• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
bolo tam vidiet bublinku, a dnes bola taka ista´, ako pred dvoma tyzdnami, povedal, ze to velmi male a dava malu nadej...takze tak, idem sa ucit, pridem na druhe myslienky, ahojte kocky,a dakujem, ze si mam s kym pisat,ste zlate :wink:
16. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek aj mne je to strasne luto :frowning2:
16. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drz sa vrabcek :wink:
16. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drz sa vrabcek, a bublinka este moze podrast, nestracaj nadej
16. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vrabcek, podla mna nemohol doktor v tom case vidiet ziadnu bublinku, maximalne gestacny vacok aj to sa mi zda v 3 tt priskoro, ved to je len kratke obdobie po ovulku, podla mna Ti dal v pred dvomi tyzdnami zbytocnu nadej a mylnu informaciu...je mi luto, ze to musis teraz prezivat a najma, ked sa blizia Vianoce, ale je to chyba lekara (podla mna) :unamused:
16. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mimochodom ja sa zajtra tiez chystam prvy krat k dokine (vcera som volala, ci sa treba objednavat, tak povedala, ze netreba a nech pridem aj hned :dizzy_face: ), tak uvidime, ci sa uz nieco ukaze alebo este budeme musiet pockat :wink:
16. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek to na kolky dp si prisla na to ze si tehula?? vysiel ti test pozitivne??? :confused: mne sa zda ze to by ti ukazalo velmi skoro??
16. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, inak nieco podobne opisuju kocky v teme "gestacny vak-dutinka
16. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze willi ale mas super aj ja by som uz chcela aby mi bublinka rastla v brusku , :sweat_smile: to je jedine co si prajem pod stromcek od jeziska, ak je potrebne napisem mu aj list :sweat_smile:
16. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska :wink: , som rada, ze si tiez toho nazoru, ze by to bolo az prilis skoro potrvrdene tehotenstvo :confused:
16. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, neboj, dockas sa a ten list :wink: , to nie je zly napad, ved vela deti napise list Jeziskovi a splnia sa im tajne tuzby :grinning: ...treba skusat a podari sa to raz :wink:
16. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vrabcek...na co ides vlastne do nemocnice? :confused:
16. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem ci v 3tt nieco vydno, vsak to by bolo nejako 5dp,do 10dp, neviem, myslim ze to je skoro, uvidis nakoniec sa to dobre skonci s happy endom :wink:
no tebe sa to teraz uz hovori vsak :wink: no uvidime, ff mi este nenaznacila ovulku ale ja si myslim ze uz bola :grinning:
baby v londyne sneziiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ved prave, nie je mozne aby tak kratko po ovu bolo nieco vidiet, ved vtedy ma tehu test problem ukazat ducha :grinning: ...ano, mas pravdu, ze sa mi uz teraz "mudruje", ale este nie je nic iste a moze to vsetko dopadnut vselijak, ale my verime, ze to dopadne najsamlepsie :dizzy_face: ...takze ovulka Ta poriadne napina, svinucha :angry: ...aj u nas zacal prave poletovat sneh :wink:
16. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak kukni http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 by som jej taku slahla, ale to je moja vina lebo som vtedy oslavovala a pila a druhy den som zaspala, takze tie hlavne teplotky mi chybaju :sweat_smile:
willi tebe kedy vysiel tehu test pozitivne, v ktorom dp???
16. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatá su tam //
no fakt, neviem sa z toh spamatat
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj taká som rada, a to som si ho robila na obed, a su tam // druhá sice slabučká ale je tam je tam
:grinning:
16. dec 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoooojky, super a ktory dp si ??? gratulujemmm, boze super, nech sa to tu pekne tehulkuje :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj majuska neviem neviem, no ja som tu uz predtým pisala ze mi to meska vlastne teraz je to druhý krát co som mala dostat menzes ale neprisiel, volala som s doktorom vravel ze je mozne ze som este len teraz otehotnela ked predtým boli testy negativne, a teraz zrazu ciarocka mi vysla.

Takze som asi mala riadne posunutu ovuláciu

Ale to je jedno, jaj zajta rano spravim druhy sa uz neviem dockat
neverim vlastnym ociam stale su tam //
:slight_smile:
16. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super awojjky, tesim sa spolu s tebou, ja uz sa nemozem dockat kedy ja budem testovat :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co meska?
16. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, kdeze :slight_smile: este mam stale casu a casu :grinning: len sa nemozem dockat kedy sa otestujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este aspon 10dni :confused:
16. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak budem drzat prsteky
:sweat_smile:
16. dec 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja tebe rano :wink:
16. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuejm pekne, verim ze budu // verim velmi sa tesim, joj strasne
treba sa mi este nieco ucit ale ani sami nechce
16. dec 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti zas verim ja ze sa ti ucit nechce :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty studujes?
16. dec 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, kdeze, velmi rada, ale moja praca je taka ze by som to velmi tazko zvladala, hlavne z dnami
16. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, test mi vysiel poz na 16 den, slaba ciarka a potom po dnoch tmavla, paradox je ze vcera som si robila tiez testik a ciarka bola tmavsia omnoho od testovacej. doki povedal ze mam aj skaredy tmavy vytok, ale na vlozke nic nieje zatial, nechcel mi davat nadeje
16. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do nemocnice na kyretaz willy
16. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CO JE TO TEN KYRETAZ??
16. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok