• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
tak sa mi to paci Maji, hlavu hore, ideme dalej nech sa deje co sa deje.
Skus nabuduce u lekara pridat niaky ten cyklus, mozno sa to pohne skorej.
5. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooj
5. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dobra rada mony,
prajem pekny vecer, ideme papat ozvem sa zajtra :wink:
5. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa Maji
5. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki dievcata idem aj ja. Uz mam stvrocove oci od compu :slight_smile:
Prajem krasny vecer. papik
5. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa oknosmas a pekny vecer aj tebe :dizzy_face:
5. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babuľky, u nás je tak kráááásne :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: všetko biele a stále padá..

a dnes už asi dorazí mrcha :angry: :frowning2: :cry: :rolling_eyes: okrem toho ma bolí hrdlo, hlava, tečie mi z nosa... :frowning2:
6. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj balambi, aj ja sa vytesujem zo snehu. Konecne sa to trocha zabelelo aj tu na dolnej zemi :slight_smile:
No ale moc si neuzijes ked na teba lezie vsetko takto odrazu :frowning2: Mrcha a este aj choroba to nem dobra kombinacia.
6. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mony, veľmi zlá kombinácia, tak dnes len ležím pred telkou a pojedám dobrotky :sweat_smile: ale večer musím do práce a tak sa mi nechce... :unamused: a Ty čo porábaš?
6. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co nikto tu dnes nieje :confused:
6. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky
7. jan 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..len vas pozdravim a bezim..praca vola.. inak ja mam asi rada stabilitu ci co... ved sa pozrite na moj graf....zasa had... :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
7. jan 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata, uz len 2 dni a je tu zase vikendiiiik , tak sa tesim snad bude konecne klud po koncorocnom besneni v praci.
Budeme sa moct sustredit na dolezity buduci tyzden :grinning: pomalicky sa plazim k ovu :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
7. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, ja som dnes bola v poradni, vycucali ma z krvi a robili aj ultrazvuk, foto v albume
7. jan 2010 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evitka, kukla som tvoje dnesne foto - naaaaaaadhera, krasne rastiete :slight_smile:
7. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony dakujeme.....a ty sa mas ako? vidim ze je tu nejak mrtvo
7. jan 2010 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky... Som tu po prvy krat... Vcera mi moja polovicka povedala ze by tento rok po svadbe chcela babatko a ma to moc potesilo tak som tu medzi vami buduce mamule :D v mojom albume su cviky na kazdy mesiac tak dufam ze sa vam budu pacit a ze ich vyuzijeme :D
7. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zrejme mame uhorkovu sezonu v nasej teme, snad sa to znova rozbehne od buduceho tyzdna
7. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kararinka, vitaj u nas :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kararinka takze ides do prveho snazilkovskeho cyklu ci uz mas niaky za sebou ?
7. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.....ja to bez vas vazne dlho nevydrzim :slight_smile: mne uz pomaly mrcha doznieva....som 4.DC, takze este nemeriam :slight_smile:
ahoj Kararinka.....pekny nick :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adi ako mas ?
7. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mony....celkom fajn, prvy den v praci.....a dlasia kamoska je tehula, takze tak :slight_smile:
krasne nam tu snezi od rana :slight_smile:
a ty?
7. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez v praci, ale este stale........ nemala som moc volna, tak sa tesim na vikend ako decko :slight_smile:
Vcera na mna dolahla seriozna depka z toho ze sa nam nedari s mimi :frowning2: neviem preco takto na zaciatku cyklu, normalne to pride s mrchou :confused: :confused:
7. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, prišla som vás trolinka ,,nakaziť,, po dlhšej dobe, lebo nejako ste sa tu zasekli.....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak snáď je tých vírusíkov dosť... :wink:
7. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky tak ako ste sviatkovali?
7. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za virusiky Ninka.....chcela by som, aby nam uz pomohli :slight_smile:
mony...ja som mala taku depku v nedelu, ked mi teplota klesla..... :(
inak baby, som vam zabudla povedat.....v nedelu,ako mi klesla teplota, aj tak som z prce spravila test a bola tam slabulinka druha ciarka, normalne bez lupy sa dala vidiet, chapete to??? a potom pondelok rano teplota 36,2 a mrcha ..... takze zas som sa uistila,ze testovat nebudem .... :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati...sviatkovali sme vyborne....a ty? :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adi...aj my sme sviatkovali v pohode... ale je zvlastne ze si si urobila testik a bol pozitivny a potom bum mrcha...
7. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne za privytanie.....
mony80: No s priatelom sme to ren len tak skusali ale necakali sme od toho nic....rozhodli sme sa ze ete tyx 5 mesiacikov do svadby a vlastneho byvania pockame a potom budeme na tom intenzivne pracovat a hadam do konca roka 2010 budem kinderko :D a nie len ja ale aj vy vsetky... :D
7. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok