• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

8. decembra 2016 
luga a Ty si si tiež odstránila fotku? :wink:
28. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spermiogram moj mm navrhol ako prvy, ja som ho poslat nechcela, predo mno cakal uz jedno babo,ktore sa nenarodilo, a jedno, ktore ma teraz rok, takze bolo jasne ze je zdravy. ale ked sme boli uz uplne bezmocni, tak som privolila. U nas je asi vsetko naopak :(
28. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manee a akože všetko naopak,inak Ta zdravím :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ze mm by na vysetrenie siel, a ja som ho nescela pustit :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dobre a kolko sa snažíte,Ty si už bola niekde na vyšetku?
28. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale moj dok sa rozhodol, ze buduci rok rodime, takze ho budeme musiet posluchnut. Drzim nam babenky mocne palce. Ja mam este snazilkovsku pauzu, uz som bola zo vsetkych vysetreni unavena, ale od februara zacinam chodit po vysetreniach
28. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No super tak to sa pridávam a budúci rok rodím aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimi, uz sa tesim, cim nas bude viac, tým lepsie a veselsie
28. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja si myslím to isté a vy sa už dlho snažite? :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme spolu viac ako styri roky. Teraz vo februari budu tri, co sme prisli o babo a od vtedy sa nam bocian uspesne vyhyba...
28. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimi a vy sa ako dlho snazilkujete?
28. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jej mojka tak to mi je luto,ale neboj čoskoro si opat tehula a ja s tebou takže si musíme verit :wink: :wink: :wink: A malo to aj nejakú príčinu u Teba?
28. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimuska, len som uz nechcela fotku zo svadby a mm mi konecne dal tuto jednu do kompu, tak som zmenila :wink:
manee, to je trosku rozdiel, ked tvoj mm ma deti, tak asi spg robit nema velmi zmysel
28. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luga jáj lebo ja antitalent si tam neviem ani jednu fotku bachnút dokonca ani svadobky... :grinning:
28. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pricina nebola ziadna, boli sme sice aj na infektologii a kade kde, ale pravdepodobne slaba geneticka vybava. No a te spg sme nakoniec robili, aspon sme si potvrdili, co sme vedeli a uz nebola ziadna neistota. a urobili sme si den volna :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vlozis si ju v nastaveniach
28. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak držkám nám babule všetkým palce nech sme tu len samé tehulky,čo aj budeme verím tomu a ja pomali idem,lebo ma ešte čaká nočná,takže pá zajtraaaa :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale aku velkost ta fotka ma mat, mne vsetky vyhadzuje ako velke...
28. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, manee, tak to neviem, aku ma mat velkost, moja ma 4,8 KB ... fotky sa daju v pc zmensit v nejakom programe- neviem teraz povedat, ako presne, ja sa s tym vzdy trochu pohram a podari sa mi zmensit
28. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babeny tak uz som sa vyspinkala
:dizzy_face:
28. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, majuska :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, lugy :wink:
ako sa mas??? ako si na tom ty?????? :wink:
28. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam sa dobre, super som sa zrelaxovala ... len spravicky "z vesmiru" ma velmi dnes nepotesili, ked som citala... co sa deje? .... takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
28. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tebe je ako? uz v poho?
28. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie este stale mam troska depku a je mi velmi smutno :unamused:
28. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majus to nic, aj ja vzdy placem, citim sa ako najhorsia zena na svete, len treba vydrzat a bude zase dobre, ved raz to vyjnst musi, otazka je len kedy.... drzim palceky
28. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem manne, no raz to vyjst musi, dakujem za podporu, asi sa dlhsi cas nebudem ozyvat tak sa nehnevajte, mam vas rada ale asi si budem musiet troska oddychnut :confounded:
28. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majus :frowning2: ... je mi to luto,a nikto sa na teba hnevat nebude :wink: ... neboj, neboj, babo bude - posielam silu a podporu, sme tu s tebou, kazda to preziva ... nesmies si to velmi pripustat, nech ta to neznici, potrebujes bojovat este :slight_smile:
28. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem luga, drzkam vam palceky, proste citim ze potrebujem troska pauzu :confounded:
28. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majus, drz sa, oddychnut si ti len prospeje, viem to podla seba, je to ako zacat nanovo dychat, takze sa uvolni a uzivaj si slobodu od snazilkovania. Niekto by ani neveril ake to plodenie moze byt narocne a vycerpavajuce. No nie? :slight_smile:
28. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok