• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
....black dakujeme....vyrocie sme si uzili,zhrnuli sme si tie nase spolocne roky...pospominali na zaciatky...nasmiali sme sa....krasny vecer to bol :dizzy_face:

no mala je krasna a dobrucka....len spinka,dobre papa a skoro vobec neplace :wink: ...snazili sa vyse roka...a svagrinka mala hned od zaciatku tehotenstva velke problemy...krvacanie a pod,no ustali to....a mala je ich pokladik :wink:
11. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, ja viem :frowning2: len je to dost neprijemne... ale co by sme pre babatko neurobili, vsak? :pensive:
11. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano co by sme neurobili pre babatko.....ja sa len velmi bojim ze budem musiet ist na umele....lebo to naozaj psychicky nezvladnem....nie som taka silna.... :pensive: :zipper_mouth:
11. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak to vypada ze vsetky sa tehulkuju okolo vas :angry: ale prede rad aj na nas, u mna prevazuju baby co nemozu mat babo alebo sa snazia hrozne dlho :confounded: toho sa bojim najviac,
a kvetka je mile ze na teba brali ohlad inne by sa vykaslali na tvoje pocity
11. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majus ...kde mas grafik ??? :slight_smile:
11. jan 2010 o 16:07  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka tak to je krasny koniec a zaroven zaciatok :slight_smile: prajem malinkej vela zdravia do zivota :slight_smile:
11. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus uz som ho nasla ja cakam na ovu tak 3-4 dni urcite ....takze snad budeme spolu ovulovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 16:11  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu tu je http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 :grinning:
stale len watery, neviem ale ta ovulka nie a nie dojst, zas ma bude natahovat do 17dc :grinning:

kvetka mala je krasnucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplne uzasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kvetka zachvilku idete na kubu to mozno tam sa uvolnis a bude mala zubrienka :dizzy_face: ak uz nieje :dizzy_face:
11. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bytik uz mam upratany, teraz sa pustit do varenia a este do zehlenia :grinning: a budem sa citit ako v domceku a nie ako v smetniku :grinning:
titu tak to vypada ze budeme spolu ovulovat :wink:
11. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus no mne by ani 17DC nevadil na rozdiel ze som ju mavala aj na 34DC :grinning: :grinning: ale pocitam tak 3-4 dni este pockam :wink: ale uz testomaniackujem ovu testiky uz mi dosli :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 16:14  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako vysli ovu testiky??? este nic neukazali??
11. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial len slaba druha ale ona sa ukaze :grinning: :grinning: aspon dufam :sweat_smile:
11. jan 2010 o 16:16  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to uz je asi dobry znak ze sa ukazuje ta slaba druha nie??? :wink:
ja si ovu testy nerobim to nemam tusenie :wink:
11. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento mesiac mm povedal ze to mam nechat na neho, no to uvidime co chlap moze vymysliet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je a kazdym dnom bude urcite silniet....a ani si neskusala ?
11. jan 2010 o 16:18  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu nie nikdy som ani neskusala, nechce sa mi ich kupovat a viem ze ak raz zacnem to neprestanem :grinning:
11. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :dizzy_face: ...su stastni ze ju maju....a ja sa tesim s nimi :dizzy_face:

majuska,no ja som dnes 10DC...este mam poslednu tabletku Duphastonu...a uz len cakat....:
http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
11. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela si 10dp :wink: takze ti ostalo uz len 5dni??? a budes vediet, boze drzkam ti moc palceky a bola by som v siedmom neby keby si prisla o 2 tyzdne za kolegynami a povedala im ze si tehula myslim ze by boli troska v soku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
drzkam moc moc palceky zatial to vypada super :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3...s tak krasne pozitivneho testiku musi nieco vyjst aj ja drzkam palceky :wink:
11. jan 2010 o 16:23  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka tak to ti drzim palceky...vsak uz si na rade... tak sup sup :wink:
11. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej 10DPO...chybicka :wink:

no nadej je vzdy...ale tak nechame sa prekvapit.... :wink:
11. jan 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titulienka....to mi hovoria vsetci...ale ja mavam taky krasne pozitivny ovutestik kazdy mesiac....teda zatial 3mesiace,co testujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puska diky....
11. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda ja ich mavam uz pol roka ..a aj potvrdena ovulka folikulometriou a zatial ziadna rybycka nechce moje vajko :angry:
11. jan 2010 o 16:35  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som pisala aj do temy "zistovanie tehu pomocov ovutestov"....bo,ani neviem z akeho dovodu som ocurala ovutest na 9DPO....a bol pozitivny...mala som aj fotku v albume,ale uz som zmazala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt tak to je dobre znamenie ...vacsina pozitivynch ovutestikov na 9-10DPO konci aj krasnymi II na tehu testiku :wink:
11. jan 2010 o 16:38  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru titu....neak sa nelubia tie nase vajka s partetovymi rybickami :unamused: ...ale snad ta iskra uz coskoro preskoci :dizzy_face:
11. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to dufam....ked sme plodili tie nase 3 kocky bola som tehotna vzdy na prvy krat a tentokrat je to uz 6 mes. a nic to asi preto ze cakam na Y :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 16:39  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka co to potom znamena ked ti vysiel pozitivny 9dp????? moze to byt tehu???
11. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som ocurala ovutest rano a ciarka bola,ale slabsia,ako vcera a potom som este testovala o 13.00 a uz boli obe ciarky rovnako silne :wink: ...tak uvidime,co z toho bude....ale ja budem urcite vynimka :angry:
11. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska precitaj si tu temu....su tam aj krasne fotecky...ako ovutest ukaze // skor ako tehutest :wink:
11. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok