• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
aha, no dobre, uz letim do prace tam nebude mat cas zamyslat sa nad hlupostami, dobre ze zajtra robim cely den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krasne a vesele sviatky papapap :dizzy_face:
22. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska kraaaaaaaaaaaasne vianoce a krasne // pod stromcekom prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati neboli ma hrdlo... kaslem. ale uz tak produktivne, tak sa tesim... :wink:
jaj baby, uz mam 4 kg hore, spravilo sa mi nechune akne na celej tvari, mam ekzem po rukach a nohach a som vsetko len nie pritazliva, je mi z toho nanic... :angry: tesim sa ze buduci tyzden idem vysadit kyselinu listovu, lebo je mi uplne jasne ze na tej vahe ma svoj podiel...
22. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som tu opat.... :slight_smile: sa ma nezbavite :slight_smile:
ja mam uz zajtra dovolenku, tak sa vytesujem :slight_smile:
22. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej nina, ty uz budes v 2. trimestri :slight_smile: ako ten cas rychlo leti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
strasne to leti black... nenormalne... vcera na mna pozrel mm a skoro odpadol, som si schvalne dala obtiahnute tricko,aby sa zbadal... on ze: to je akoze uz tehotenske brusko?? :grinning: ja ze:dobre ranko moj o dva tyzdne zaciname 4. mesiac... :grinning:
22. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: hod nejaku fotku bruska v obtiahnutom tricku do albumu, aby sme videli ako rastiete :slight_smile:
22. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ako sa mas pred sviatkami???
22. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...no mam sa pracovne este dnes :slight_smile: ideme po praci s kolegynami na pizzu a pokecat, potom letim k mame pomahat piect medvedie labky a zajtra uz dovolenka :slight_smile: rano idem este s autom do opravy, potom chcem poupratovat a uz nic nerobit :slight_smile: a ty ako? upratane, navarene? :slight_smile:
a boli ma brusko ako pred mrchou :frowning2:
22. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....ze 4.mesiac....ty brdo :slight_smile:
22. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, no ja tiez este pracovne a este aj zajtra, ale dufam, ze len do 12. hodiny. Upratane nemam a napecene mam len medovniky... tento rok mam nejake hekticke predvianocne obdobie :frowning2: ale dufam, ze to vsetko dnes a zajtra dobehnem a budem mat na stedry den uz klud a budem si moct uzivat konecne pokoj :slight_smile:
22. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz dlho som sa takto netesila na sviatky a na pokoj a oddych :grinning:
22. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor....aj ja sa tesim ako male decko :slight_smile: buduci rok bude tazky pracovne, tak preto chcem nacerpat dost sil :slight_smile:
22. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame stale taketo predvianocne obdobie, ale este aj doma som toho mala vela... prerabka, skusky atd. takze sa to nakopilo. Januar bude tiez tazsi, ale budem oddychnuta :slight_smile:
22. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim, dievcata ..... videla som grafiky-vyzeraju dobre :wink: .... ja sa pripravujem na cervene Vianoce - zajtra dorazi "fesanda" - uz ma stve, mohla by si dat raz aj pohov :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
22. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, no vyzera to tak, ze asi zajtra pride :unamused: skoda ze budes mat taketo skarede sviatky :angry:
ale preco nacas?? ved podla predchadzajuceho grafu mavas 13 dnovu LF, tak to tak asi aj sedi, nie??
22. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, black, je mi jasne, ze pride ... nepisala som, ze skoro, pride uplne nacas :frowning2: ... inak tento mesiac som sa citila tak nejako zvlastne po ovulke - stale take slabe mrcha bolesti a aj toho vytoku viacej - tak som v kutiku duse dufala, ale co uz :unamused:
22. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sviatky mi to nepokazi - som rada, ze budem mat trochu oddychu :slight_smile:
22. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslela som skoro, ale si napisala, ze ahaaaaaaaaaaaaaa... mohla by si dat pohoooov :confounded: ja som truba, som myslela, ze prist nacas :sunglasses:
prepaaaaaaaaaaac... tak jasneeeeeeeee, pohov by si dat mohla, tak na rok :grinning:
to je najhorsie, ze si robime marne nadej pri kazdom inom telesnom pocite a potom bum :cry:
dufam, ze to krasne uz aj nas bude coskoro cakat... a nepride ti ovulka na novy rok??? mozno sa vam splni prve predsavzatie :wink: drzim palceky
22. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to sa neda nedufat ... ja som sa ani nechcela sledovat, ale ked sa clovek blbo citi, tak som fakt nevedela ... a nic uz, je to jednoooooo :grinning: ... ked mam pravdu povedat, mna to uz obcas tak nebavi ...
jo, jo, ovula bude v prvych dnoch noveho roku - mali by sme mat dovolenku, tak snad ju stihneme - ale aj tak to nic nezarucuje :unamused: ... a nebudem tu uz kazit naladu ... ide sa do dalsieho kola c. 14
22. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga viem ako sa citis, ja mam podobne pocity, mna to uz tiez nebavi sa stale nahanat za ovulkou a potom cakat ci sa podarilo :unamused:
je to na nervy a fakt nechapem ako to dlhorocne snazilky zvladaju. Ja som si povedala, ze sa fakt nepozorujem, ale zrovna dnes mi zacal taky krasny egg hlien... na to sa proste neda nemysliet, ked tuzime po babatku :unamused:
22. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial prave v 13. kole...
22. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz merias, ci si si dala pauzu? ... strasne sa bojim toho, ze to pojde stale takto dalej a tehu nikdy nebudem - tiez ked vidim holky, co sa snazia roky a stale nic a stale maju nadej, tak rozmyslam, ako to bude u mna ... ale myslim, ze sa citia asi rovnako ako my, aj ked snazilkuju dlhsie, ono na ten cas nejako clovek zabudne - si v jednom kolotoci ... a najvasciu obavu mam o kontrolny spg., lebo ked sa nezlepsi, tak to budem veeeelmi tazko niest - neviem, co potom ...
22. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga,black celkom vas obdivujem.casto nam radite a pomahate,ked si nevieme rady.ste stale veriace v zazraky a tesite sa z uspechov inych.prajem vam,aby sme sa uz skoro radovali z vas.este je cas napisat jeziskovi.skor ci neskor pride! krasne vianoce
22. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....konecne mam trosku casu,tak hned kuk na Vas :wink:
....od dnes volno....jupiii 3krasne dni,dnes sme boli na Vianocnych trhoch v Edinburgu.... :wink: bolo super,kopec ludi,ine zvyklosti jak u nas...no strasna zima....tolko snehu,a neustaleho snezenia tu vraj nepamataju 17rokov :confused:
nakup hotovy,tento rok nebude file,ani kapor....ale losos....kupili sme takeho obrovskeho,ze nam ani do mrazaka nevosiel :angry: :grinning:
a zajtra este vybavit doladovacky od Jeziska :pensive: ....a tu co nove?
trosku som precitala spat,no zda sa mi to moc depresivne...tak som radsej nepokracovala.... :zipper_mouth: :frowning2:
22. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...takze ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b2e9d
23. dec 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky nevydrzala som a testla , lebo zajtra sa k netu urcite nedostanem
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
a testik samozrejme bielucky ako prave napadany sneh :frowning2: :frowning2: ...no nevadi idem do novorocneho kola , aj ked to vsetko vyzeralo tak nadejne a krasne .... :frowning2: :frowning2:
23. dec 2009 o 08:07  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko titu..... ale este nie je nic stratene.... na 10ty den ti nemusi este nic ukazat a teplotka sa pekne drzi...tak uvidime ako to dopadne...
23. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka. no to si nahovaram aj ja ..aj ked ja si myslim ze som len 9 den , no ved sa do soboty dozvieme na 100% kedze dnes uz je posledna tabletka duphiku ...a ja ked ho doberiem o 3 dni mrcha ako na zavolanie ale teraz ju neceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: fuj, fuj chod prec odomna :grinning:
23. dec 2009 o 08:24  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasny predvianocny den prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kvetka, ahoj, si sa u nas ukazala a my sme ta takto zdeprimovali... to len na nas s lugou padla troska tazoba... ale uz je dobre...
katka, o chvilu nas caka ovulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som mala vcera taaaaaaaaaaak vela hlienu, ze uz dlho som tolko asi nemala....
titu, este vobec nezufaj, este je skoro... nemuselo ti nic ukazat. Stale ti drzim palceky :dizzy_face:
23. dec 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok