• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ahoj mony ty vyzeras tiez nadejne :wink:
21. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny,
no dufam ze mate pravdu, titu ale problem je ze ak testnem toho 24, to ak bude negativny to budem velmi smutna :confounded: neviem ci to nenecham na 25 :wink: aby mi to nepokazilo vianoce vies :sweat_smile:
mony ahoj, no ty tiez pekne stupas do nebies :grinning:
21. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji do 24. mas este 4 dni - to by sa uz mohlo pekne ukazat , taku paradnu teplotku si nemavala ci ?
21. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony vychadza ti 10den na 24.12 ze ? tak to aj mne ale nevadi skusim ..a uvidim :wink: ..tak sa pridaj k vianocnej testovacke :wink:

majus no ja praveze chcem toho 24 lebo ak bude bielucky tak budem skor vnimat tu atmosferu vianoc , pojdeme po veceri aj k svokre a nebudem mat cas na smutok ....a 25 si poplacem :slight_smile:
21. dec 2009 o 09:11  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oknosmas teda tvoj graf je upppplne ze cool, mohla by si odstartovat vianocnu nadielku :grinning: :grinning: a my ostatne by sme sa pri tebe niako zviezli aby sa aj nam usli vianocne uzlicky. :grinning:
21. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludinka anovulacny cyklus je podla mojich skusenosti dlhsi.
21. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, ale ide o to, ze mi ideme na 24 do mm brata a tam su 2 deti, jedno 2 a pol roka, a poviem ti ze asi by mi bolo potom velmi smutno ak by som vedela ze nic z toho :frowning2:
a 25 budeme domka iba ja a mm, a 26 robim, takze by som nato az tak nemyslela :sweat_smile:

mony, no ked ti mam pravdu povedat ja ani neviem kedy mi ma mrcha dojt, minuly mesiac si robila meskanie, a teraz to neviem, kedy ju mam cakat, ale to vazne???
a minuly mesiac som nemerala dlho, iba ako je graf z minuleho mesiaca, cize pod dnesnym grafikom :sweat_smile:
21. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus jasneeeeeeee chapem to ....tak my zacneme 24 a ty nam 25 tiez ukazes krasne II :slight_smile:
21. dec 2009 o 09:21  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no titu, dakujem, tak dufam ze to mas magicke slova a tie kolajnice sa nam budu vsetkym ukazovat do noveho roka :grinning:
21. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Titu ja mam tiez malu dusicky na testovacku 24. :pensive:
Ked tam nic nebude tak tam tu druhu ciarku vypalim pohladom ako superman :angry:
21. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majus musia tam byt // potrebujeme dalsie dodavky :wink:
Velmi drzim palceky.
21. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mony no to by si potom mohla aj mne taku vypalit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony dufam ze mas pravdu.....
21. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony ja si pre istotu asi pripravim aj ruzovu fixu :grinning: :grinning: ja si ju dokreslim :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:26  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju jednoducho na stedry den chcem a hotovo :sunglasses:
21. dec 2009 o 09:26  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu ti budes tehula jak fras vsak to vydno :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzkam palceky :grinning:
21. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony jak budeme tehulky to neviem co od radosti urobim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Maji ja mam kupene avdoma hlboko v skrini schovane malicke biele papucky .... ak budu // tak tie papucky pojdu mm pod stromcek :grinning: taky je plan
Este keby to tak klaplo !
21. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus fakt to vidno :grinning: :grinning: :grinning: inac som bola v sprche a krcok je pekne dolu ako na vypadnutie a je tvrdy a uzavrety tak nech si takto pekne caka 9.mes :grinning: :grinning: :grinning: to je zatim tiez uz 2 dobre znamenie po grafiku :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:42  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to je super napad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam ze to vyjde, ja tu mam par malinkych veciciek, ak to vyjde to tiez asi dam pod stromcek :grinning: dufam ze sa nenahnevas, ak troska odkukam od teba, ale je v tom velky hacik, este musim byt tehulka :grinning: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony aj ja mam malinke bodynko ( modre ) len nech to vyjde :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, no ja som nezistovala krcok, ale viem ze som nenazrata, a smiala som sa lebo ma prsia vobec neboleli, a na dotyk ani nebolia, ale jak sa postavim a kracam auuuuu, to bolia :sweat_smile: krcok si overim az v sprche :grinning:
21. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: zeny musi to klapnut :angry:
mate skusenost s via-mede baby test? alebo aky si mam kupit na vianoce :wink:
oknosmas kup si GS mamatest
21. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny to musi klapnut, :grinning: :grinning: :grinning: taketo akcie sa mi pacia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no oknomas, nemam tusenie aky test, ja som si kupila take obycajne z £1 shopu, takze nemusia byt pravdive, ale je to test, no to co :grinning:
21. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si kupim tiez mam test :wink: ale jasne ze mam doma asi 6 :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
mate velmi krasne nadejne grafiky :slight_smile: caro vianoc vam urcite prinesie krasne // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
majuska, ja si myslim, ze si len 9 DPO, takze testik ti mohol vyjst negativny :wink: ja si stale mylim, ze si mala az 14 DC ovulku :wink: takze vianocny test to isti :slight_smile:
21. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a ty si uz robila testik??????
21. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blacky ja si to tiez myslim ze bola az 14c :wink:
blacky no uvidime, ale priala by som nam aby nam vsetkym vysli // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vesmir, vesmir, vesmir, vzyvam ta, dam na //, uz na ne cakame pridlo, daj nam nejake znamenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok