• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ahoj katka :slight_smile:
no ja tiez este dnes az do stredy pracujem... mam toho vela :frowning2: potrebovala by som este cely tyzden do vianoc :confounded:
ale potom mam az do 6. 1. volno :slight_smile: tak sa vytesujem
21. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blaky ty sa ale mas :grinning:
21. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, snazit sa uz mozme od marca, aprila, doktor sam navrhol, ze nemame na co cakat, aj ked je v juni bakalarka, dostanem tabletky a vitaminy, pred tym ako sa zacneme snazit, ahojte
21. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vrabcek :frowning2: takze urcite sa embrijko nevyvijalo??? to je hrozne... clovek sa tesi, ze sa konecne podari a nakoniec to takto dopadne :frowning2:
a je super, ze sa uz od marca mozete zacat snazit.
21. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska hej mam :grinning: straaaaaaaaasne sa tesim na oddych :dizzy_face:
21. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, je mi to luta, ale neboj v marci budete cakat dalsie krasne babo uvidis :dizzy_face:
blacky no to budete nonstop iba keksikovat :grinning:
21. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale plodne dni ma cakaju zhruba od teraz... takze dufam, ze mm nebude este teraz v strese :frowning2: skoda ze nam plodne dni nevysli radsej na silvester, to by sme uz boli tyzden oddychnuti a bez stresov z prace...
ale nevadi, snad nam dopomoze aspon caro vianoc :slight_smile:
21. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj blacky :wink: caro vianoc robi svoje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale verim :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, neuveris mi ale ja tiez stale verim, aj napriek tomu ze testik bol negativny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je este velmi skoro na testovanie... ja tiez verim, ze sa vam to podarilo :slight_smile:
a fakt tu mate vsetky krasne grafiky... ja verim, ze vianoce budu pre nas uspesne :slight_smile:
21. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blacky, dufam ze budu uspesne pre kazdu z nas a pre teba tiez, snazilkkovanie pod stromcekom ??? hmmm???? :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence.nie je nutne,aby som uz teraz mala daky priznak vsak?este nic necitim..
21. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas je este skoro
priznaky pridu az po meskani
21. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa s vami lucim dnes som posledny den v robote a doma net nemam
dovolenku mam az do 11. januara
takze dufam ze ked sem nakuknem potom budete vsetky tehule :slight_smile: !!!!
drzte palce aj mne aby som sa dozila tej vianocnej ovulky lebo mam strach.......podla toho mojhu grafu to je naozaj divne...a dufam ze ked bude ovulka bude aj ... :dizzy_face: ved viete co
majte sa krasne a zelam vam vsetkyyym naozaj plodne vianoce!!!!!!!!!!!
21. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne vianoce ludinka
21. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaaaasne vianoce ludinka :slight_smile:
21. dec 2009 o 15:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....uz som tu od doktorky...takze ovulka bola!!! folikul tam uz nebol! takze ja to uz vazne baby nechapem.....ak bude teplota nizka aj zajtra, tak som fakt anomalia :slight_smile:
krasne Vianoce Ludinka!!!
21. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej adu takze praskol to je super :wink: :wink: :wink:
21. dec 2009 o 15:30  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu....ale co ta teplota? dr povedala,ze mozno praskol dnes rano...ale neviem, no ...
21. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, nestresuj, mozno naozaj praskol dnes rano a teplota sa vystverha az zajtra :slight_smile:
hlavne je, ze folik praskol a nejde o cystu :slight_smile:
21. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem black...snazim sa nestresovat.... :slight_smile: aj ja v to dufam :slight_smile: ozaj a to, ked mi je napriklad v noci zima, to tiez ovplyvnuje teplotu,ze? :slight_smile:
21. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, jasne ze to ovplyvnuje teplotu... ale neviem ako velmi :unamused: ved uvidis zajtra... zakur sa a zabal sa do periny :slight_smile:
21. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...kupila som si gs mamatest..mali akciu 1+1 zdarma...no mam pocit, ze mi bude nanic, bo mi je ako pred marchou..typicky predmenstrucacny syndrom..boli ma brucho pri vacsom pohybe..mam pocit..ze to kazdu chvilu pride :(
21. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, chcem sa nieco spytat
21. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra idem ku svojmu praktickému lekárov§ na odber krvy na preventivny rozbor ju dá a asi aj moč , a chcem sa spýtat či by mi takto mohol aj zistit tehotenstvo. alebo nie.
21. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky mame 2 dni do najkrajsieho dna v roku :wink:
moj grafik po schodoch, po schodoch http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2009 o 07:18  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko....tak ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
ja len dufam,ze teplotka pojde hore a dr a utz mali pravdu :wink:
inak baby, vcera som vam este nepovedala, ze podla mojej dr, ked prebehla ovulacia, ale je nefunkcne zlte teliesko, tak teplota nevystupi....to znamena,ze oplodnit vajko ide, len nema sancu sa udrzat.....
22. dec 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj titu.....ty mas ukazkovy graf!!!! :slight_smile: drzim palce!
22. dec 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence..tak ja dnes idem domov a uz na net sa dostanem len cez mobit..na konika sa mi bude dat sem tam pozriet ale ff asi ani nie..tak este dnes posledny moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490 drzim sa stale rovnako...len ma stale pobolieva brucho...uplne ako pred mrchou...ale prsia nie...tak sa bojim, ze to zasa len pride...nuz, balim si aj vlozky..ale aj test, keby predsa....prajem vam krasne vianoce a hlavne nech sa vam splnia sny..a mozte dat papucky pod stromcek manzelovi (to bolo krasne) a ine... :wink:
22. dec 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok