• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
baby, som si spravila kakauko a bábovku mňamkyyy :grinning:
11. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, vitaminmi urcite nic nepokazis ... bude ich papat?
balambi, mnamky - spomienka z detstva :wink:
11. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak na jedlo by som uz nemala radsej ani mysliet :unamused:
11. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som mu o nich vravela, lebo bol na to letak v tych mojich vitaminoch co papkam ja, to povedal ze len mu ich mam kupit, ale nestihla som ich kupit lebo sa mi hrozne nechcelo v tom blbom pocasi chodit po obchodoch, ale ak nekupime dnes to kupim zajtra :wink:
11. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ja som mojmu zatial dala len také multivitamíny a Ečko. a to naozaj existujú také špeci na spermijky?

luga, presne :grinning:
11. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak supis, majus, tvoj mm uzasne spolupracuje :wink:
balambi premen, profertil ... kuk na nete
11. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manm balambi nerob chutiky, ja musim spapat veceru ale cakam kedy dojde mm :angry:
no su take wellman, iba pre chlapov, no a mm je teraz nonstop chory ak ho hlava neboli to nieco inne, az sa z neho smejem lebo ked som nebrala vitaminky ja to som chytila vsetko co bolo mozne a teraz bo chory a ani ma nenakazil, a stale som v super forme, takze myslim ze aj preto by tie vitaminky bral :grinning:
11. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no on by uz hrozne chcel babatko a bol dost sklamany, lebo naposledy ten tehu testik, bola tam druha, a on by chcel mat deti pred jeho 30, uz aspon 2 :unamused: myslim ze ho to dost trapi len to neukazuje :confounded:
naposledy zhodnotil ze ak urobi jedno hned po roku robi druhe :grinning: smiala som sa z neho ze este jedno neurobil a uz planuje druhe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
profertil som už pozerala, ale zdá sa mi to dosť pniažkov, ked nevieme, kde je u nás problém... :confounded:
11. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, majuska, to verim, moj tiez chce velmi a tiez poctivo papa vitaminky - fakt sa snazi ... a kolko rokov ma tvoj mm? ... majus, najtazsie je asi to prve, potom to uz snad pojde :wink:
11. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj moc sa tesim na svadbu...a hej taky snicek... ako princezna.... a tak skoro preto lebo spajame vyxod so zapadom :D
11. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma 28rokov, teraz v decembri mal takze to este mozno stihame :dizzy_face:
11. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, myslim, ze ked si nie ste na istom, ze ma mm zly spg, tak je to ozaj zbytocne - vela ludi tvrdi, ze je to zbytocne aj ked je spg zly ... mozno by si mohla skusit len ciste ecko mu davat zatial
11. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, kararinka, tak to mate tazku ulohu :wink: - dve rozdielne kultury :wink:
11. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ltt, ale stihate :slight_smile:
11. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale problem je ze my baby robime preto nemozne, aby sme boli tehulky a chlapi dakedy nechcu nic robit :confused:
11. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga viem tento mesiac to musi vyjst, nemam na vyber :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som taka krava....som si dočítala, čo ste písali a tak som len tak zo srandy urobila ovu test a bola tam slabulinka čiarka...a som z toho jeleň, lebo tam nemá čo robiť...a teraz mi to bude vŕtať v hleve... :angry: :angry: som nepoučiteľnáááááááááááá
11. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je matersky instinkt a tuzba ovela vacsia a chlopici veeeelmi neradi prehravaju a ono keby mali nieco robit pre to, tak to je , akoby si tu prehru priznali - myslim
11. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi a ktory dc si?
11. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska7979...moc pekne si to napisala :D
luga...ani nie mame jasnu predstavu ako to ma vyzerat
11. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no to tvoje vysvetlenie by sedelo :wink:
balambi, ktory dc si??? :confused: to je kurnik zaujimve??
11. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, ved práve...5 DC :fearful:
11. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinka, tak budem drzat paste, nech to vyjde vsetko podla predstav, je to krasny den, treba si ho uzit :slight_smile:
cize tesne po ms?
balambi nemas ti nejako ovulku hned po mrche??????????? to by bolo fakt zaujimave??? :confused: :confused: :confused: nie nadarmo sa hovori ze niektore babule otehotneju pocas mrchy????? :sunglasses:
11. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...dakujem moooc pekne....budem sa snazit :D
11. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru kararinka, pekne to všetko naplánujte a potom si to celé poriadne a plnými dúškami užívajte :grinning:

mno...to bola taká čudná mrcha...len 3 dni a slabšia...ale teplota je nízka, tak si nemyslím, že by v tom niečo bolo
11. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, nestraš...podľa merania, testov a krčka býva na 12, alebo 14 den...
11. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, ked mas na ovu teste len slabu ciarku, tak to neznamena, ze je pozitivny (je to inak ako na tehu teste) - ovu test je pozitivny vtedy, ked je ciarka minimalne taka silna ako ciarka kontrolna
a ked si myslis, ze by malo byt na nom teraz vidiet tvoje pripadne tehotenstvo, tak si myslim, ze ta ciarka by uz bola silna a pravdepodobne aj t by bola vyssia ... skus si este poriadne pozriet tu stranku, na ktoru dala link kvetka - par stran dozadu, je to tam pekne vysvetlene aj s nazornymi prikladmi - myslim, ze ta to upokoji
11. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok