• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
Kolko pred ovulkou klesne teplota???teda to bola zla otazka.chcela som vediet,kolko pred mrchou klesne teplota?
27. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je indivindi...mne klesla na 2den mrchy....
27. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zacina klesat aj 4dni pred je to vazne indi-vindi
27. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,takze mozem spokojne dostat mrchu,hoci budu teploty vysoke..hm
27. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze aj nemusi...zalezi od hladiny hormonov...
27. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ako sa vam dari? Ja sa citim prechladnuto.mm bol cele sviatky chory a asi teraz zacnem byt ja alebo co..alebo to bude len nadcha..snad. Co sa ff tyka,teplota sa drzi,ale ako vieme,nic to neznamena a mam pocit,ze mrcha pride skoro. Tak vam prajem pozitivnejsie spravy i myslenie.
28. dec 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano..tak ja tomu sama nerozumiem http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f 5 den po dobrati duphiku a nic iba spinenie aj to uplne ze slabulililinke .....a to mi zvikne chodit mrcha presne ako hodinky po dobrati duphiku do 3 dni :angry: ....
28. dec 2009 o 08:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno pride bocian namiesto mrchy :slight_smile:
28. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neverim ale rada pockam :wink:
28. dec 2009 o 09:17  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala dostat mrchu pred stedrym vecerom a nic, tak som sa tesila na nadherny vianocny darcek....a nic. a aby ma moj cyklus vytrapil dokonale, tak mrcha meskala dni. Ja osobne sa na teploty nastastie nemusim spoliehat, som jedna z mala tych, ktore presne vedia, kedy je ovulu. Citim slabu bolest vzdy ked pukne folikul a tesne pred tym. Ked som merala teplotu tak to presne vychadzalo, takze teraz uz nemeram...
28. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je celkom fajn,ked to vies odhadnut tak presne..mna sice bolieva vajecnik,ale mam pocit,ze aj viackrat pocas cyklu.. :slight_smile: tak to radsej budem merat..vyzera to,ze to bude zaujimave sledovat..je to iste,ze sa da na teplotu spolahnut?
28. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
je skvele byt takto dlho doma, si to uplne uzivam :slight_smile: dnes ideme vecer s mm do kina a trosku pobehat po meste :slight_smile:
28. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super,moj mm je dakde vonku s kamaratmi..sli vcera na vylet a vratia sa zajtra..takze vianoce spolu :frowning2:
28. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na co je dobry duphaston? Citam,ze ho viacere beru,pomaha to niecomu?
28. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, beru ho, na zvysenie hormonu progesteron, ktory vytvara zlte teliesko po prasknuti folikulu. Je na udrzanie plodu. Vacsinou sa predpisuje, ak sa nedari otehotniet. Problem moze byt v udrzani oplodneneho vajicka a to ani nemusis zistit. Lebo ti normalne pride mrcha.
28. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s mm ma mrzi... ale ved ste boli na sviatky spolu, to je hlavne :slight_smile: a trosku oddychu mu urcite neuskodi :wink:
28. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved hej,nech si oddychne,asi to bude lepsie pre oboch..asi mi uz pride mrcha,som nervozna a protivna..uz len chodim pozerat,ci je tu,je mi nanic
28. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je len dobre, ze je prec :wink: vieme ake sme pred mrchou protivne... :grinning:
ale mozno nepride :wink: a mozno sa ti len tvoje vysnivane // ukazu neskor :slight_smile:
je to na nervy... take krasne teplotky a test biely :frowning2: a robila si si aj druhy, ze ci ten prvy nebol vadny??
28. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robila som 2 rozne testy..cakam mrchu :frowning2:
28. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa :frowning2: to je strasneeee :frowning2: nakoniec tie krasne zazracne vianoce nikomu neprinesu // ??!! :angry:
a ako sme sa na ne spoliehali :frowning2:
28. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
28. dec 2009 o 13:34 • ingulienocka
Ved prave,moc sme sa na tie vianoce upli..joooj,to je depka
28. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky moja mrcha ma predsa nasla vo velkom :angry: :angry: :angry: ...nevadi ..ideme do Noveho roku ..uz len to ze prisla o 28 dni je u mna zazracny uspech tak snad uz budem naozaj fungovat na takychto cykloch :wink:
28. dec 2009 o 13:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky....pridavam svoj dnesny grafik :slight_smile:
28. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta mrcha si nas postupne najde
28. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas.....ja stale dufam,ze si ma najde tak za 9 mesiacov :slight_smile: aj ked sa citim jak na mrchu, brucho klasicky pobolieva.... :frowning2:
28. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak grafik zatial vyzera dobre... :slight_smile:
28. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este troska dufam,tiez,no je mi ako tesne pred.este som aj vyhadzana ako v najvacsej puberte.ale zo srdca ti to prajem
28. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok