• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
black, ahoj, ako sa mas? postel este nedorazila ? :slight_smile:
25. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
ja som dnes nemerala,sla som spat o 3.00h,a ani ma nenapadlo nachystat budik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...i tak by to nemalo vyznam...po zurke a alkohole :grinning:

dzou no riadny pokles,ale urcite nic neznamena....na mrchu je priskoro.....a este pojde hore :wink:
black....no ovulka je za dverami :wink: tak sup pod perinku :zipper_mouth:
25. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pimma....no neviem,ale ja tam vidim ovulku na 15DC.... :wink:
25. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
kv3tka vsetko naj k vcerajsim meninkam...vela zdravia,stastia a nech sa ti splnia tajne aj netajne :grinning: :grinning: :grinning: sny.
no pani Anka mi povedala ze mam jest vit E a pit gynastan.v nov.sa mam kazdy druhy den naparovat nad prevarenym mlieom s cesnakom a od dec si mam prikladat rozdrveny,posoleny a pokvapkany octom - zemiak v utierke.to kazdy den az pokial neostanem tehu.cez mrchu sa to nerobi.inac pani Anka je strasne mila,zlata pani s velkym srdieckom.dodala mi pozitivnu energiu hned ako som vosla k nej do izby...

black a dzou ahojte ...
25. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka....a dakujem....
tak to je super,ze mas z nej dobry pocit,ze ti dodala pozitivnu energiu.... :wink:
o tom varenom zemiaku som pocula i ja....vraj pekne prekrvi maternicu :wink:
25. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej?ale skoda ze to mam robit az od dec...to je este tak daleko.ja som nedockava...
25. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieje to daleko....uz vydrz....urcite to ma svoj vyznam,ked az od decembra.... :wink:
25. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja viem...ty si u nej nebola?
25. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebola....ani neviem,odkial presne ta pani je,len som o nej pocula vela pozitiv...

ja sa chystam v novembri domov,aj k lekarovi a aj k jednej liecitelke...vola sa Sivoková- Kralinská, býva v Dúbravách ...a odporucila mi ju jedna kamoska,co mala problem s otehotnenim....
25. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tej pani som este nepocula.a tej tvojej kamoske pomohla?uz je alebo bola tehulka?
25. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pomohla....mesiac od jej navstevy otehotnela,termin ma v decembri...caka dievcatko
nemala ziadnu diagnozu,len proste to neslo...ta teta jej niecim vymasirovala podbrusko...vraj mala slabo prekrvenu maternicu....a dala jej zmes byliniek.....z tych si robila cajik
25. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to jej masirovala len 1x?
ako si mi uz napisala o zemiaku ze prekrvi maternicu to som nevedela.ale viem ze vsetko co mi povedala budem poctivo robit...
25. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,bola u nej len jeden krat....viac uz nemusela :wink:
vlastne tam,este raz bola...podakovat a ukazat fotku z ultrazvuku :dizzy_face:
25. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso!!! :grinning: :grinning: :grinning:....
tak ti drzim palcekynech ti to tak rychlo vyjde ako tvojej kamoske.a kedy tam ides?a tie Dubravy su kde?
25. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domov letim 20.11 tak si to este musim riadne naplanovat.....zavolat jej....snad sa tam dostanem :wink:
25. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka naplanuj si to tak aby si sa k nej dostala.mozno ani nemate taky velky problem a pomoze ti a onedlho budes tehulka.... :wink: :wink:
25. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sme sa o tom rozpravali s mm....pojdeme tam spolu....zajtra si zavolam lekarovi,aby ma objednal...a podla toho si potom zavolam k tej liecitelke....a uvidime,co povie ona,kedze lekar nevidi problem,ktory by branil tehotenstvu :pensive:
25. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu niektora?halooooo tu soooooommmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som :grinning: opat tu
25. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka dneskalen my klebetime?nikoho tu niet?aky si mala dnik?
25. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sama,tak sa nudim....ficim len na facebooku,skype a konikovi :grinning: a pozeram na jojke,to byvanie :wink:

no po vcerajsej party som rada,ze zijem,tak len sa prevalujem z jedneho gauca na druhy :grinning: ...a chystam sa do sprchy...aby som na superstar bola fit...v pyzamku a v papuckach :grinning:
25. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem kuk superstar,a rozmyslam ze sa pojdem osprchovat.vlasky mam uz umyte...juj zajtra do prace ale sa mi nechce.uz aby som bola tehu..
my pozerame Walleho na dvd.
25. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zajtra opat praca..... :angry:
tento weekend tak zbehol,ze ani neviem,ci vobec bol :grinning:
25. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka teraz som pozerala temy do ktorych sa neprispieva uz dost dlho.tie temy zo stran 38-39.nepozerala si ich?niektore su celkom dobre...
25. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie matka,nepozerala...ja zapnem konika....najdem tuto temu....pocitam,ak je co,tak i napisem....ine temy nepoznam....este tak grafy....tam sem-tam nakuknem,co sa tam deje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja to tu studujem od predu od zadu :grinning: :grinning: kuk moj graf.som zvedava ze co povies...
http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
25. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ako sa mame ???? :wink:
zajtra mi ma dojst mrcha :sunglasses: prsia ma uz nebolia, prestavaju, co je znak ze mrchula je tu co nevidiet :confounded:
ale co :frowning2: uz sa tesim na novy cyklus, na to nase snazilkovanie :sunglasses: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ahoj aj som na tom podobne.ledva ju cakam nech uz konecne pride ovu a mozme sa snz.toto je ako kolotoc ktory sa nikdy nezastavi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha matka....no neviem,ale ja by som ovulku videla skor :pensive: ...ty,to ako vnimas?
25. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska..... :wink:
mam sa super....oddychujem celu nedelu...nic sa mi nechce :grinning:
25. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok