• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ahojte kocky, mate vsetky krasne grafiky, dufam, ze si najdete pod stromcekom ten najkrajsi darcek :wink:
ja som dnes napiekla medovniky, zatial su dobre, jeden plech som mierne pripalila :sweat_smile: ale inak su dobre :slight_smile:
mimuska, hod mi ten receptik do posty :slight_smile: budem velmi rada :slight_smile:
20. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila...sandokanove oci :grinning: :grinning: ...potom linecke srdiecka macane v cokolade a kokosove gulky a este ma cakaju aspon 2 druhy a koniec s kaloriami . :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 19:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandokanove oci :grinning: :grinning: :grinning: pekny nazov :grinning:
no ja som dnes stihla len tie medovnicky, pretoze sme boli este do obeda na nakupoch... urobila som si cesto na take malinke satocky, ktore budem robit zajtra a este si musim vymysliet nejaky jeden kolacik.
Tento rok nemam vela casu, tak robim len 3 druhy. Doplnime to trubickami, ktorych sme kupili 500 :grinning:
20. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black 500 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 19:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to len pre nas dvoch :grinning: pripadne pre navstevy :grinning: my to straaaaaaaasne lubime :slight_smile: a kedze su len na vianoce, tak si ich vzdy poriadne uzijeme :slight_smile: idem pozerat superstaaar :slight_smile: smajda vyhraaaa!!!
20. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznacne smajda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 20:15  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som puzzle 1000-ku, tak sa neviem od toho odtrhnut :slight_smile:
20. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote..tak kto vyhral? nepozerala som rozhodnutie..musim to ist pozriet na nete :slight_smile: moj graf je takyto http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490 snad nie som chora..dufam...
21. dec 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak vyhral chodur :unamused: ..ale v celku sa mi vcera pacilo ako spieval
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f ja takto dnes som menila teplomer ale teplotka stale rovnaka :sweat_smile:
21. dec 2009 o 07:34  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titulienka..aky vzorovy graf... :grinning:
21. dec 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no uplne je krasny ked ho porovnam s minulocyklovymi :wink: tak dufam ze aj skonci inac ako minulocyklove :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 07:46  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte dievcence...ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b2e9d
21. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ty cakas ovu na stedry den ? :slight_smile:
21. dec 2009 o 07:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: asi to tak vyzera :grinning: ...bola by som rada keby to tentokrat tak vyslo kraaasne na stedry vecer
21. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty mas titu peknucky grafik :wink: .... ako sa dnes mavate vsetci doma? deticky su zdrave?
21. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas...jaaj tak ty kam stuuupas :wink: ...ale neboj nebude to pre chorobu...
21. dec 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
uz to vyzera tak ze ovulka tento mesiac nebude :frowning2: a to som sa tesila ze cez vianoce to vyjde.....
alebo myslite ze sa mohla ovulka iba opozdit a este pride ??
21. dec 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka snazilkujte a mozno to pride prave vtedy ked to najmenej budes cakat :wink:
21. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mame sa fajn..tesime sa na vianoce , pecieme kolaciky dievcata samozrejme pomahaju aj ta najmensia ach jaj ochutnava vsetko co dam na stol od muky cez kypriaci prasok :grinning: :grinning: :grinning: je to fakt sranda a sme zdravucky tak dufam ze budeme ...aby sme zdravucky nastartovali novy rok .... :slight_smile:
ludinka ovu sa moze opozdit....tak ako mne sa skratila z 34DC na 13DC takze urcite sa opozdit moze a urcite este len pride :wink:
21. dec 2009 o 08:12  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej titu ja som vobec nic nepiekla a dokonca nemam ani upratane... ale planujem v stredu... cely vikend sme sa nahanali po darcekoch, kedze sme taka viacclenna rodinka:slight_smile: ...a piest budeme spolu s mamkou, lebo sa stale pritom tak nasmejeme..niekedy napecieme "ciernych princov"...to ked nam zhoria...inokedy zabudneme na kypriaci prasok.... :grinning: :grinning: :grinning: ...a tak takze my sme take super pekarky:slight_smile:)))
21. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za povzbudenie ale ak mam byt uprimna tak som z toho sklamana
meriam len druhy mesiac a prvy mesiac prisla ovulka na 13 DC, teraz sa bojim ze druhy vajecnik mi nefunguje :unamused:
neviete mi povedat ked su anovulacne cykly ci dojde mrcha nacas?
21. dec 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze aj ked su anovulacne cykly mrcha pride ako keby sa nic nedialo..ako keby ovulka bola.... ale nie som si ista..
21. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom mrcha dojde v sobotu nedelu.... :frowning2:
21. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, tak ja som dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
ale robila som rano testik, ale vysiel negativne :angry: mozno je prislkoro ale ja mu verim tak nic z toho nebude :angry:
21. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ..mozno je naozaj priskoro a je super ze mu veris lebo tento cyklus verim aj ja tomu mojmu a nech sa neopovazi ma sklamat :angry:
21. dec 2009 o 08:48  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, pozerala som tvoj grafik, riadne hadickujes, ja som zo zaciatku, ale teraz to ide len hore a zachvilku padnem na dno :frowning2: mam pocit ze si verim ze som tehotna, este som si tak neverila ale ten test???? no ma asi pravdu, :confused:
21. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus dame testik spolu 24.12 a budeme sa obe tesit no poviem ti ze aj ja tento mesiac si fakt silno verim....snad aj preto ze je tu caro vianoc a vtedy sa robia zazraky ....
neboj najdeme si rano krasny vianocny darcek este pred stedrou vecerou :wink: ...my budeme mat stedre ranajky :wink:
21. dec 2009 o 09:01  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata, mate krasne grafiky :slight_smile: ja pridam ten svoj,
mozno nadejny :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
21. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Titu , Maji ja by som tiez chcela testnut 24. ale vychadza mi to strasne skoro od ovu, tak neveim ...
21. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska drzim ti vsetky prsty- test este nemusi nic znamenat- aj tebe titu
aj ja verim na zazraky cez vianoce dufam len ze ja sa docakm aspon ovulky dovtedy :angry:
21. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok