• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
black ..dakujem krasne ...vies ze aj ja este stale verim kym tu nieje mrcha je nadej vzdy vsak :wink: ..ved v podstate niekomu ukaze testik az na 13DC ....utesujem sa tym a teplotka sa pekne drzi no uvidime ....ved v sobotu to budem vediet ...teraz si budem uzivat vianoce :slight_smile:
23. dec 2009 o 08:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, presne tak :slight_smile: hlavne si uzivajme vianoce a trosku sa odreagujme :slight_smile: a nadej je vzdy a raz to pride :slight_smile:
23. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ani sa mi nechce verit, ze su Vianoce - huraaaa, od zajtra par dni volna :slight_smile: ... titu, este trosku ver, ved ani nepadas :wink:
... ja uz verit nemusim nejaky ten tyzden :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73 ... pokoj v dusi :wink:
23. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vianoce bez merania :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ja len tak na rýchlo...nestíham Vás čítať, ale som sem nakukla a nedá mi nezareagovať...

v noci sme mali jednu babulku, 14 dni jej meškal menses, spravila si test / Rapid / a negat...nič...ani duch...a my sme jej vzali krv a kráááááááásna tehula...

Titu, nechcem Ti dávať falošné nádeje, ale kým nie je mrcha nie je nič stratené... :grinning: tak nebud smutná :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi ...dakujem aj ja si to hovorim .....tak ako s tou babulkou :wink:
23. dec 2009 o 09:47  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
neviem, či sa na mňa niekto pamätáte :sweat_smile: ale pred nejakým časom som tu tiež občas prispela... :slight_smile:
len som vám chcela zaželať krásne Vianoce :dizzy_face:

ako sa inak máte? nejaké nové tehule okrem Ninky? :confused: :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, to je ako mozne? :confused: dva tyzdne ked meska, tak to uz by mal kazdy test ukazat - ja som vedela, ze tie testy su nanic :grinning:
weja, vdaka, aj tebe krasne sviatky
par tehuliek pribudlo - tri, ak si dobre pamatam :slight_smile:
a este vdaka oknosmas za povzbudive slova :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj :slight_smile: si sa ma vcera este pytala, ci meriam, ale som tu uz nebola... tak nemeriam. Vobec!! :grinning: a som v pohode :slight_smile: ale v januári asi zase zacnem (teda, ked sa nepostasti nahodou tera) :wink:.
weja ahoj :slight_smile: jasne ze si pamatam :slight_smile: ako sa ti dari??
23. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej hej, oknosmas to tak pekne napisala, dakujemeeee :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi, black :wink: ... ja som rozmyslal, ze budem teraz merat len po ovu, ale potom som to zamietla - ze ak budem nahodou tehu, tak chcem vidiet, ako tie teplotky pekne stupaju :grinning:
a inak to je mas ako zakon schvalnosti s tym tvojim hlienom, ze ked nechces na to mysliet, tak ti takto "tecie" - aby si predsa len musela mysliet :slight_smile: ... to je v pazi , ako to funguje
23. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga presne si to vystihla s tym hlienom :grinning:
a ja som takto merala minuly mesiac a tiez som nad tym takto rozmyslala, preto som aj skusila merat na konci. Ale teraz je mi to naozaj fuk a dufam, ze sa neprinutim stresovat!!! Tento mesiac chcem mat vazne uplne oddychovy.
A dnes ideme kupit tie matrace :wink: tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
MM uz rano vravel, ze ale ked ich kupime, tak najprv ich musime otestovat a pokrstit az potom v nich mozeme spat :grinning:
23. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: black, super, nestresuj - Vianoce su hlavne o pokoji, tak ti ho prajem (aj vsetkym ostatnym), ja ho tiez uz mam :wink: .... matrace kupte tie spravne a "krst" nech sa vydari ... ja sa uz tiez tesim na nase matrace u svokrovcov-kupovali sme si v lete a tak dobre sa na nich spi :slight_smile: ... skoda, ze si ich tentokrat uzijeme asi len na ten spanok :zipper_mouth: :grinning:
23. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, tak sa tesim na ten pokoj :grinning: ze az!!! hlavne na pokoj od prace... uz som straaaaasne psychicky unavena... ja si vzdy tie vianoce viem tak krasne uzit :grinning: ze sa ich tentokrat neviem ani dockat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies, ze ja sa tiez najviac zo vsetkeho tesim na to volno - to je najvzacnejsie :slight_smile: - a samozrejme, ze budem s mojimi najblizsimi :dizzy_face: ... uz len dvadsatdva hodin v praci a do pondelka frei :grinning: - juj :dizzy_face: ... nech je uz zajtra :slight_smile: ... som ako male decko :grinning:
23. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: je tu niekto?
ja si uzivam krasne predvianocne,pohodove dopoludnie :wink: a poobede sa chystame postavit si snehuliaka....je to neuveritelne,ale tu v Skotsku za noc napadlo 20cm noveho snehu.... :wink: a stale pada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budu krasne biele Vianoce
23. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, my mozeme len zavidiet ... v ba krasne leje :grinning:
23. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj... no svet sa zblaznil....som tu v UK uz piate Vianoce,a vzdy prsalo....a teraz toto :confused: ....snezi od 17.12....a vkuse teplota okolo -4
23. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zblaznil sa uz davno ... ved my sme predvcerom mali v noci minus dvadsat a tiez bolo trosiiicku snehu a teraz je to ako v aprili - akurat my tu slnko zasvietilo do ksichtu .... ale uz sme si zvykli na slnecne vianoce, tak skor by nas ten snech a mraz prekvapili ... ale mne je to v podstate jedno, aj tak asi nevytiahnem velmi nohy z domu :slight_smile:
23. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sneh - oprava
23. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kvetka :slight_smile:
jeeeeeeeeeeeej, to musi byt krasne :slight_smile: u nas sa aj ta troska snehu dnes v noci roztopila :frowning2: ja mam rada biele vianoce :unamused:
23. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru s takymi bielymi Vianocami sa na slovensku uz asi mozme rozlucit...pisali mi z domu,ze sa oteplilo o 20stupnov...to je akurat tak na choroby :frowning2:
23. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black....je to krasa,i ked Skotov to velmi netesi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj toto tu nebolo 17rokov.... :confused:
ale ja sa tesim....takuto zimu som nemala asi 6rokov....
a ty jak?jezisko pokupeny?pobaleny?
23. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez rada sniezik a zimu, ale nebudem uz nad tym meditovat - podla mna sa to bude len a len horsit ... ale kazit si pre to naladu? :slight_smile:
23. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som taku zimu nemala ani nepamatam :frowning2: nemam rada zimu, ale na vianoce by sa hodilo mat aspon po kolena snehu :slight_smile: snezenie za oknom, doma v teplucku pri vianocnom stromceku :dizzy_face: :dizzy_face:

no ja uz mam nastastie vsetko pokupene, balime ich vzdy az v den vianoc, rano a potom ich hned hodime pod stromcek :slight_smile:
len este ked pridem dnes domov, musim este dopiect a poupratovat a bude hotovo :slight_smile: ak stihneme, tak aj stromcek dnes ozdobime :dizzy_face:
Ja uz sa taaaaaaaaaaaaaaaak velmi tesim na oddych a na sviatocnu pohodicku :dizzy_face:
23. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka a ty si uz pobalena domov??? :wink:
do kedy zostavate v UK??
23. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od dnes som chcela zacat aj merat....som 7DC....no ideme na Vianocnu party...tak to asi nema vyznam :grinning:
23. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi nie :grinning: zacni az potom... ja tento mesiac vobec nemeriam... davam si pauzu a zacnem az v january... teda najradsej by som uz nezacinala vobec :wink: :grinning:
23. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala poslat darcek pre mm k nasim a som ho cez vikend zabudla zobrat , tak teraz nebudem mat co dat pod stromcek :frowning2: ... ja som taka truuuubka - teraz nebude ani jeden darcek pod strmcekom, to som este nezazila, lebo aj darcek, co sme kupili svokrovcom, uz pouzivaju od soboty :sweat_smile:
23. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeee luga, tak si tam hodte aspon nieco :slight_smile: aby ste nemali uplne prazdno pod stromcekom :slight_smile:
ale ved to nevadi, das mu darcek potom neskor.
23. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok