• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
26. okt 2009 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evitka.....na ms je este skoro......hadam este zacnes stupat :slight_smile:
26. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu hadam sa trafite cez vianoce...hm??? a pak to uz pojde lahko ked budes mat tvoho muzicka poblizku :wink: neboj...asi vase babatko chce prist pod stromcek :slight_smile: :wink:
26. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
jasne puska :slight_smile: raz to vyjde :slight_smile: tento cyklus som nejaka pokojna :slight_smile:
Ahoj Ninka....no pekne sa drzis, nech to vydrzi!!!! :slight_smile:
Simib....nechapem, preco ti nevyznacilo ovulku :unamused:
26. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adul ani minulý cyklus.Mám málo teplot.Ale na 14DC už bol folik podla UTZ prasknutý.Ja som mala modrým OVU na 13DC ale niekomu sa to nepáčilo,tak som si to odstránila.
26. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takze aj ste sa na 14.DC pekne posnazili :grinning:
26. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie pozri si.Na 12 aj 13 a 15.Ale tento mesiac sme to nechceli.Máme toho strašne vela.
26. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka drzim palce nech uz nikdy neklesne ta teplotka :wink:
26. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajha, vsak som slepa :grinning:
26. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pohoda Adul. :slight_smile:
26. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak mne teplotka este klesla na 36,15, ale nejako sa mi to nezda, pretoze som sa zobudila (podla stareho casu ) o polhodku skor ako meriam a mm ma vyrusil, ze potrebuje podat kvapky do nosa, ale nevstavala som, len som sa mrvila a za 15 min. som potom merala, tak neviem ci to neskreslilo teplotu a este som bola aj odokryta... o hodinu neskor som mala 36,35 a zda sa mi to velky rozdiel.
Ale ovulka vcera podla testu nebola, takze cakam :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
26. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj, veď sa menil čas, no ja som merala normálne 6:40, takže vlastne (7:40), tak možno som mala nižššiu... :unamused:
kašlem na to...
26. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, u teba to nevadi, mas po ovu a ms ta este necaka, takze sa ti teplota upravi zase na tento cas.. ale ja cakam ovu a tak nemozem merat v novom case, aby som vedela presne kedy bola... tak vstavam o hodinu skor.. ale nevadi, ved este potom zaspim.
26. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno sa ti ta teplota ani nepohla... niekomu hodina nic neurobi... za to mne to skace riadne :grinning:
26. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dakujem za podporu...teším sa...
blackrose: no vlastne sa nám to snažilkovanie podarilo na prvý pokus, žiaľ ale po dvoch rokoch neuspešnej liečby endometriozy maternice no a toto mala byť naša spása a moja záchrana..nevyšla..ale necháme prebehnúť zo tri cykly a ideme zas na vec..hádam všetko zlé necháme v starom roku a začiatkom roka sa zas budeme tešiť už z úspešného tehu :wink: teraz vlastne ešte nemám nič isté, zajtra idem na kontrolne HCG, mala som totiť podozrenie na mimomaternicové tehu..tak verím, že mi to do konca týždňa definitívne potvrdia a že aj kontrola po kyretáži dopadne dobre. to by bola asi v tejto situácii tá najlepšia najhoršia správa :sweat_smile:
tak mi držte palce, hádam všetky raz budeme maminky....aj keď je to strašné, aké majú teraz ľudia problémy mať deti :frowning2:
26. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
burina naozaj ti prajem vsetko dobre do noveho roku, aby sa ti to vydarilo :slight_smile: a samozrejme aj nam vsetkym snazilkam :dizzy_face: budeme si navzajom drzat palce a podporovat sa a snad nam to co najskor vyjde :slight_smile:
Teraz mas tazke obdobie, treba ho zvladnut... :unamused:
26. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja nestresujem.... :slight_smile: :grinning: Huráááá :grinning:
26. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: uz tu nik nieje???
:confused:
26. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaute ja som dnes a teraz prisla neviem ci tu este niekto je ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou... tak uz len 3 dni a budem vediet ze co a ako :wink:
26. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....
26. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mati ako?
26. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou aaale nic moc.zase pondelok.toto je na nervy.uz by som sla na matersku :grinning: :grinning: :grinning: .tento zivot je ako kolotoc do prace domov a zase do prace.uz ma to nebavi....ale newa uz len 30 rokov a som v dochodku :grinning: :grinning: :grinning: a ty ako?
26. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dobre tiez ponedlkovo :grinning: unavene trochu...
26. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam mm,uz ma prist z robotky,tak zatial travim dlhu chvilu na konikovi...
dzou a ako to s tebou vyzera?plodne dni uz boli?alebo si v stadiu cakania na ne?nebodaj si tehu?ved daj nejake novinky..
26. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak je tu graf :wink:
26. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak prepac ze som si nevsimla :grinning: :grinning: :grinning:
ale mne to nejde otvorit...
26. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poho :wink: ale preco nejde :confused:
26. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok