• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
manee, presne ako luga napisala, nikto o tom nemusi vediet a keby to malo pomoct, tak to ma zmysel :slight_smile:

luga, to je skvely napad kupele!! :slight_smile: krasne si tam oddychne telo i dusa :slight_smile:
a ja centrom nemyslim len umele oplodnenie... ale celkove riesenie nepolodnosti na oboch stranach sucasne. To rozhodnutie o umelom oplodneni je vzdy len na nas :slight_smile: a ja tiez urobim vsetko pre to, aby to bolo prirodzene :dizzy_face:
29. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, len ja sa obavam, ze ked uz clovek do toho centra vkroci, tak ho tam zacnu do toho umeleho oplodnenia tlacit, lebo aj im ide o biznis... aj ked asi je pravda, ze nikto iny to tak komplexne asi neporiesi
29. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, neviem ako to ty citis, ale podla mna to tej prirode nevadi... je to viac-menej len take dopomozenie...
IUI a IVF su take lahsie formy dopomozenia, ale ICSI je uz trosku vacsi zasah, ale ked to inak nejde, tak ti moze byt jedno, ci je to v sulade s prirodu :wink:
a ak si priroda nevie pomoct sama... ved ona neratala s tym, ze si sami tie spermie casom znicime... tak jej musime trosku pomoct. Sami sme si to sposobili... :unamused:
29. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, to mas pravdu, hlavne tu v BA vraj vsetci do toho tlacia, ale myslim si, ze ked im razne povies, ze to chces najskor riesit normalne, tak ta nevyhodia a budu to riesit aj bez natlaku (teda, myslim).... ale vraj v Martine su uplne ini. Netlacia len do umeleho oplodnenia... ale snazia sa to liecit.
29. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, je to tazke, neviem ... verim tomu, ze zivot zacina uz vtedy ako sa spoji rybicka s vajickom a teda sa mi to zda dost drsne, ked niekto "vyrobi" cloveka a potom sa hazarduje s jeho zivotom - a ked pocujem slovo "mrazacik", tak mi je dost divne
29. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hlavne dufam, ze tieto veci nebudem musiet riesit, vobec na to nie som pripravena
29. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu... je to tazke... ale my musime verit, ze nam sa taketo riesenie bude zdaleka vyhybat a coskoro budeme mat krasne babatko prirodzenou cestou :slight_smile:
29. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, k tym kupelom fakt super napad, zasluzis si ich a aj kazda z nas
a k centru, aj ja som toho nazoru, ze centrum neznamena hned umele oplodnenie, ale ma v prvom rade najst a liecit chybicku. za mojou hranicou pripustnosti je oplodnenie mimo tela, manipulacia s embryom. Aj ked stimulacia pri IUI je tiez drsny zasah do organizmu, predsa sa zarodku ludska ruka nedotkne. Je to asi velmi tenka hranica. Nieje asi dolezita, kde ma ktora z nas polozenu tu hranicu, dolezite je aby nas ju nikto nenutil prekrocit
29. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verime, verime ... chcela som byt tehu v marci - tak ten sa uz blizi, tak aj tehu sa blizi (co na tom, ze o rok neskor :grinning: )
29. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis luga :slight_smile: mozno minuly rok nebol ten spravny marec :wink:
29. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste ma trochu upokojili, lebo ja som to centrum fakt videla hned ako UO , ale asi ozaj je to snad aj o niecom inom
29. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, len dufam, ze tento marec bude ten spravny a nie az nejaky ten za desat rokov :grinning:
29. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga na to ani nepomisli, jasne ze marec 2010 je tvoj!
29. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ach jaj, dufam, dufam, dufam ... a nasledujuci rok nech kazda z nas uz nosi babo pod srdieckom
29. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa, pekny dnik zelam ... idem do prace - padnut do reality :grinning:
29. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuuu tak sa drz a nepracuj vela...
29. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, urcite to bude tento marec!! na ine ani nemysli!! :slight_smile: vravim, ze treba mysliet pozitivne!! :grinning:

aj ja si idem citat knihu a gaucovat sa :slight_smile: nech ti sluzba rychlo ubehne :slight_smile:
29. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,odbehla som....presne tak,centrum este neznamena umele oplodnenie...ono ide o to ze mnohe pary sa zbytocne trapia a pritom je mozno len treba kusok pomoct odtranit malu chybycku...a robim s gynekologmi a viem ze pre nich nie je priorita riesit neplodnost,alebo nemoznost otehu,mnohy s tym ani nemaju skusenosti...a tak sa aj k nam nechtiac stavaju:ved mate cas skusat...
29. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som mojho dok riadne raz vyplasila, ked sme riesili ze ako dalej a on uz sam nevedel poradit a ja som sa mu rozplakala...... chudak nezavidela som mu. Vtedy som sa rozhodla, ze je najvyssi cas dat si pauzu a tak si to teraz uzivam....
29. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky moje, idem aj ta, volaco zjest a zaham idem von, u nas je tak nadherne, skoda len tak doma sediet.
29. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ja sa vam musim s niecim priznat :unamused:
postavila som sa na vahu a poviem vam skoro som odpadla, takze uz viem cim idem zamestnavat moju mysel, aby som stale nemyslela na babo. Hanbim sa za seba :confused:
A vraj kazde kilo dole zvysi sancu na babo o 1% Takze mam dvojnasobnu motivaciu.
29. dec 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ako sa mate? Nestiha citat,som len na skok,nejaka nova tehula???
29. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm,tak ja mam iny problem s vahou.meriam 173cm a teraz vaziim 49.prisla som na sviatky k nasim pribrat..
29. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oknosmas, ja ti darujem kludne aj 20 kil
okamzite a bezplatne
29. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ninka, zial nebolo nam zatial vo vianocnom kole dopriane ziadne nove potesenie. Nemame novu tehulku :frowning2:
29. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony podla mna to s tymi kilami je riadna hlupost, lebo ja by som potom deti v zivote nemala keby som sa tym mala riadit
29. dec 2009 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to je škoda... :frowning2: No o kilach pomlcim...uz mam 4,5 kg hore... :angry:
29. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj Ninka a Evitka ale tie vase su zasluzene a odovodnene , lenze tie moje su cista lenivost, sedave zemestnanie a jedlo vecer :unamused:
29. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony no netvrdila by som, ze tie moje su zasluzene, radsej ani nezverejnujem kolko vazim, ale mam v plane po tomto druhom babatku zacat na sebe makat, lebo takto sa veru necitim dobre
29. dec 2009 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka pre teba je teraz najdolezitejsie aby ste to uspesne dotiahli do konca a potom sa ti 2 deticky postaraju o fitnes program :slight_smile:
29. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok