• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
zle mi nie je, ked citim ze zaludok strajkuje tak si nieco male spapam a hotovo
18. dec 2009 o 08:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj willi aj mne vyšiel dátum pôrodu 20. augusta 2010 :wink:
18. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj alienka, jeeej, to ma tesi, ze zatial mame rovnaky termin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...uz si bola aj u dr?
18. dec 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba na krv, na utz idem az 4. januára - pozeram že ty 5 :slight_smile: tak to mame rovnako

a ako sa citis?
18. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nepridate sa do temy Augustove milaciky 2010?
18. dec 2009 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, velmi rada :dizzy_face:
18. dec 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sup sup, najdete to v spolocnom termine
18. dec 2009 o 08:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka idem tam :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte... neverili by ste aku hrozu mam za sebou... vcera som mala ist k doktorovi na 19:00, no okolnosti ma prinutili ist uz o tretej... zacala som krvacat....
Kto nezazil, nevie si predstavit tie pocity cestou do nemocnice a pana boha prosim nech sa to uz nezopakuje... Nastatie to bola krv z mocovych ciest... nase malinke ma cez 2,5 cm a krasne si tam hovie, zatial co jeho rodicia skoro dostali infarkt...
18. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ninka, to ti verim , ze si sa zlakla... nastastie to dobre dopadlo..velmi ti drzim palce aby sa ti to uz nezopakovalo...ostatne tehulky uz asi odisli do inej temy...dufam, ze ty nas neopustis :wink:
18. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...pamatate si na mna este? :slight_smile:
nemala som casu sem chodit, teraz som co - to docitala....
vrabcek - ani nevies, ako mi je to luto
willi - gratulujem!!!
evitka - tiez gratulujem!!!!
ja som takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
a poviem vam, co sa mi stalo :slight_smile:
bola som stredu tento tyzden 9.DC u doktorky na rocnej pravidelnej prehliadke....mala som folikul 25 mm!!! co byva na 12.-13.DC!! tak dr povedala,ze to moze byt neprasknute vajicko z minuleho mesiaca,alebo tohtomesacne a ovulku mam cakat skor....mam prist este pondelok na sono, ci prasklo ....tak neviem....ak nepraskne, tak z toho moze byt cysta.....povedala som jej, ze meriam bt a ze mam krasne grafy a ona mi povedala,ze aj ked vajicko nepraskne, moze zluteizovat a stane sa z neho zlte teliesko a cyklus sa tvari normalne podla teplot a ovulka neprebehla.....tak neviem....ale ja som tu ovulku minuly mesiac aj citila :angry:
18. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neopustim... :wink: Lamem si hlavu este nad jednou vecou... narastli sme za 2 tyzdne len o 1 cm a sme zas pozadu s terminom...
18. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ja mam pocit ze u teba prebehla ovulka presne vcera :grinning: :grinning: :grinning: ....
18. dec 2009 o 10:31  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu stava sa to ...pozri mne chodila ovu na 30-34 DC a sla som sa dohodnut na folikulometrii na 10 DC spravil len kontrolny usg a folik uz mal 17mm, sla som potom v pondelok a uz bol prasknuty :wink:
18. dec 2009 o 10:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adu....konecne si tu...som sa na teba tesila ..ahoj titu...
ja niesom vobec v obraze..nieco sa stalo s vrabcekom? ja som necitala ziadne prispevky dozadu..prepacte mi... :confounded:
takze aduska...snazit sa snazit sa snazit sa :wink:
a ty titu ako sa mavas a ako deti?
18. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze sa to stava ze nas ovulka takto prekvapi skor..ved je cas Vianoc - cas zazrakov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2009 o 10:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati vrabceku sa prestalo vyvijat babatko... :cry:
18. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mi luto :cry: :cry: :cry:
18. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ...tak sme konecne po kiahnach vsetky 3 :grinning: :grinning: slo to celkom dobre bez teplot , bez skrabania mala sa poskriabala raz stipalo ju to a uz viac neskrabala :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f toto je moj peknucky grafik ...je fakt pekny :sunglasses: tak dufam ze aj bdue uspesny ale ak nie tak sa strasne tesim ze sa cyklus skratil ...uz to nebude 47dnovy a dufam ze sa uz k takym mega cyklom ani nevratim ...a verim ze tento potrva pekne dlho aspon 9.mes :grinning: :grinning: :grinning:
takze u nas je vianocna atmosfera, v kuse nakupy , v kuse otvorena penazenka ach jaj 3 baby a s toho 2 pubertacky ....no fakt by sa patrilo mat doma uz aj jedneho chlapa navyse ze :wink:
18. dec 2009 o 10:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu mas moj obdiv :slight_smile: ja som taky strachopud, ze neviem ci zvladnem jedno babatko ak pride samozrejme :slight_smile:
a grafik mas naozaj suprovy len nech sa tak dalej drzia teplotky a som rada ze ste uz po kiahnach :grinning:
18. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ..dakujem za obdiv ..su aj taki co povedia dnes a 4 ale s tych si absolutne nic nerobime :sunglasses: ...to je rozhodnutie mna a mojho mm a ak sa na 4 citime tak nieje co riesit a dame si deli :grinning: :grinning:
grafik nech pekne ostane tak ako je :wink: a nech sa potom pod stromcekom tesime o trosku viac :slight_smile:
18. dec 2009 o 10:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej oknosmas... krasne stupas :wink:
18. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dufam, ze vianoce budu pekne
18. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem ti tie najkrajsie :slight_smile:
18. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nelezie na teba nieco?? nemas teplotu??
18. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze nemam..i ked ma boli hrdlo, ale snad to nie je teplota :frowning2:
18. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lebo podla mna na 4 dpo si velice vysoko...
18. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...tak neviem,uvidime, ako sa to bude vyvijat dalej..teraz si budem nahovarat vsetko mozne..vcera ma bolel velmi vajecnik, dva dni ma boli hrdlo...hm..mozno je to daka choroba..i ked by som bola radsej inemu..ale ja mam vseobecne vyssie teploty..cez mrchu som mala 37 uplne normalne..a nic mi vtedy nebolo
18. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok