• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
baby chcete povedat ze ovu testy mozu ukazat tehu??? su ako tehu testy??? :confused:
11. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mozno preto,to tak dlho trva,ze moj mm by si prial chlapca...a Y je menej :grinning:
11. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ja som tiez nevedela...az na odporucanie lauritky (z temy grafov) som si precitala tu temu....pracuju asi na podobnej baze a tie dva hormony su si asi dost blizke :wink:
11. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus ano je to potvrdene straaaaaaasne vela babami......hcg reaguje na ovu testik a vela kociek zistilo skor tehotenstvo ovu testikom ako tehu testikom :grinning: :grinning:

kv3...no presne presne
11. jan 2010 o 16:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa napapkat...hned som spat :wink:
11. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je haluz, to je jeden produkt a robi to iste zasmiala by som sa ak by si skusila tehutestik na zistenie ovulky ak by ukazalo //, to by znamenalo ze funguju tak isto len ich inak volaju :angry: :grinning:
kvetka no to ti drzkam palceky aby to vyslo :dizzy_face:
11. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tehu testik ti ovulku neukaze, len opacne to funguje - ovu test ti ukaze aj tehu :wink:
11. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat...napapana na prasknutie :grinning:

majuska ani ja som o tom netusila....ja som len tak na 9DPO...vytiahla a spravila ovutest a ta testovacia ciarka silnejsia nez kontrolna ma sokla.... :rolling_eyes: ...neak som sa zlakla,ze nieco s hormonmi,bo den po ovulke som robila test a uplne negativny...az lauritka(a ja na tu kocku nedam dopustit)ma naviedla na tu temu,tak teraz budem cakat....ved uz len 5dni..... :wink: :grinning:
11. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga aj ty si o tom vedela? :zipper_mouth:
11. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je riadna haluz, to sa neoplati kupovat tie tehu testy :dizzy_face:
11. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja teraz cakam,ci sa pridam do statistiky,ze je to ozaj haluz :angry: ...alebo ze je to pravdiva haluz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhm, vedela, casto sledujem temu grafy bt a tam to "skusali" , len velmi nikto nevedel vysvetlenie ... ja som to nasla tak krasne polopatisticky vysvetlene na jednej stranke (len uz vobec netusim, akej)- ze HCG je jednovajecnou dvojickou s LH, len s tym, ze HCG ma na hlave velky smiesny klobuk a ovu testy "hladaju" prave tie dvojicky (cize telo) a tehu testy hladaju len ten smiesny klobuk
11. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, ja by som to zhrnula tak, ze sa neoplati kupovat ziadne testy :grinning:
11. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga fajne si to vysvetlila, :slight_smile:
11. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, nie je to z mojej hlavy :slight_smile:
11. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka tak ti hrozne moc drzkam palceky, i ked myslim ze to uz asi netreba :D
11. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez neni zastanca testovania,ale ovutesty kupujem u nas v tescu....7ks za 3,40....co sa da :wink: ...a uz som si neak zvykla popri Bt....robit i ovutesty :pensive: ...tesi ma ked su krasne pozitivne.....

len neviem,preco som ho vytiahla aj na 10DPO....ked uz 1DPO bol negativny :grinning: ....
11. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ja ti neviem :grinning: ci netreba :wink:
my sa vzdy pekne trafime do ovulky....takze vzdy je tu nadej....tak i teraz a ja stale verim,ze nas den D sa uz blizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
11. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry 9DPO..... :sweat_smile: ..a opat 10DPO
11. jan 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidis ze teraz sa uz asi zadarilo :P
11. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme s drahym do obchodu to asi tiez kupim tie ovu testy :wink: baby uz som sa nakazila :grinning:
11. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebolo by od veci.... :grinning: :grinning: :grinning:

a majuska,ake je u vas pocasie,mate snehu?
11. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, kvetka, presne tam :wink:
a mala Emmka je nadherna :slight_smile:
11. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....luga :dizzy_face: ....vzdy po ruke :grinning: ,teda obcas :rolling_eyes:

a dakujem za Emmku... :wink:
11. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mala by som si uz konecne davat na take zaujimave stranky zalozky, lebo potom nikdy neviem uz nic druhykrat najst
nemas zac, hned by som ju brala vsetkymi desiatimi :slight_smile:
11. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa to tiez uz naucila....davat si zaujimave stranky do oblubenych.... :wink: som sa poucila....a nejeden raz... :angry:
ja by som ju tiez brala,zatial sa vytesujem aspon z neterky....i ked brat stale rype,ze sa mame viac snazit :frowning2: ,aby sa mala mala s kym hrat :slight_smile: ...ale neboj moja...i my sa dockame :wink:
11. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad sa poucim aj ja :slight_smile:
veru, aspon trosku radosti z babatka, ja sa uz tesim na marec, ked bude na svete aj moja neter ... zatial len vidim, ako mamicke vyduva brusko, ked sa vrti - strasne zlate :slight_smile: ... jasne, ze dockame, onedlho :wink: - vlastne za devat mesiacov uz budu nase deti na svete :wink: :grinning:
11. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocasie je ok, vsetko sa zacalo topit, takze dnes som si radsej posedela doma, ale vcera bolo v praci uuu, nepytaj sa radsej 2 lety do Corku boli zrusene lebo zacalo tam husto snezit a zatvorili letisko, ale nejako som to prezila a uzivam si dni volna a vobec nemyslim o praci :wink:
no to dnes kuknem tie ovu testy a uvidime ked ho obcikam ci ovulka je blizko :angry: :grinning:
kvetka a nevies ci nahodou nemaju aj v saintsburys??? neviem ci sa nam bude chciet ist do tesca ???
11. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...co to?nieco mi uslo?...... :confused: si tehulka? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok