisli - ja mam volno asi styri dni na vianoce - potom robim, dovolenku som si vzala od 4-teho
16. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko sa snazite?uz si vas tu kocky pletiem....
no ja mam dovolenku od 21.1....to ideme na exoticku dovolenku a este mam 5dni,ale to cakam,az sa stanem teta a poletim sa pozriet na svoju prvu neterku :wink: ...
16. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som tu len na skok ovulka teda este podla ff nebola
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
dufam len ze sa jej dockam
16. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ludinka urci este nebola...mas dost nizke teplotky... :confused: ...a co tie pozitivne testy,to vsetky su pozitivne???
16. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od januara :unamused:
idem ja do prace - papa
16. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemny zazitok....o chvilku palim aj ja :frowning2:
16. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka no ja som povazovala za pozitivne ovu testy aj tie kde bola len slaba ciarka potom zase zmizla a teraz je tam zase slaba
16. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja uz som spat z nakupov
:grinning:
ahoj kvetka,
ludinka no ja neviem, ja som somar z tych grafov :confounded:
16. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky mam smutnu spravu, babo sa vobec nevyvijalo, v pondelok idem do nemocnice :frowning2:
16. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa stalo, vrabcek??
:frowning2: jemi to hrozne luto :frowning2:
16. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste vobec nerastlo, ked som bola u dokiho pred 2tyz.bola tam bublinka, taka malicka, uz vtedy ma naznacil, ze je to male, a dnes sa to potvrdilo. poplakala som si, som na pn, esteze mam takeho dobreho manzela. Trosku ma utesuje, ze to bolo na zaciatku, bolo to naozaj malinke, kamaratka potratila tak v 3.tom. neviem, ako sa vola tento syndrom, mozno mi poradite. budeme musiet mat liecbu, ked zacneme za 3 mesiace znovu
16. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi to velmi luto vrabcek...smutime vsetkty s tebou, ale verime tiez vsetky s tebou..
16. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, vrabcek, je mi to hrozne luto, :frowning2: neviem co ti mam povedat,hlavne ze ta manzel vspiera v tychto tazkych dnoch , ako sa hovori ze cas je najlepsi doktor, ale viem ze sa to lahko hovori, :cry: nezazila som este co prezivas teraz ale viem co je to strata niekoho velmi dobre, :unamused:
16. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, najhorsie je , ze su Vianoce. bojim sa, ze sa to stane znovu.neviete, co je to moze sposobit
16. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky...co to tu citam :confused: , vrabcek :cry: , tak velmi ma to mrzi..., v ktorom si bola tt?
16. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 5.tyzdni
16. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, nemam tusenie, este som sa s niecim takym nestretla, ale skus pokukat na nete,
pozerala som ale vacsinou tam pise o vyzive, zla vyziva, ale to nemusi byt tvoj pripad, co ti doky povedal, preco sa to stalo??
16. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Ty uz si bola pred dvomi tyzdnami u lekara :confused: ? To tam este predsa nemohol nic vidiet :frowning2: ...je mi to luto a co Ti na to povedal lekar?
16. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok