• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
alebo mu daj pod stromcek mapku ako sa k darceku dostane :wink: :grinning:
23. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, to je supeeeeer napad :grinning:
23. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam stromcek 3dni,svetielkujuce hviezdicky v okne tiez....vcera som spravila krasnu vianocnu misu...prezliekla periny....poupratovala....a od dnes len pohodka...a zajtra to krasne Vianocne vzruso :grinning:
5 Vianoce budeme vo svete,len my dvaja...tak si ich uzijeme ako sa len da :wink:

a Jeziska nemam,sme sa dohodli,ze,co sme chceli sme si kupili....zaplatili sme si tu dovolenku....kupili sme si taky obraz do obyvacky...(take lesne zatisie...potocik tecie....vtaciky lietaju...vsetko sa to meni a da sa na nom pustit i hudba...taka prijemna ako ked si v lese...sum potocika,spievajuce vtacky :wink: )...

i ked vcera si drahy spomenul,ze aspon drobnost si kupime,no dnes kalamita a ja veru nikam nejdem :angry:
23. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a domov?....no bytik uz mame skoro na kompletku...uz len doladovacky...tak vratit sa mame kam....zatial este ostavame :cry: ....urcite prezimujeme....a plan na odchod si uz nerobime....uvidime ako to vsetko bude....
23. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka, ved mi tiez sme sa dohodli, ze len drobnost, ze sme si prerobili bytik, tak to je pre nas najvacsi darcek, tak sme spolu nabehli do nakupneho centra, kazdy sme si vybrali nieco na oblecenie. Ja som mm kupila koselu a rukavice a on mne tricko, koselu a rukavice :grinning: :grinning:

ok baby, ja padam na obed s drahym a ideme kupit tie matrace, drzte nam palce, aby sme kupili plodne :wink: :grinning:

krasne sviatky vam prajem a hlavne vela pohody a lasky pod stromcekom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ved ja sa tu urcite ukazem aj medzi sviatkami :slight_smile:
23. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby nie sme u svokrovcov, tak som sa mohla pod stromcek hodit ja :grinning:
23. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, drzime :wink:
23. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga skvely napad... mozno ked svokrovci zaspia :wink:
ja sa na to chystam, ale tiez asi az po veceri so svokrovcami :wink: :grinning:
23. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak black stastnu ruku na vyber matracov..... :wink:
a aj Tebe Krasne Vianoce
23. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme sami... a ja sa uz 3dni hadzem pod stromcek :grinning:
23. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka :grinning: ... a mm nechape?
23. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...chape len nereaguje :grinning:
23. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, inak myslim, ze moj by to tiez tak bral, ze co zase chcem :slight_smile: ... keby to spravim pred niekolkymi rokmi, to by boli ine reakcie :grinning:
23. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... :grinning:
kolko ste luga spolu?
23. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kratko - rok manzelmi a predtym asi dva roky ...
23. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si myslim,ze tie reakcie musia byt rovnake...ako pred dvoma rokmi :wink:
my mame 10.vyrocie v januari....a niekedy mam pocit,ze sme chytili druhy dych :grinning:

boze,ze 10rokov....a to sa pozname a kamaratime 14rokov....jak ten cas rychlo leti :dizzy_face:
23. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kveti, ani nie, bohuzial :slight_smile: ... jeho "zabija" praca ...
desat rokov, to je peknucke - ja si to neviem ani predstavit, co bude :slight_smile:
23. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru 10rokov.... :confused: ....a to som ho dlho odmietala...nechcela som pokazit nase krasne kamaratstvo :grinning: ...dokonca som mu dohadzovala kamaratky... :grinning:
...ale nelutujem,kamaratstvo prerastlo do velkej lasky...lepsie by som asi nenasla :wink:

tazka praca je svina,my sme mali teraz obdobie v praci,ze proste straaasne vela roboty....doma sme boli ako zive mrtvoly :grinning: ...nastastie uz je koniec... :sunglasses:
23. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pekne :dizzy_face: - a asi naozaj aj rarita - ked prerastie kamaratstvo v lasku a vydrzi :slight_smile: - prajem vam, nech je to tak navzdy :slight_smile:
ja uz musim ist do prace a zajtra sa sem isto nedostanem, tak vam, zienky, zelam stastne, pokojne sviatky, plne lasky a same kolajnicky na testoch a vsetky vajicka oplodnene :wink: ... mam vas rada :slight_smile:
23. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.bola som na gynde.lekar mi nevedel tehotenstvo potvrdit ani vyvratit.nasiel vsak obrovsky vajecnik.pravy je 2x vacsi ako lavy.a boli na nom 2 folikuly.jeden mal az 24mm.znamena to,ze ovu nebola?alebo co..
23. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze vydrzii!!!!...verim tomu :zipper_mouth:

luga aj Tebe....krasne Vianoce :wink:
23. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlte teliesko sa moze i nemusi zmenit na materske..tak mi povedal.mam prist januari po kramoch na kontrolu..som zmatena a vyplasena..snad ta mrcha nepride
23. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj oknosmas...a kolky den cyklu si?...to je teda obrovske vajicko...tesne pred prasknutim :confused:
23. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som 9 dni po ovu.teda myslim.a ta bola na 17 den cyklu.takz mam dostat mrchu asi o 4 dni.gynekolog vravel/ze bude asi meskat
23. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9DPO....?a podla coho tak usudzujes?merias?....
som asi mimo obraz,necitala som Vas par dni,tak prepac,ale nerozumiem.....naco si sla k lekarovi tak skoro?...jasne,ze by tehotenstvo nepotvrdil...9DPO je velmi skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim,ze tvoj vajecnik ti naznacuje,ze si pred ovulkou...teda,ak to bol 24mm folik :wink:
23. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem ja uz off....drahy vytasil metlu :grinning: a ide odhrabat sneh,bo sa ani k smetiaku nedostaneme :unamused:
...ja idem poometat auto,ak vobec najdem to nase :grinning: ....
tak pekne sviatky....Stastne a Vesele..... :wink: ....
23. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na beznej prehliadke a meriam/podla toho myslim,ze ovu bola
23. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo :wink:
chodnicek odhrabany....auticko poometane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mm prave supe zemiacky na salat....ja varim vajcia :grinning: ....a pojdeme nato...odstaty salat je podla mna lepsi ako cerstvy :wink:

oknosmas...nasla som si tvoj graf.... :confused: a teplotky su urcite poovulacne... :wink: ...si neak stimulovana?napr.clostilbegytom?
23. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie..neberiem ziadne lieky..a uz ma zacina celkom boliet brucho..predmenstruacny sa hlasi
23. dec 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok