• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
ze? sa mi az nechce verit a presne po tych peripetiach s plodenim este toto, tak to je len pre silne povahy ...
a potom v novom roku budes mat dovolenku, ci ee?
jeeeej, ja zatial vobec nie som naladena a neviem, ci sa aj naladim - mozno az na stedry vecer - ja koncim v praci naobed 24-ho a potom nasadame do auta a ficime 180 km - rovno sadneme ze stol - min. rok to bolo rovnake - a kedze sme boli u svokrovcov, tak som ani nemala pocit, ze su vianoce
neviem, mozno by som si tu mala hodit nejaku vyzdobu alebo co ... ani kolaciky nepeciem, ani nic :unamused:
kiez by si mala pravdu, ale nebudem sa na to radsej sustredit - budem si radsej hovorit, ze len nejaky vykyv :sweat_smile: ... nic to proste neznamena
19. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru radsej to nechajme plavat a uvidi sa ako to dopadne.
Budem na teba mysliet 24. snad to budes mat aspon pokojne.
Inak my sme sa dohodli ze 24. budeme len my ako rodinka a az potom pojdeme k nasim 200 Km :slight_smile:
U nasich su fajn vianoce, su tam decka a ta spravna atmoska, ale uprednostime primarnu rodinnu bunku 2+pes aby sme si vytvorili vlastnu vianocnu intimitu :slight_smile:
19. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja by som rada tiez bola na vianoce len rodinka, ale teda vobec si neviem predstavit, ako by som vianocovala tu, v tychto podmienkach podnajmu, ine by bolo, keby mame normalny vlastny bejvacik - tot tu je ako intrak -fuuuj :confounded:
dakujem :slight_smile:
19. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak to je ine samozrejme
19. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do akeho mesta potom cestujete?
19. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do ZA :slight_smile:
19. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, dialnicou ste tam cobydub ... kedy idete?
19. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. vyrazime
19. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vikend?
19. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme sa snazit ostat par dni, aspon trocha si uzit, aj ked budem musiet popri tom pracovat, aspon zmenim prostredie :slight_smile:
a vy nakolko vymenite vzduch ?
19. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak supis, ja bz som nedokayala doma pracovat ... mz ideme do nedele, v pondelok uz idem do prace
19. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt mi tu preskakuje y/z ... kazdu chvilu ich mam inak ....
prajem pekny vikend ...job caka, papa
19. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa Lugy, kludnu sichtu prajem
19. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ste tu este niekto??? :confounded: :wink:
19. dec 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa baby vyparili, ale to bude asi tym vikendom co :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, to mi pripomina ulne nas stav..byvame v podnajme v banskej bystrici, uz treti rok ideme na stedry den k svokrovcom..hm..radsej by som bola tu..i ked nie su zli, mam ich rada, ale uz by som chcela nase vianoce..len ti muzi su tak naviazani, ze to nie a nie pretrhnut.. :( nepeciem..nemam komu..,nezdobim, cele vianoce budeme na zapadnom slovensku..cize tu prideme opat len pracovat...teda poniektori :slight_smile: no ved snad to dako zasa prezijeme..aspon silvester by mal byt s mojimi kamosmi..tak sa tesim..a stretnem sa aj s kolegynou z minulej prace.tak sa tesim aspon z toho... :wink:
19. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, tak to vypada ze sme tu same dnes :sweat_smile:
19. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no co uz, akosi sa nam vsetci rozprchli...a ako planujete vianoce vy?
19. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my to stravime sem v uk, s mm bratom a jeho rodinkou :dizzy_face: uz sa tesim, lebo tam maju take 2a pol rocne dievcatko to som zvedava ako bude reagovat ked najde darceky pod stromcekom :dizzy_face: :dizzy_face:
a vy??? planujete nieco :wink:
19. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..ani nie..idem k rodicom, pozrieme moje sestry a ich deti a sestrin novy byt, stretneme sa s kamaratmi a hlavne si oddychneme..to je asi vsetko... :sweat_smile:
19. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem i ja dnes..tak pekny vecer :slight_smile:
19. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja mam po dalsich dvoch skuskach :grinning: konecne si idem uzivat predvianocne obdobie :slight_smile:
vcera sme si s mm uzili 10. vyrocie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a zajtra idem konecne piect medovniky a dufam, ze mi do Vianoc aspon trosicku zmaknu, pripadne nestvrdnu :sweat_smile:

vrabcek, veeeeeelmi ma to mrzi :cry: a dufam, ze pridu na to, ze sa mylili a vsetko bude v poriadku :frowning2:
ninka, davaj sa seba velky pozor!!!
19. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau blackrose,tak Ti blahoželám k skúškam :slight_smile: a na medovníčky mám recept čo sú stále mäkké :grinning:
19. dec 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...myslite, ze si na stedry den mozem robit test? ci radsej neskor..ak bude potreba....vsak? http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
20. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj oknosmas, test si mozes robit uy aj na desiatz den DPO..niekomu test ukaze pozitivnz vzsledok aj na desiaty den a niekomu neukaze ani na 16tz den:slight_smile:..je to velmi individualne...pockaj,kym ti bude meskat mrcha aspon den a potom testuj...
20. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj oknosmas zapla som omylom anglicku klavesnicu... :grinning:
20. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, stupas :wink:
20. dec 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stupam, vidim ze tvoj grafik je tiez peknucky :wink:
aby som tak rychlo nepadla na rit, ako stupam :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2009 o 18:52  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok