• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
ked je tu rec o svadbe, tak my sme sa brali 7. juna :wink: :grinning:
prisla som vas len na skok poziet, uz sa citim lepsie ale to bude asi tym, ze ma boli hlava... tak sa idem osprchovat a lahnut do postele... majte sa krasne, dufam, ze nas caka zajtra krajsi dnik :slight_smile:
11. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tak dufam, ze uz zajtra bude vsetko v poriadku- dnes mas teda naozaj blby den, tak sa pekne z neho vyspi, zajtra bude slniecko :wink:
11. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ahoj, zajtra bude lepšie :grinning:

luga, nemyslím si, že by som bola tehotná, len ma tam tá čiarka prekvapila... :confounded: idem to preštudovať :grinning:
11. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi neviem nemam tusenie?? :confused:
11. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, vyspinkaj sa a zajtra pekne s usmevom :wink:
11. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi a aka bola mrcha??? mozno si tehula len o tom nevies co???
11. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už tomu rozumiem :grinning: ...neviem prečo, ale vždy som si myslela, že ten pásik postupne silnie a ked je tmavší ako testovací, tak je ovu...mno, zasa som sa niečo naučila...ale už som sa zlakla, že mi zblabla ovu...
11. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, nemyslím, teplotka bola dnes nízko :confounded:
11. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinka, veľmi pekná stránka :grinning:
11. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vravim najlepsie je netestovat, a teraz ako ma baby nazhavili na testovanie to teraz si ma balambi schladila a neviem ci chcem testovat :confounded:
asi to necham tak :dizzy_face: na tamtoho hore
11. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, to som nechcela...kludne skús testnúť...to bola moja chyba, som si to zle vysvetlila...a skús to, aspoň si to budeš vedieť spojiť s teplotkou a hlienikom a tak :grinning:
11. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, ved mal by silniet, nie? :grinning:
11. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no balambi mm sa nechce ist do obchodu tak pojdeme zajtra :wink: a akurat bola reklama s malym babatkom a tukol domna a vravi, kukaj aky krasny maly?? :dizzy_face: vidim ze velmi chce to male babo :dizzy_face:
ukazuje to kazdy den ze by chcel taku malu skrupinku :unamused:
11. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ale ja som myslela, že čím bližšie tým tmabšie... :grinning: :grinning: ozaj, tento týždeň sa chystám k dr. tak potom Ti poviem, ako na mňa zapôsobila :sweat_smile:
11. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potesim sa sprave, ja sa chystam asi buduci tyzden, alebo ten dalsi-podla toho ako budem robit
11. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, to dufam ze bude super doktorka :wink:
11. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja majus, zatiaľ si ju všetci chvália, tak uvidím, čo mi povie... :wink:
11. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslim ze baba je lepsia nez chlap, oni vsetko beru dost na lahku vahu :angry:
11. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dúfam :wink: lebo ten, čo som ho mala to už ani ľahšie brať nemohol.. :angry:
11. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ja som mala babu a nebola som spokojna - vyzerala, ze vela toho asi nevie, alebo teda sa jej len nechcelo nieco robit
sestra ma doktora a je s nim velmi spokojna
neskatulkovala by som to
11. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kararinka, vecicky pre deticky a tehu veci su krasne, ale ja sa na to nemusim velmi pozerat - lebo ma to zvykne rozosmutnit a to nechcem :wink:
11. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...prepac necela som... :frowning2:
11. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, prepanakrala, ved ked nechcem, tak sa nepozeram ... v pohode :wink: ... vidim v tebe to nadsenie, kochaj sa :slight_smile: a podel sa s nami
11. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D mna to stale bavilo su take malicke....
11. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ta ja to mam asi za sebou..toto bude kratky cyklus alebo co.. nechapem..ale ved sa len ucim.. :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490 inak, uz asi od vcera alebo mozno skor, neviem, vcera som si to vsimla, mam mierne bolestive prsia a zvacsene...nie je to divne? ci to uz je predmrchovy stav??? ci co? ja to nechapem..lutealna faza je vzdy rovnako dlha? takze teraz mam ratat tych cca 15 dni?
12. jan 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, co sa tyka lekarov, je to asi rozne..a neda sa to presne povedat, kto je lepsi, ci muz alebo zena...ja mam lekara a som veeelmi spokojna...predtym som mala zenu a ta bola riadne nanic.. ale to je naozaj rozne...
12. jan 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate skusenosti s lady q? ja mam pocit, ze to stale ukazuje to iste...asi to neviem pouzivat alebo co.. :unamused:
12. jan 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....som vas teraz docitala.....s tym pozitivnym ovutestom namiesto tehu testu som to pocula aj ja uz...tak neviem....
Lenka mi vliala velku nadej, ked som si precitala jej pribeh vcera.....
ja som odmerala rano a mam take divne teploty.... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 .... 36,6 som pred ovu este nemala :slight_smile: tak uvidime
12. jan 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok